לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2007, 11:39
  handy handy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל handy
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr.doubtfire שמתחילה ב "קצין מודיעין בחיל הים"

אני יפרט לך טיפה יותר...

שאתה יוצא לקצונה, אתה בעצם בונה מסלול, אתה צריך להשתייך לחיל מסויים לעבור הכשרה ואז לצאת לבה"ד 1 שהוא בסיס ההדרכה לקצינים.
לפני שתצא יבדקו אם ברשותך מקצוע, אם אתה מוזן במערכת כלוחם בסטי"ל אז אם תצא לקצונה אז מן הסתם תהיה קצין סטי"ל, אני לא יודע איזה תפקידים יש על הסטי"ל אז אני לא כל כך יודע מה להגיד לך מה תהיה. אך בנוגע למודיעין בשביל להגיע לזה אתה צריך לעבור קורס משק"י מודיעין שאותו אתה צריך לבקש ממפקדיך. אחרי שתסיים את הקורס שאורכו חודשיים תוכל לצאת להכנה לאחר מכן הקורס קצינים והשלמה.
והופה הנה אתה קצין למופת בצבא הגנה לישראל. ( רק אל תשכח את הקבע )

עוד משהו לפי מה שרשמת אני מבין שעדיין לא התגייסת.. אין לי בעיה לענות לך בכיף, אבל אני באמת חושב שאין צורך לחשוב על קצונה עכשיו, באמת שלא. אתה תתגייס ואתה תיכנס למערכת ולא בטוח תרצה קצונה, הרבה אנשים מקבלים באסה מהמערכת ורק רוצים לצאת ממנה, תגיע אליה קודם בבריאות ושלמות תעבור זמן מסויים ורק אז תחליט. לי לקח קרוב לשנה במערכת להחליט אם אני רוצה לצאת לקצונה או לא, החלטתי שכן.

נערך לאחרונה ע"י handy בתאריך 14-11-2007 בשעה 11:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר