לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2007, 11:49
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עמליה שמתחילה ב "ישראל צריכה לשנות אסטרטגיה מול איראן"

אני מעתיק תגובה אחרת שלי בנושא ואבהיר: מאזן אימה גרעיני מול איראן הרשמית לא יועיל בדבר.

הנשיא שכולנו אוהבים לשנוא הוא בסך הכול בובה ולא הדמות המרכזית בשלטון האיראני כפי שחלקנו נוטים לשכוח. מה שמפחיד בקשר אליו ובקשר לזרם אליו הוא שייך (אשר נמצא כיום בעמדות מפתח של השלטון האיראני) הוא שהם מאמינים שהמהדי, אותו משיח מוסלמי שאמור להוביל את האיסלאם לניצחון עולמי, יופיע רק לאחר מלחמה נוראית בסגנון "גוג ומגוג" שלנו. כלומר יש לנו פאנטים דתיים שמאמינים בחזון אחרית הימים והם פועלים להשגה של נשק גרעיני. האמונה שישראל תשיג איזו שהיא הרתעה מולם היא שטות, משום שאנחנו לא מתעסקים עם קומוניסטים, חבורה של רוצחים מחושבים אלא עם פאנטים דתיים שכפי שאנחנו רואים באזורנו אינם יציבים במיוחד אבל אני לא חושב שהם יפילו עלינו ישר את הפצצה, לא כאשר מדינות המפרץ נחות לרגליהם. איראן הגרעינית תוכל להגביר את שטף הטרור ברחבי המזרח התיכון ללא החשש מהתקפה אמריקנית, מה שיגביר את הלחימה בעירק ויביא לאי יציבות במשטרים חילוניים כמו לבנון. אם הדמוקרטים אכן ינצחו ב2008 בבחירות לנשיאות הם יתמכו בנסיגה של הכוחות האמריקנים מהכאוס שיווצר בעירק וישאירו את הדלת פתוחה לאיראן כדי שתשתלט על המדינה ותחלוק גבול יבשתי עם המדינה הסונית המשפיעה ביותר: ערב הסעודית. הסעודים לבטח יתחילו לפחד מהרעיון לפצצה שיעית, ביחד עם עוד הרבה מדינות באזור, ועם כספי הנפט יממנו לעצמם כורים גרעינים ונשק גרעיני, מהלך שיביא להתגרענות של המזרח התיכון.
בשלב הזה אתם לבטח חושבים שכל מה שאני אומר זה טירוף אבל תחשבו לרגע האם סעודיה תהיה מוכנה שלאיראן יהיה נשק גרעיני ולה אין? האם מדינות המפרץ העשירות יהיו מוכנות להישאר חסרות הגנה אל מול שתי המדינות שמתעצמות? והאם אנחנו באמת רוצים שבאחד האזורים הכי לא יציבים בעולם נשק גרעיני וחומרים גרעינים יסתובבו חופשי? סעודיה היא אחרי הכול חממה לטרור האיסלאמי, וכך גם איראן, שתיהן יכולות להוות מקור לאספקה של חומרים גרעינים לבניית "פצצות מלוכלכות" שלמרות שאינן קטלניות במיוחד הן עדיין יגרמו לפאניקה במדינה שתותקף, ואני רוצה לראות איך אירופה תתפקד אחרי שאחת תתפוצץ להם שם.
לכן אם אפשר לסכם את ההשפעה של הפצצה האיראנית מדובר ב:
א. מירוץ חימוש גרעיני.
ב. הגברת חוסר היציבות במזרח התיכון.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר