לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2007, 22:08
  מיטל=) מיטל=) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
למבוגרים בלבד אם אתה אחד מהאלף

טוב...
הנה עוד יצירה שלי, אמ... די חדשה אפשר לומר.
מאוד התלבטתי אם להעלות אותה, כי לא הייתי בטוחה אם אני מוכנה להיחסף ככה..ובכל זאת הנה אני כאן כותבת לכם.
זה פרק אחד מתוך סדרה שאני רוצה לכתוב. בנתיים יש לי שלושה פרקים והם קצרצרים כאלה חמודים.
לפי התגובות שלכם אני אראה אם להמשיך ולפרסם את השאר. (:

"אם אתה אחד מהאלף חרמנים ש' מתעניינים' בי רק בגלל הגוף שלי אז תגיד לי כבר עכשיו, כי אני לא מעוניינת לבזבז עוד זמן!"-

היא אמרה לי את זה. זרקה את זה באוויר כשהכי לא הייתי מוכן. האמת הייתי באמצע נגיסה וכמעט נחנקתי. הסתכלתי עליה בחצי עין וראיתי שהיא מסתכלת על התקרית כותבת את זה ברשימת ההערות שנמצאת במוח שלה ובאותו זמן דואגת לשמור על מבט קר והאמת קצת שונא. הרגשתי שאם זה היה מוסרי לא לחכות לתשובה היא הייתה עושה את זה היא הייתה פשוט קמה והולכת. אבל היא נשארה לשבת כמו שציפיתי שהיא תעשה ואני מצידי שתיתי מים. ובאותו זמן חשבתי איך היא רוצה שאני אענה לה כשאני בעצמי לא יודע את התשובה? אני לא יודע מה אני רוצה ממנה. אני לא יודע אם אני איתה בשביל זיון. האמת זה די תלוי בה. אם היא תתנהג כמו אחת שכל מה שהיא רוצה זה לעשות לך טובה אז אני בטוח אזרום. אם היא רוצה שנכיר אחד את השני, טוב, גם עם זה אני אזרום ואז בשלב מסוים אני אגיע לצומת Tשאפשרות אחת זה לחתוך כי האופי שלה לא מתאים לי והאפשרות השנייה... זה... אמ... להמשיך לזרום.

"תשמעי, אם את פה בשביל לתת לי, אז גם אני. אם את רוצה שנכיר אחד את השני בשביל קשר... אני אומר בואי נלך על זה."

איזה שמוק. ואם אני ארצה להתאבד? הוא יזרום גם עם זה? בכלל אני לא אוהבת זרמנים. זרימה זה לכיוון מטה, ואני לא צריכה אחד שייגרר אחרי, נכון אני גם לא צריכה אחד שיוביל אותי או לחלופין יחליט עלי אבל אני צריכה מישהו שיהיה לידי. לא נחנח כמוהו.

"הקשר הזה לא מתאים לי. אולי אם תמצא לך פולניה שאוהבת להחליט כל היום, תסתדר. שיהיו לך חיים נפלאים ותודה על הגלידה"

הוא פשוט ישב שם. הסתכל עלי מתרחקת עד שנעלמתי מהאופק

נערך לאחרונה ע"י מיטל=) בתאריך 12-11-2007 בשעה 22:10.
חזרה לפורום
ישן 13-11-2007, 13:45
  מיטל=) מיטל=) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "גם אני אהבתי את ההפרדה הברורה בין הדיבורים למחשבות"

דבר ראשון- תודה (:

דבר שני- לאט לאט פרק אחרי פרק מתחילים להבין את כל הסיפור. מאיה, הבחורה שמדברת היא רק בת 18 ובכל זאת היא מחפשת כבר עכשיו את האחד והיו לה הרבה ניסיונות מרים עם גברים ולא רק.
היא החליטה שכל פגישה שלישית שלה עם הבחור היא תומר את זה בניסיון לבדוק את אותו גבר. אז זו לא פגישה ראשונה, והבחור כבר יודע עם מי יש לו עסק וההוכחה לכך: אבל היא נשארה לשבת כמו שציפיתי שהיא תעשה. הוא כבר יודע למה לצפות. כי הוא פחות או יותר מכיר אותה.

דבר שלישי ואחרון- את המשפט האחרון מאיה אמרה. היא ידעה שהוא מסתכל עליה ולא עושה כלום.
ניסיתי להעביר אדישות וחוסר עניין. להגיד את מה שאת -מריאל- אמרת רק בלי להגיד את זה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר