לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2007, 17:34
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yaronshani11 שמתחילה ב "חח ממש לא הבנתי את..."

אם יחס כמו שלך לא ממש יש מצב רוח לעזור.
אם התוכנה היא במצב אונליין תעשה שרק משתמש אחד יוכל להיתחבר בו זמנית מאותו סידיקי.
אתה לא יכול לחסום גלובלית, עוד לא שמעתי על המערכת העובדת ככה חוץ מ Steam.
ושמע אם אתה באמת חושב שמישהוא יקנה תוכנה ישלם עליה סכום מכובד ואז יחלק לכל העולם ואמא שלו את הסידיקי שלו אם משתמש וסיסמא אני מציע לך לצאת מהסרט שבו אתה חיי.
אל תהיה רעב לכסף, כסף זה טוב אבל אל תתן לו להרוג אותך, אין משהוא מהפכני שגורם רק לאדם אחד להישתמש בתוכנה ורק אחרי שהוא שילם עליה, וגם אם תמציא אחד כזה אנשים ימצאו דרך להקוף את זה ככה זה אין מה לעשות.

נערך לאחרונה ע"י eXtruct בתאריך 10-11-2007 בשעה 17:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2007, 20:52
  משתמש זכר yoavmatchulsky yoavmatchulsky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yoavmatchulsky שלח הודעה דרך MSN אל yoavmatchulsky Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yaronshani11 שמתחילה ב "חח ממש לא הבנתי את..."

באמת כדאי שתצא מהסרט שהתוכנה שלך תהיה 100% בטוחה. גם אימות משתמש מול מסד נתונים אפשר לעקוף, כל עוד אתה מספק את ההתקנה להורדה באינטרנט (או על דיסק), כיוון שלכל קובץ אפשר לעשות מה שנקרא reverse engineering ואחרי מספיק זמן אתה תמצא איך לשנות את הקובץ כדי שיוכלו להתקין בלי אימות מול השרת.

עכשיו, אם אתה עדיין רוצה להקשות קצת על פיראטיות, הרעיון שלי אמר ככה - כל פעם שמישהו קונה ממך רישיון, הוא מקבל מספר סידורי. ברגע שהוא מתקין את התוכנה, היא מתחברת לך לדאטאבייס ובודקת אם המספר הסידורי הזה שם. אם הוא שם, היא מאשרת את ההתקנה ומוחקת את המספר הסידורי מהדאטאבייס. עכשיו זה לא משנה למי הוא ייתן את המספר הסידורי, כי המספר הסידורי כבר לא בדאטאבייס!
עכשיו, אם משתמש כלשהו רוצה להתקין שנית את התוכנה, הוא צריך או להתקשר אלייך ולאמת את הפרטים שלו, או להתחבר לשרת שלך ולתת למשל כרטיס אשראי איתו הוא שילם או משהו אחר שיכול לזהות אותו ואז הוא יקבל מספר סידורי חדש.

נכון שזה לא מושלם, אבל גם העולם לא מושלם
ישן 10-11-2007, 21:51
  yaronshani11 yaronshani11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yoavmatchulsky שמתחילה ב "באמת כדאי שתצא מהסרט שהתוכנה..."

הרעיון שלך הוא רעיון טוב אבל אם התוכנה תיבדוק את הסריאל ונגיד שהוא טוב היא צריכה לשמור איפהשו על המחשב שהסריאל טוב. ואם זה על המחשב זה חיסרון גדול. אני חשבתי על רעיון אחר כניראה שזה מה שאני ישתמש.צריך להירשם עם הסריאל ומתי שנירשמים התוכנה תיבדוק כמה דברים על המחשב (כמו שם ועוד כמה דברים) ותעלה את זה לדאטא בייס וכל פעם שאני מפעיל תתכונה היא תאמת תפרטים. אם הבנאדם יירצה להחליף מחשב אז ימחוק תמשתמש שלו או שיש לו בעיה עם המחשב ולא יכול להפעיל את התוכנה דרך המחשב יצטרך ליצור קשר איתי.
מצטער שזלזלתי פשוט ההיתי בטוח שיש פיתרון.
ותודה לכל מי שהגיב!!
ואני עדיין פתוח לרעיונות

נערך לאחרונה ע"י yaronshani11 בתאריך 10-11-2007 בשעה 21:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר