לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2007, 22:14
  144 144 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.02
זה לא זה

לפני שנה בדיוק הכרתי את בחורה מקסימה ששינתה לי את החיים, יצאנו ביחד, השקעתי בקשר כמו שלא האמנתי שאני יכול, הייתי חדור מוטיבציה להצליח, עשיתי הכל, קניתי, באתי, נישקתי, חבקתי - היה חלומי. יום אחד כמו חלום בלהות האהובה שלי אמרה 'לא חושבת שאני באמת אוהבת אותך, סליחה אתה הבחור הכי מקסים שיש אבל זה לא זה' חזרנו עוד פעם אבל אחרי שבוע זה נגמר סופית.
הייתי שבור במשך שלושה חודשים, לא האמנתי, שבר כלי תיארו אותי חברים שלי.
התגברתי עליה, לפני חודשיים נפגשנו במקרה, היא שלחה לי מכתב 'אני אוהבת אותך תן לי עוד צ'אנס', נפגשנו, התנשקנו, הסכמתי לנסות שוב...
היום אחרי חודש, אחרי פגישה נוספת, ניסיון נוסף, אני יודע שזה לא זה. לא כמו פעם, אני כבר לא משקיע, בקושי מנשק, בקושי בא, השיחות לא זורמות, הקשר לא זז.
זה כ"כ מוזר לי, אותה בחורה שלפני שנה התחננתי שתיהיה שלי, היום אני מגיע למצב שאני לא רוצה יותר, לא מעוניין.
לא יודע מה הסיבה, לא יודע למה אני מרגיש ככה, אני כ"כ אובד עצות, רוצה לתת לזה עוד ועוד צ'אנס אבל מרגיש שאני מרמה אותה ובעיקר את עצמי את הלב שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר