לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2007, 09:19
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
האם אתם בפייסבוק?

כתבות הענק בסוף השבוע בשני עיתונים לפחות, עימתו אותי (שוב) עם האמת המרה לפיה אני נמצא הרחק מאחור, לא בעניינים, מנותק מהמציאות. לפני קריאת הכתבות בקושי ידעתי מה זה פייסבוק. אחריהן התברר לי שאני בין הישראלים הבודדים שלא נמצא בפנים.
האמת? גם לא נראה לי שאכנס לזה. אם הרעיון הוא לפגוש באמצעותו חברים ישנים - הרי סביר להניח שרוב בני גילי ממילא לא יימצאו שם, כמו שאני מכיר אותם. חברים נוכחיים? אי-מייל וטלפון עדיין נראות לי שיטות תיקשור נוחות להפליא.
ואתם, מה איתכם? האם אתם שייכים כמוני לקומץ האולד-פשן, או שאתם מהמתקדמים האלה, שמסתכלים עלי בזילזול ממרומי העמוד שלכם (או איך שקוראים לזה) בפייסבוק?

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2007, 21:24
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
כה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "האם אתם בפייסבוק?"

יש לי פייסבוק כבר תקופה ארוכה, הרבה לפני שבארץ התחילו לגלות אותו. בשנה הראשונה שלי עם פייסבוק היו לי בערך 3 חברים שם. בשלושה חודשים האחרונים, לעומת זאת, התווספו כמה עשרות...

את הפייסבוק עשיתי, במקור, כדי לשמור על קשר עם חברים שעזבו את אנגולה בחזרה לאנגליה. היום הוא משמש אותי גם כאמצעי קשר עם חברים בארץ.

ישנם שני דברים שאני מקבלת מפייסבוק: האחד, שאני משערת שרלוונטי לכולם, הוא האפשרות של מציאת חברים שניתק איתם הקשר (וזה עובד, עבורי. אנשים שחיפשתי לא מעט צצים פתאום). השני, שהוא יותר רלוונטי עבורי פה באפריקה, הוא האפשרות לשמור על קשר יותר יומיומי עם החברים, בארץ ובעולם.

מעבר לזה, לי אישית מאוד נחמד עם חלק מהפונקציות של פייסבוק - האפשרות לשחק שבץ נא עם חברים שנמצאים רחוק, האפשרות לחלוק תמונות עם חברים די בקלות וכד'.

קצת פחות נעים לי עם הטירוף שהשתלט לאחרונה על הפייסבוק, אבל אני מניחה שזו התלהבות זמנית, ושמתישהו העניין יחזור לפרופורציות, כנראה אחרי שכל הישראלים יפתחו כרטיס

ישן 02-12-2007, 11:16
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "האם אתם בפייסבוק?"

כן, לפני יותר משנה פתחתי שם משתמש כשהייתי במחנה קיץ, הצטרפו הרבה אנשים מהמחנה (בנוסף לאלו שכבר היה להם, ואז ממש התפלאתי מאנשים שהיו להם 100 חברים ויותר) וככה בזמן הטיול היינו יכולים להתעדכן איפה כל אחד ולהיפגש עם מי שהיינו באזור שלו.

באופן כללי זאת דרך מאוד קלה להתעדכן עם חברים מחו"ל, בטלפון זה יקר ומוזר, במסנג'ר צריך להקליד מהר וזה קשה ולא מהנה, ובפייסבוק זה נוח כי יש לך זמן לכתוב ואתה לא חייב לדבר עם מישהו כדי לעדכן.

רק שאז לפני חודשיים בערך כל הישראלים נכנסו, מצד אחד זה נחמד כי כן יצא לי לדבר עם אנשים שממזמן לא דיברתי, מצד שני זה קצת איבד את הרעיון של רשימת חברים שאתה באמת רוצה שיהיו אצלך ברשימה, יש לי בסביבות ה160 חברים (וכולם זה אנשים שאני ממש מכיר, אף אחד לא אדם וירטואלי) חלק קטן מהם אנשים שאני לא אוהב אבל לא נעים לי לעשות ignore אחרים זה אנשים שאני אדיש לזה שהם אצלי ברשימה ויש כמה שממש כיף לי שהם אצלי, למרות שלא תמיד אני עושה עם זה יותר מידיי

אני שונא את האפליקציות, בעבר הן לא היו, אני לא רוצה להילחם עם ערפדים/קאובואים/חייזרים וכל השטויות האלו, בגלל זה אני בדרך כלל מתעלם מההזמנות האלו.

את הקבוצות אני אוהב, גם את "המטרות" (יגאל עמיר לכלא לתמיד, שליש זה מביש- האגודה להגדלת כוסות הבירה וכו...)

יש גם קטעים נחמדים, לפני חודש הצטרף אליי בחור שהיה איתי בצבא מחזור אחד, הוא היה פז"מניק ואני הייתי ממש צעיר והוא דיי גידל אותי. אחרי שלא ראיתי אותו שנים הוא פתאום הצטרף ובמקרה שבוע אחרי זה גיליתי שהוא התחיל ללמוד מכינה במכללה שלי (הוא יתחיל ללמוד סמסטר הבא) אז זה מאוד נחמד שיש על מה לדבר על ההתחלה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר