לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2007, 00:36
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
לא להאמין טירונים מכוונים אחד על השני תנשק ונוקרים בצבא?!

לא להאמין! מתגייסים טריים ומשועממים מכוונים אחד על השני את הנשק "בצחוק" ואפילו יורים על ריק??!!!

מי שיעשה לי את זה צחוק או לא אשבור לו תראש ! פשוט מכעיס שאנשים שהולכים לתפקיד הכי אחראי

בחיים שלהם חושבים שהם עדיין בתיכון ! כאילו אני שמתגייס לקרבי לא מספיק החששות שלקבל כדור בראש

מאיזה מחבל אני צריך עוד לחשוש שחבר למחלקה "בצחוק" עלקקק יכוון עליי תנשק ובטעות יפלוט כדור?!!!

עכשיו חבר שלי סיפר לי שריתקו מישהו 21 יום כי הוא "נקר" על חברו זה הכל?!! זה האכיפה?! צריך משפט

צבאי על דבר כזה! והוא אומר לי שלא מלשינים ובמקרה המ"כ ראה אותו..

אומרים לי "צחי מישהו נוקר עליך זיין אותו" וזה קורה הרבה בטירונות אני שומע המשחקים האלה והיו לא

מעט תאונות... מה לא מספיק חיילים נהרגו מהשטויות האלה כדי שבני הטיפש עשרה שהתגייסו יכניסו לראש

הקטן שלהם שעם נשק לא משחקים??!!

אני מסתכל קצת בצורה אחרת על הצבא ועל שירותי העתידי כחייל זה תפקיד אחראי מאין כמוהו תפקיד

שבו אתה מחזיק נשק שתפקידו ליטול חיים אז קצת אחריות .

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 13-11-2007 בשעה 01:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2007, 12:38
צלמית המשתמש של 5ariel5
  5ariel5 5ariel5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 5ariel5
בואו נפליג בים הפנטזיה אל האופק הרחוק (((:
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי yossiF22 שמתחילה ב "[font=Verdana]זה כבר ממש..."

תגידו לא קצת נסחפתם בהתיחסות שלכם לתופעה??
הפכתם כמה טמבלים לכל הצבא, הפכתם פיל לעכבר..
צה"ל זה כור ההיתוך של מדינת ישראל, כל הישראלים באשר הם נכנסים לתוכו
ושאני אומר ישראלים אני לא מתכוון רק לאלה שמקללים באיצטדיונים ולא רק לאלה שמלכלכים ביום העצמאות את הדשא מתחת לבית ולא רק לאלה שעוקפים אותך בתור לסופר ועוד כשאתה מעז לשאול "למה?" הום עונים "ככה!!!" לא רק לאלה יש גם את בוני המדינה את התורמים לתעשייה את המורעלים בצבא, שעומדים ראשונים בתור לתת את דמם למען המדינה
יש ויש.
זה אנחנו, חכמים, טיפשים, שטותניקים, תכמנים, חוצפנים, טובים, חוצפנים, מורעלים , דעתנים...

זה אנחנו, צה"ל זה אנחנו, אנחנו זה צה"ל.
עכשיו מה אתם כאלה שוקיסטים!?!?, מה תפסה אותכם הבהלה??
אז יש חברה שצריך לטפל בהם כי הם ישתעממו יתר על המידה
נו??
אז זהו.
עשיתם את כולנו כאלה...אתם מדברים פה, כאילו אתם איזה פרשני טלוויזיה חסרי אחריות שכבר רואים את עתידו של צה"ל כבר הצליחו להכניס את כולנו לאותה שורה של "נוקרים נשקים אחד על השני" ,יש תופעה.
נכון שיש.
מה גיליתם תגלגל?
או מה?

חבר'ה שיהיה לכם המשך יום נהדר קבלו הרבה פורפורציה וקחו אותי ברוח טובה
יום טוב!

אריאל

ישן 13-11-2007, 21:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 מחובר עכשיו  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי KAHOL שמתחילה ב "אם נוקרים כשאין מחסנית בנשק..."

זה הכל עניין של הרגל.

הרי ברור שאם השניה פרקתי את הנשק אין כדור בקנה, אבל עדיין לא עושים את. גם כלי שהוא פרוק ובדוק לא מכוונים על אדם ובטח ובטח שלא נוקרים, למה?
א') כי תמיד קיים הסיכוי שאולי איכשהו יש כדור (חיפפת בפריקה, לא פרקת, לא שמת לב למשהו)
ב') כדי להרגיל לבטיחות בנשק.

אם בכל זאת חייבים להגיע למצב של כיוון על חבר/נקירה (אימוני דו"צ למשל או יבשים) יש אמצעי בטיחות- תותבים, הסרת נוקרים או אמצעי ח"קים למיניהם.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 13-11-2007, 22:35
  Moshe_k Moshe_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "לא להאמין טירונים מכוונים אחד על השני תנשק ונוקרים בצבא?!"

שמעו מה שאני יכול להגיד לכם בקשר למשחקים בנשק
מחברים שלי אני שומע שזה קורה בכול מקום כל הזמן ובטח ובטח אצל חיילים שלא מבינים את המשמעות של הנשק....ככל שאתה יותר ממוקצע אתה מייחס לנשק יותר חשיבות ולא משחק בו בשיעמום...תקנו אותי הלוחמים שנמצאים בפורום.

מה שאני מציע לכם בתור טירוניים אל תשחקו בנשק או תתרמו לזה או תצחקו מזה
אל תנסו לשנות את העולם כי לא תצליח......אבל תנסו לשנות את החבר'ה בחדר או בכיתה או במחלקה וכך הלאה.....

ובקשר לקטע הזה שהבחור לא עבר גיבוש צנחנים ובגלל זה הוא משמיץ
באמת לא יפה והכול
אבל זה ממש מעצבן אותי לראות אנשים (גם חברים שלי) שהתקבלו לצנחנים שחושבים שהם מינימום יוצאי סיירת מטכ"ל....ומה שיותר מעצבן אותי זה שהצבא מעודד את זה עם הגיבוש המטומטם הזה.
כי אם קבעו שהצבא זה כור היתוך אז כמו שגולנ גבעתי ושאר החטיבות מקבלים את כולם אז גם צנחנים שעושה בדיוק את אותו הדבר לקבל את כולם...באופן אישי ואני אומר את זה מכל הלב
בחיים לא הייתי הולך לצנחנים וזה לא קשור לזה שאני הולך לגולני ממש לא
זה קשור לחשיבה המעוותת של האנשים שם עם האגו המנופח שבגלל גיבוש מסכן הם חושבים את עצמם...

אם פגעתי ברגשות של מישהו אני מצטער מראש....אתם מוזמנים להגיד מה שאתם רוצים
ככה אני חושב ומרגיש...ואני מקווה שאלה מהפורום שהתקבלו לצנחנים שבסופו של דבר יישארו עם הרגלים על הקרקע ויזכרו שבסופו של דבר הכול אותו חרא וכולנו מחכים ליום בו הצבא יהיה לראווה ולא לשימוש..

לילה טוב לכולנו.....
ושוב לכל מתגייסי נוב' באשר הם גיוס קל תעשו חיים ושלא תשתו לי שם חשיש

ישן 14-11-2007, 08:22
צלמית המשתמש של Pootsa1
  Pootsa1 Pootsa1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
בתור אחד יהיה לך קשה להבין...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "לא להאמין טירונים מכוונים אחד על השני תנשק ונוקרים בצבא?!"

1. אתה לא יודע מה זה שיעמום בצבא.
2. אתה לא מבין שאחרי שאתה כבר מתרגל לרעיון של נשק, אתה כל הזמן איתו, אתה פורק 15 פעמים ביום, ירית כבר אלפי כדורים, אתה מרגיש מספיק מהוקצע עם הנשק וזה כבר לא מפחיד אותך כל כך לנקור. אתה כרגע כל כך לא רגיל לרעיון של נשק שאתה לוקח את זה ממש ברצינות. אחרי שמתרגלים לנשק הוא כבר לא כזה מרשים ומפחיד. כמובן שאני לא מצדיק את התופעה אבל אל תחשוב שזה כל כך חוסר אחריות. אבא שלי פעם ביקש שאסביר לו תפעול מעצורים, מה שדורש הכנסה והוצאת מחסנית כולל דריכת כדור (או תרמיל הפוך למעצור שני), אז הראיתי לו, כי אני כבר מספיק מבין בנשק כדי לא לפספס כדור (וכמובן שפרקתי 3 פעמים לפני).

3. בקשר לעניין הצנפ, התופעה הזאת של הקנטת הצנחנים (צנפ=צנחן פלצן) נגרמת בגלל בדיוק מה שעשית אחרי שקראו לך צנפ, וזה דיברת כאילו הגיבוש צנחנים הוא אשכרה ממיין ומי שעבר יותר טוב ממי שלא עבר, שזאת שטות גמורה, כי בגיבוש של 10 שעות אי אפשר לדעת מי טוב ומי לא, וגם אלה שכן נחשבים לטובים בגיבוש, זה לא אלה שעוברים, יש הקצאות לכל קב"א ומספיק לסיים ולהראות מוטיבציה בראיון כדי לעבור. עכשיו מה שעשית, מצדיק את הבחור שקרא לך צנפ, כי מה שעשית זה התפלצנת עליו, כלומר היית צנחן פלצן, למרות שאינך אפילו צנחן... אז להבא, תזכור שהגיבוש הזה הוא בדיחה (אם עברת אל תתלהב ואם לא עברת אל תשתבז) ותזכור שכל 4 חטיבות החי"ר חוץ מכפיר הן בדיוק אותו דבר ועושות בדיוק אותו דבר, וגם כפיר היא כמעט בדיוק אותו דבר, רק ייעוד טיפה שונה במלחמה, וגם קצת בבט"ש (לעולם לא ייצאו מאיו"ש), אם זה טוב או פחות טוב מחטיבת חי"ר רגילה זה לשיפוטך, אבל תזכור שהחרטה הזאת שלהם של חטיבת לש"ב\לו"ז וכדומה - היא חרטה. מצד שני הם באמת רואים יחסית הרבה מאוד פעילות.

ישן 14-11-2007, 15:42
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
על מי לעזאזל התנשאתי??
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Pootsa1 שמתחילה ב "בתור אחד יהיה לך קשה להבין..."

נמאס לי שכולכם אומרים שאנחנו הצנחנים מתנשאים מעל אחרים אני לעולם לא חשבתי שאני יותר טוב מאף

אחד לא לפני שעברתי תגיבוש ולא אחרי שעברתי אותו. אם היית מכיר אותי היית יודע שאני בחור צנוע שלא

תופס מעצמי. חלאס עם השטויות האלה לא כל הצנחנים תופסים מעצמם אני מכיר אנשים שמשרתים

בצנחנים או הולכים לשרת שמעולם לא אמרו שהם טובים יותר מאף אחד.

כול החיילים כל מערך צה"ל אפילו החברה בקריה שאתם אוהבים להסתלבט עליהם גם הם משרתים

ונותנים 2-3 למען המדינה אז חלאס להגיד ש"ההוא יותר טוב מההוא". כולנו פה למען אותה מטרה

שהמשפחות שלנו , החברים שלנו כל אלה שאנו אוהבים יוכלו לישון בשקט בלילה זה הכל.

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 14-11-2007 בשעה 15:46.
ישן 14-11-2007, 23:39
צלמית המשתמש של Pootsa1
  Pootsa1 Pootsa1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
אל תהיה צעיר
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "על מי לעזאזל התנשאתי??"

ואל תשווה בין ג'ובניקים בקריה לבין קרביים. בחיים שלך. נדירים המקרים שאפשר להשוות את רמת ההקרבה של החבר'ה הללו לזו של הקרביים. אתה עוד תבין הקרבה מהי אל תדאג.

ואתה כן התפלצנת על זה שהוא אפילו לא עבר את הגיבוש. ומה שאני אומר זה שהעובדה שהוא לא עבר את הגיבוש, לא קשורה ליכולתו, אלא למשחקי שלישות, אז לא אמרתי שאתה שחצן, אלא שבמקרה המסוים הזה............

ועוד משהו, מאיפה אתה יודע שצנחנים לא שחצנים? אתה עדיין לא התגייסת לשם, אז אל תדבר מנסיון שווא. וסתם שתדע, שרובם באמת אחלה אנשים, אבל יש כמה שתופסים מעצמם בגלל חוסר הבנת המציאות בנושא הגיבוש (או שהם מנסים לכפר על איבר קטן, אחד מהשניים)

ישן 14-11-2007, 14:18
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
אני לא מבין על מה המהומה, סה"כ ניסו לבצע תרגיל דו"צ

אבל עכשיו - רגע של רצינות:

נכון, זה מסוכן. הדבר הזה קורה בעיקר בטירונות בגלל שהרעיון שאתה מסתובב עם נשק חדש כמעט לכל המתגייסים. לכן יש רצון "לראות" איך זה תכלס עובד, מה שכולל דריכות, נקירות וכן הלאה.
- בגלל זה לפי דעתי בטירונות צריך שיהיו במסגרת שיעורי הנשק, איזשהו שיעור שבו חיילים יוכלו "להתעסק" עם נשק שלהם בביטחה (הוצאת נוקרים, פריקה ריכוז מחסניות לאחר ספירה במקום אחד וכן הלאה).

לאחר שכבר מתרגלים לנשק המשחקים הללו פוחתים. מה גם, שאתה ממוקצע יותר מבחינה רובאית, ירית אלפי כדורים, אתה פורק לעצמך וכן הלאה ומכך אנשים פחות לחוצים בעניין הנשק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:51

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר