לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2005, 22:18
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
שוב..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "לא ממש הבנתי למה הכוונה? תוכל להיות ספציפי ?"

לא יודע מה לא מובן אבל הייתי מעדיף שתכתוב מה לא הבנת ואני יתקן אותך.. כיוון שאם אני יסביר אני יכתוב בדיוק אותו הדבר.

אני אמרתי שכמו שPC ANY WHERE מאפשר לעשות HOST אליו ומשטלטים על המחשב מרחוק?! אני רוצה במקום שליטה שבמחשב המרוחק יקבל שרותי אינטרנט כמו שלפני 10 שנים שהיו עדיין ההתקשרויות עם מודם אנלוגי שהיה מתחבר למודם והיה מקבל שרותי אינטרנט מבלי שליטה על אותו השרת או מחשב שנתן למשתמש הביתי שרותי אינטרנט.

אני מקווה שהסברתי את עצמי.

אם לא הבנת תסביר לי מה לא הבנת ואני ישתדל להסביר יותר טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2005, 10:34
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

....
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "אתה בעצם רוצה להתקשר למחשב אחר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The IceMan
כדי לקבל שירותי IIS ? (למה הכוונה בדיוק ?)
או פשוט לקבל אפשרות גלישה יותר מהירה ?

לאבא שלי בעבודה יש מחשב שאני נתתי לו ויש מודם אנלוגי.
הוא צריך בשביל לבדוק מיילים או OUTLOOK וכ'ו וכניסה לאתרים. המהירות לא כזאת קריטית כל עוד ניתן להכנס לאתרי אינטרנט.

אני מעוניין שהוא יתחבר למחשב שלי בבית ויקבל שרותי אינטרנט שיעבדו בקרע ... בעזרת PROSSES כל שהוא...

אני מאוד נגד השטלתות ברחוק כיוון שאז אני לא יוכל לעבוד על המחשב שלי בזמן שהוא מקושר אליו.

אז הכוונה היא לקבל שרות HOST SERVICE INTERNET INFORMATION על העיקרון של התקשרות כמו פעם עם המודמים האנלוגיים. שהיית מחייג למס' מסויים ומודם בצד השני היה עונה לך
וכאשר היית פותח INTERNET EXPLORER היית מקבל אינטרנט.

הייתי מעדיף למצוא פיתרון ע"י תוכנה.. אשר תיתן פיתרון ומענה לבד במקום להתקין WIN 2003 SERVER.

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 27-02-2005 בשעה 10:40.
ישן 06-03-2005, 21:40
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

מה הקשר השטלתות מרחוק??
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ArikV שמתחילה ב "הכותרת שלך מטעה, IIS זה בכלל שרת אינטרנט שמארח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArikV
אתרי אינטרנט.
לגבי התחברות לאינטרנט דרך חיבור של מחשב אחר, שרת VPN שניתן להגדיר (למתקדמים) או באמת בעזרת PCANYWHERE שיחייג למחשב שלך בחיוג רגיל, וה=PC HOST בבית יענה לשיחה ואז אביך יגלוש ממש מהמחשב שלך או כל דבר אחר לצורך העניין בהתאם למהירות החיוג הטלפוני (56KB בתיאוריה), כמבן שמי שנמצא בבית לא יכול לגלוש בו זמנית.
לגבי מיילים יש לך אפשרויות אחרות רבות אבל זה תלוי בידע שלך ברשתות.

אתה שומע כאילו מה אתה אומר לי פה?!?!?

אני ביקשתי שהמחשב שלי יתפקד על אותו עיכרון של שרת IIS שפירושו אם אינך יודע הוא INTERNET INFORMATION SERVICE. שפירושו שרותי מידע ואינטרנט.

וPCANYWHERE לא נותן זאת. ואם אני יתחבר למחשב שלי בבית ע"י שליטה מרחוק.
(מה שאין ברצוני לעשות) התקשורת תהיה עיטית עד כדיי כך שלא תוכל לפתוח את האקספלורר כמו שצריך.

תקשיבו פעם אחת למה שמבקשים ולעזרה שצריכים ותחשבו גם האם הדבר מועיל בכלל והאם ניתן לעבוד בצורה טובה איתה. סה"כ צריך תקשורת נתונים של דפי אינטרנט כמו בתקשורת האנלוגית הישנה לפני 7 שנים . ודפי אינטרנט על 56K מספיקים ודיי.

אז תחשוב על זה..

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 06-03-2005 בשעה 21:45.
ישן 09-03-2005, 16:05
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

למה לי לי לדבר לא יפה?
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ArikV שמתחילה ב "אני מצר על כך שהגבתי כאן בכלל (ואני בטח אצטער שוב)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ArikV
קצת תרבות שיחה, אולי רק לי זה נדמה אבל תקפת פה לא רק אותי.
לגבי IIS, אני אמנם בסה"כ מנהל רשתות בהולנד ולשעבר בישראל אבל לא מובן לי הקשר בין IIS - שירות לאירוח שירותי אינטרנט (אתרים, FTP וכיוצ"ב) לבין אפשרות לתת שירותי HOSTING ו/או לגלוש ו/או לבדוק דוא"ל ממחשב מרוחק כאשר בינכם ישנו רק קו טלפון (אין כבל רשת או סיב אופטי).

אגב, עצה לעתיד לפחות כלפיי, אם אין לך משהו טוב כתגובה פשוט אל תגיב(נקודה).

לא תקפתי.
אם הייתי מדבר לא יפה היו ממזמן מעיפים אותי מכאן. דברתי בצורה אומנם קצת תקיפה יכול להיות כתוצאה מכך שאני מנסה להסביר משהו בצורה ההכי נורמלית וברורה וכאילו שלא מתיחסים בדיוק לדבריי
מבינים מה שרוצים להבין,

פשוט קצת עיצבן שאני מנסה לתאר מה אני בדיוק צריך והפיתרון הוא ההיפך הגמור.
אני כל הזמן עובד עם PCANYWHERE, NETOP , DAMEWARE ועובד יותר מדיי עם הדברים האלה.

אני סה"כ רציתי ממשק שידע לענות בעזרת המודם האנלוגי ולנתב שרותי אינטרנט.

בהתיעצות עם מנהלי רשתות התברר לי שלא יהיה לי מנוס מלהתקין 2003 SERVER ולהגדיר RAS .

וכך תהיה לי האפשרות לבצע מה שברצוני לעשות. קויתי שתהיה אפשרות עדיין לעבוד בXP ולא להחליף לSERVER.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:35

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר