לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2007, 21:56
צלמית המשתמש של צ'פס
  צ'פס צ'פס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שטורס שמתחילה ב "אפשר לקבל דוגמית פה, סרוקה? ואם יורשה לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שטורס
אנשים פה מביאים חומרים מפרי עטם, ומפרי עטם של אחרים, סרטונים, מצגות וכו'. ומקדישים זמן רב לתשובות לשאלות שאחרים שואלים - כל זאת חינם אין כסף.

למה שלא תאמץ את רוח הקוד הפתוח ותפיץ עותק אלקטורני סרוק חינם?

אשמח לסרוק חלקים מהחוברת ברגע שאמצא סורק.
מעבר לכך ישנם אנשים בפורום שמציעים סחר חליפין כזה או אחר במדליות, דרגות ושאר טובין.
אין כל פסול בהצעת המכירה הזו. כמובן שבמידה ותעלה בקשה מיוחדת למסירת החוברת אשמח לשמוע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2007, 04:44
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "סריקה"

א.. זכויות יוצרים - צריך אישור, לענ"ד של ראש אמ"ש (כל יצירה שנעשתה על ידי חייל מתוקף תפקידו מחייבת אישור של ראש אמ"ש אם הוא רוצה להשתמש בה מחוץ לתפקידו הצבאי, ומכאן אני מסיק את מסקנתי.. אבל יכול להיות שצריך אישור של מישהו במשהב"ט. לך תדע). בלי האישור - מותר להשתמש רק לצורך שימוש הוגן. לעניינו - העלאת כל החומר לאינטרנט לא מהווה שימוש הוגן (ולראיה - הכתבות שקיימות באתר חה"א קצרות מהכתבות המודפסות, וקיימות רק חלק מהכתבות מכל גליון).

ב. שמירה באיכות בינונית, והקטנה לגודל שעדיין מאפשר קריאה.

ישן 11-11-2007, 07:01
צלמית המשתמש של DZZ
  DZZ DZZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
תודה על תשובתך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "א.. זכויות יוצרים - צריך..."

עדיין עומדות בעינן שתי שאלות:

האם פרסומו של גיליון או חלק מגיליון עדיין פסול?
אין לי בעיה עם הצד הטכני של הסריקה והפרסום כאן, אך עדיין - גיליון בן כמאה עמודים, זה אומר 100 תמונות. כל אחת לחוד - בסדר, אך כולן, זה לא כל כך הולך.

בשיחה עם עורך "מערכות" מסתבר שלו עצמו, כמובן, אין שום בעיה עם זכות היוצרים, וכעת הוא עובד על השלמת ההגהות והשלמת גיליונות חסרים (1946-2007), ובקרוב החומר יהיה נגיש כולו ללא כל הגבלה באתר צה"ל. כששאלתי אותו על כתבי עת צבאיים אחרים - הוא הניח שיתכן וגם "מערכות שיריון" "ומערכות חימוש" יסרקו מתי שהו, אך לגבי "בטאון ח"י" ובטאון ח"א", לא ידע לענות היות והדבר תלוי בעורכים של כתבי עת אלה.

האם מישהו מחברי הפורום מכיר מישהו ממערכות העיתונים האלה שיש לו עניין בפרוייקט דומה? האם לבקשות הקהל יהיה משקל בהחלטה כזו? האם בכלל יש מעוניינים בכך? לי אישית נראה ששימור מעין זה של חומר היסטורי הוא מטרה ראויה.
ישן 11-11-2007, 19:58
  עמי60 עמי60 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
אם יש ברשותך אוסך כמעט מושלם של הבטאונים הללו האם תוכל לסרוק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DZZ שמתחילה ב "סריקה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DZZ
הייתי רוצה מאד לראות אוסף שלם של ביטאוני ח"א סרוקים. מבצע כזה לגבי גליונות "מערכות" הולך ומסתיים, ובעתיד הקרוב יפתח לכל הקהל. היזמה הייתה של העורך הנוכחי של כתב העת.
יש ברשותי אוסף כמעט שלם של בטאון ח"א, אך עבודת הסריקה והעריכה היא גדולה מאד, ואין בידי הזמן הדרוש. בכל אופן, אשמח לסרוק ולפרסם ברבים גליונות בודדים.
שתי שאלות לפני כן:
א. מה לגבי זכויות יוצרים?
ב. חומר סרוק באיכות טובה תופס נפח רב למדי. כיצד אפשר לפרסמו כאן בפורום, לנוכח מגבלות גודל הקובץ שניתן להעלות?

מתוך חוברת מאד מאד ישנה סקיצה של ב-29 או ב-24 המדגימה את אפשרויות הירי לכל הצדדים
של כל מקלעי המטוס כדי להגן עליו מפני מטוסי אויב .
משום מה התמונה הזאת חרוטה במוחי ולא הצלחתי למצוא ברשת סקיצה דומה .
בתודה
עמי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:01

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר