לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2007, 23:29
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
תראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "קורס של אמנות פיתוי אהבה או סטוץ"

השיטה הזאת מתאימה יותר לפלירטוט ולא לקשר רציני השיטה עוזרת להפיג את המתח
(שאגב לא צריך להיות) אפשר לצאת אם כמה תובנות מימנה.

תראה בסופו של דבר האישה מתאהבת במי שאתה באופי שלך.
גבר לא נועד כדי להתאפר נשים מקור כוחן ביופי גבר סוד כוחו באופיו.
נסה לעבוד על עצמך מבפנים אני מבטיח שתראה תוצאות.

אולי פעם אחת תיתן קצת רקע על עצמך מה בדיוק הבעיה ? איזה טיפוס אתה ? איפה המחסום לדעתך ?
אני רואה הרבה נושאים שלך לגבי יא מציאת זוגיות תפרט אולי נוכל לעזור.

יום טוב

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2007, 15:46
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "הרמת לי להנחתה"

זאת בדיוק הבעיה : בקורס מלמדים גם מה שנים רוצות. ונשים רוצות גבר אמיתי. אולי הן לא יודעות את זה אבל זה מה שהם רוצות בתת מודע.
לכן אתה לא צריך לעשותה כל בשבילה ולנסות להרשים. אני דווקא שמעתי שבקורס מלמדים דיי טוב, נותנים לך כלים למשוך את הבחורה, כלים לצאת מתסבוכות, ממבחנים בלתי מודעים שהבחורה עושה לך, כלים לגרום לה להרשים אותך ולא ההפך.

שמעתי את זה מכמה אנשים, שלמען האמת דווקא דיי מצליחים כרגע עם בחורות.. שניהם היו יוצאים לעיר ולכל מיני מקומות במיוחד בשביל להתחיל עם בנות ולקבל ניסיון. נראה לי אבל שאם הם רוצים, הם בן רגע יכולים לשנות את הגישה ולמצוא מישהי רצינית.. אבל כרגע טוב להם סטוצים.. :O

ישן 17-11-2007, 23:43
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "קורס של אמנות פיתוי אהבה או סטוץ"

הקורס הזה נותן לך כמה טיפים טובים לחיים מצד אחד מצד שני, זה גורם לך להפוך לצבוע...

אולי אתה תשיג בחורה עם השיטה הזו אבל בטוח שלא תשיג אהבה...

זה הבעיה העיקרית שלי, כל עוד אני עם "סמיכה" אני מרגיש כמו מלך, ברגע שיש אצלי רגש מעורב אני

מאבד את הצפון...

אני ממליץ לך לקרוא את המאמרים שהם מפרסמים סתם כי טוב לדעת, אבל לא להפוך את השיטות

האלה לתורה מסיני. אני יודע שזה עובד בחלק גדול מהמקרים אבל זה לא יתן לך אהבה....

כי בשביל אהבה הבחורה צריכה להכיר את מי שאתה באמת, ולא לאהוב את המסיכה שיש עליך....

בקיצור קרא את המאמרים, ותפנים טוב את הקטע של הבטחון עצמי... מעבר לזה הכל צבוע....

נורא ילדותי ולא אמיתי...
ישן 25-11-2007, 17:07
  AlphaDog AlphaDog אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "הקורס הזה נותן לך כמה טיפים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי V.G
הקורס הזה נותן לך כמה טיפים טובים לחיים מצד אחד מצד שני, זה גורם לך להפוך לצבוע...

אולי אתה תשיג בחורה עם השיטה הזו אבל בטוח שלא תשיג אהבה...

זה הבעיה העיקרית שלי, כל עוד אני עם "סמיכה" אני מרגיש כמו מלך, ברגע שיש אצלי רגש מעורב אני

מאבד את הצפון...

אני ממליץ לך לקרוא את המאמרים שהם מפרסמים סתם כי טוב לדעת, אבל לא להפוך את השיטות

האלה לתורה מסיני. אני יודע שזה עובד בחלק גדול מהמקרים אבל זה לא יתן לך אהבה....

כי בשביל אהבה הבחורה צריכה להכיר את מי שאתה באמת, ולא לאהוב את המסיכה שיש עליך....

בקיצור קרא את המאמרים, ותפנים טוב את הקטע של הבטחון עצמי... מעבר לזה הכל צבוע....

נורא ילדותי ולא אמיתי...

חולק עליך ידידי
אני "מתעסק" עם זה כבר מעל שנה
לא עברתי את הקורס, אבל אני מכיר אנשים שכן עברו אותו.
אין עליך "מסכה".
בקורס שהם מעבירים, הם מלמדים אותך לשפר את הביטחון העצמי שלך, להפסיק לפחד מבחורות,
ונותנים טיפים איך להתנהג עם בחורה ואיך לזהות אם היא מעוניינת בך או לא.
לאומת זאת בשיטה האמריקאית (ראו לדוגמא Mystery Method) הכל שם בנוי על רוטינות (מאין משפטי פתיחה, אבל קצת יותר מורכבים).
שם זה באמת כמו שאמרת "מסיכה".
הכל מתוכנן מראש מהמילה הראשונה ועד האחרונה(בניגוד לשיטה של "אומנות הפיתוי").
חשוב לציין גם שהשיטה של מיסטרי/סטייל וגורואים אמריקאים אחרים טובה רק מרגע ההיכרות ועד למיטה.
אחרי הסקס הראשון אתה צריך לשבור תראש ולחשוב על דרך להחזיק בבחורה.
ישן 26-11-2007, 15:26
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לא מכירה את הקורס

אבל פעם קראתי ספרון שנקרא "הקוד" ושם מסבירים לבחור הממוצע איך לכבוש ליבן של בחורות ולהחזיק אותן מאוהבות בו. זו שיטה מאוד טכנית, כמו להסתכל בעיניים, לתת לה לחכות ולמשוך אותה עד אינסוף עד שתשיג אותך בטלפון, להיות לא נגיש ולחתוך קצר וכאלה. מאוד טכני. עובד (לדעתי עובד מאוד מאוד טוב, עשו לי את זה לפני שקראתי את הספר, ולכן כשקראתי אותו הבנתי מה עשו לי. הבחור שעשה לי את זה לא קרא את הספר. כל המידע הזה טבוע בתוכו.). אכזרי לבחורה.
אבל אני אגיד לך משהו: לכל מקום שאתה הולך יש מה ללמוד. אפילו את אהובתך אחרי שתהיה לך, אפילו אם תהיה בקשר רציני תצטרך טכניקות כאלה כדי להעיר קשר שנכנס לשיגרה.
לפי דעתי כדאי ללמוד את הטכניקות האלה למשיכה ראשונית של הבחורה, כדי להגדיל את הסיכוי והפונטנציאל. ולגבי המסיכה - אם כבר יש התחלה ראשונית, כל עוד המסיכה הזו לא מעוגנת אצלך כמו שצריך, סביר שהבחורה תיראה דרכה מיד, אפילו אם תשתמש בה יום וליל. אז אל תחשוש לגבי קטע של המסיכה. מזהים מיד מי אתה מבפנים . משיכה על בסיס כימי זה עיניין של 8 שניות.
והטכניקות האלה נותנות אולי נקודת החלתה יותר טובה. אבל אתה תצטרך מהר מאוד לדעת איך להמשיך את הקשר ו"להחזיק בבחורה" כפי שמישהו פה אמר. אם לא תצליח - לא תוכל להאשים את הטכניקה אלא רק את עצמך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 26-11-2007, 22:02
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה צודק
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "איך אפשר להחזיק בחורה?"

הביטוי שהשתמשתי בו - זה של אלפא-דוג לא נכון בעצם, והייתי צריכה לנסח את זה בצורה אחרת. הייתי צריכה להשתמש בביטוי "להמשיך את הקשר".
לא כל קשר שמתחיל בהכרח נמשך. לא בגלל שאין רצון או אין משיכה, אלא דווקא בגלל חוסר ביטחון, חוסר ידע, טעויות פטאליות שפשוט מחסלות את הקשר עוד באיבו למרות הרצון של שני הצדדים. זה בדיוק כמו בנישואין, אלא ששם זה קורה הרבה יותר מאוחר בקשר. למשל: תלונות הן הרוצח השקט. בכל קשר זוגי יש 'עשה' ו'עדיף שלא תעשה'.
הניסוח היותר נכון הוא שכדי להמשיך את הקשר צריך לדעת איך להיות בדינאמיקה עם המין הנגדי. לא בהכרח כבנות זוג, אלא מבחינת :גברים ממאדים ונשים מנוגה". הבנה של שפת המין הנגדי.
אם אתה מתחיל אתה צריך לפענח איך להמשיך משם הלאה, אבל זה בא רק מניסיון אישי. ניסיון והדרכה של אחרים בהחלט יכולים לעזור להבין ולתת רעיונות מה עושים עכשיו. אני מניחה שכל אחד עובר את זה בהתחלה: התוודנו על אהבתינו אחד לשני. יופי. מה עושים עכשיו? צריך להתחבק? להתנשק? מתי? יוצאים לסרט? מה עושים?
ברור שברגע שאתה מנסה לבנות קשר, להמשיך את ההתחלה שקיבלת, האישויות והתכונות האישיות שלך יבואו לידי ביטוי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר