לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2007, 00:41
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
טוב אני לא נשואה ולא בטוח סגורה על בן זוג לנצח אבל אני מרשה לעצמי לענות גם [=
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benni7 שמתחילה ב "שאלה לנשואים ולאלה שסגורים על בני זוג לנצח .."

אתה יכול לעשות סלקציה להודעה שלי אם אתה רוצה P:

לפי דעתי מה שאנשים מכנים "סול מייט, אהבת אמת" זה משהו שאפשר למצוא בהרבה אנשים. יש אנשים שמתאהבים פעם אחת, ויש אנשים שמתאהבים הרבה פעמים, וכל פעם הם אולי בטוחים שזאת אהבת אמת, אבל אחרי זה הם מוצאים משהו אפילו יותר מוצלח.
אני לא יודעת עד כמה מישהו אשכרה יכול להיות נאיבי ולהבטיח ברצינות ומודעות מוחלטים שהוא לא יפרד מהבן זוג שלו.
אתה יכול להתייאש אם אתה רוצה. אני לא יכולה להבטיח כלום, אבל אנשים מתאהבים, והם בטוחים שהם לא צריכים מישהו אחר מלבד למי שיש להם. מזה משנה אם זאת אהבת אמת או לא? העיקר שטוב לך ושאתה לא רוצה להחליף את הבנאדם במישהו אחר.
בהצלחה לך בכל אופן [=

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-11-2007, 09:22
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה גם לי מעולם לא היה בן זוג ואני מרשה לעצמי לענות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי benni7 שמתחילה ב "שאלה לנשואים ולאלה שסגורים על בני זוג לנצח .."

לכל סיר יש מכסה - זה רק העיקרון בפשטות. העיניין הוא שהמכסה של כל אדם תלוי באדם עצמו ובהתפתחות הנפשית והאישית שלו, בצרכים האמיתיים שלו (לא בהכרח אלה שהוא חושב שהם הצרכים שלו), וכל אדם מקבל בהתאם למבנה ולמערך שלו. ברגע שהאדם משתנה - כלומר צורת הסיר השתנתה - כבר המכסה שהוא מצא קודם לא מתאים. ההשתנות מתבצעת במישורים העיקריים כפי שהזכרתי: נפש, צורך, אינטרס, התפתחות אישית.
לכל בסיר יש מכסה - זה באמת נכון שזה המכסה האידיאלי לסיר, אבל מה שצריך לזכור: ברגע שצורת הסיר משתנה, המכסה כבר לא מתאים וצריך מכסה חדש.
עכשיו זה שכל סיר מוצא את המכסה שלו - כמובן שזה לא בהכרח.
אבל אני מציעה לך לא להתייאש. כל אדם שהתפשר כי כבר נמאס לו לחפש והוא לוקח מה שהוא מוצא אוכל אותה בפנימיות שלו אח"כ. תמיד מגיע הרגע שבו הוא כל כך מתחרט ומרגיש שהוא מכר את עצמו בעבור נזיד עדשים, אבל לפעמים כבר אין לו דרך חזרה, וזה אוכל אותו מבפנים שנים על גבי שנים וזה בא כבומרנג אח"כ. תמיד אומרים: אולי אם הייתי מתאמץ יותר, אני בטוח שאילו לא ויתרתי והייתי מתאמץ יותר הייתי מוצא.
אתה תמצא. אם אתה מתכוון להתפשר את מוותר על עצמך במלוא מובן המילה.
אולי בהתחלה לא תמצא את האחת, וזה ממש בסדר, כי בדרך למכסה העיקרי שלך - זו שתהיה איתך לאורך שנים ואולי תהיה אישתך - לפעמים צריך לעבור כמה בנות קודם. יש לזה את הסיבות שלו.
מה שחשוב הוא שבכל צעד תהיה שלם עם עצמך. כשתמצא בת שכל כך תרצה להיות איתה, אפילו שאתה יודע שהיא אינה האחת, אתה תנסה ותעשה ותהיה שלם עם עצמך כי אתה יודע שכרגע, נכון לעכשיו היא זו שאתה רוצה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 12-11-2007, 21:37
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני אתן לך קצת מידע מהכיוון המיסטי

גם שם שואלים את השאלה האם יש משהו כזה "נפש תאומה" והאם מקבלים אותה וכו'.
אז ממה שאני יודעת יש כזה דבר, אבל לא בהכרח אתם חיים באותה תקופת זמן, באותו גילגול.
אדם מקבל בן/בת זוג ע"פ רמת ההתפתחות הרוחנית שלו, ע"פ מה שהוא צריך ללמוד, ע"פ מה שהוא צריך לתקן. רק אדם שהצליח להתפתח רוחנית מאוד, יש סיכויים גבוהים שיקבל את הנפש התאומה שלו. למה? כי להיות עם הנפש התאומה זה להיות באנרגיה מאוד מאוד חזקה וגבוהה, וזה דורש שיעורים משותפים, וככל שהאנרגיה גבוהה יותר, כך גם השיעורים קשים יותר, ובשפה עדינה: מחשלים יותר. זו עבודה שחייבת להתבצע יחד, והיא מתבססת על העבודה הרוחנית הקודמת שעשה כל אחד מבני הזוג בנפרד. אדם שלא מספיק מפותח רוחנית פשוט לא יעמוד בכל האנרגיה והשיעורים האלה, ואם מצמידים לו את הנפש התאומה שלו, זה יהיה בשבילו כמו רעל, והוא "יישרף באש האנרגיה". הוא יכול להשתגע (זוכר את הסיפור הזה מההלכה על מי שנכנס ל"פרדס" - נידמה לי שזו תורת הסוד או משהו - והוא השתגע? אל תתפוס אותי במילה, אני לא זוכרת בדיוק במה מדובר) או שיקרו לו דברים נוראים אחרים.
בכל מקרה, מי שלא מפותח מספיק רוחנית על מנת לקבל את הנפש התאומה שלו, מקבל בן/בת זוג שהם אידיאלים בשבילו כרגע מבחינה רוחנית. הוא צריך בדר"כ ללמוד שיעור דרך בן הזוג, ואותו שיעור אמור לפתח אותו רוחנית.
בספר "אטלנטיס" (לא זוכרת איזה סופר) ראיתי משהו מאוד יפה, ומקורו עתיק מאוד: (זה לא ציטוט, כי אני לא זוכרת)
אם אתה מחפש בן זוג - אל תחפש. חפש במקום זאת את האלהים. אם תחפש את אלהים - תמצא את בן הזוג.
הכוונה היא: במקום לחפש בן זוג, עליך לחפש את אלהים - כלומר: לשנות את עצמך ולהתפתח רוחנית ולתקן את המידות שלך, בצורה כזו ייתנו לך בן/בת זוג יותר טובים ממה שהיו אמורים לתת לך קודם, כי התפתחתה, אז תקבל משהו "יותר טוב".
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר