לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2007, 14:50
  הנוקם הנוקם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.06
לא סקופ, אבל מעניין! אמא יקרה שלי

השבוע פגשתי חברה שסיפרה לי סיפור מטורף לגמרי...
היא הלכה ,כרגיל, לעשות קניות בסופר השכונתי. בעודה עומדת בתור לקופה (זה היה ביום חמישי והתור היה ארוך), מסתובבת אליה האשה שעמדה לפניה ומסתכלת עליה ארוכות. חברתי שהתחילה להרגיש שלא בנוח עם המבטים האלה, פנתה לאשה ושאלה אם היא יכולה לעזור לה . האשה ענתה לה שהיא מאד מזכירה לה את בתה, ושהיא מאד מתגעגעת אליה. חברתי שאלה מתוך נימוס, איפה נמצאת הבת(היא חשבה שאולי נסעה לחו"ל או משהו כזה), אלא שאז ענתה האישה שבתה נפטרה לפני כמה שנים. ואז היא פרצה בבכי. חברתי ,שהיא יתומה מאם, מאד התרגשה מהסיטואציה.
בינתיים התור התקדם. האשה שאלה את חברתי האם היא מוכנה לעשות לה טובה קטנה ולפני שהיא תעזוב את הקופה, היא ביקשה שהיא תגיד "שלום אמא" כי היא לא שמעה את זה הרבה זמן. חברתי מיד הסכימה. כשהגיעה תור האשה בקופה , היא העבירה את כל המצרכים, הסתובבה לחברתי ואמרה לה שלום.
כפי שהן דיברו קודם, חברתי אמרה לה "שלום אמא". והאשה הלכה.
וכאן מגיע הקטע האמיתי: חברתי מתחילה להעמיס את המצרכים על הקופה, ואז פונה אליה הקופאית ואומרת: "אמא שלך אמרה שאת תשלמי על הקניה שלה" !
כל ניסיונותיה של חברתי להגיד שזו לא באמת אמא שלה, נתקלו במבטים כועסים מהסובבים (להזכירכם יום חמישי,מלא אנשים בקופות עדים לכך שהיא אמרה שלום ל"אמא" שלה...)
בסופו של דבר מרוב הלם, שילמה על הקניה של האשה ....
נו, מה אתם אומרים? אין גבול ליצירתיות של אנשים?!

נלקח מפורום אחר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר