לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2007, 23:59
  rollo rollo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.04
הרבה שאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "מסחר במט"ח, חיזוי אמיתי של שערי מטח עתידיים, יש חיה כזו?"

קודם כל , הדולר הוא מטבע פעילות במספר מדינות בעולם.
אתה מתייחס אליו כאל השקעה במניה אבל יש אנשים שכח הקניה שלהם תלוי בדולר.

לשאלתך , לא , לא ניתן לקבוע מה יהיה שער הדולר אלא רק לתת תחזית בעקוב צפי כזה או אחר.
המטבע מושפע מגורמים שונים ומגוונים שלא קשורים אליו ישירות.

שע"ח של הדולר נקבע בין קונה למוכר מרצון , מה שאומר שאתה לא תוכל לדעת מה יהיה השער שעליו יעמוד הדולר בסוף יום המסחר.
תוכל לנבא מגמות (האם הדולר יעלה/ירד) אבל מדובר בניבוי / חיזוי בלבד.

למה להשקיע במט"ח ? כגודל הסיכון גודל הרווח , מאחר והמינוף במט"ח גדול יותר לעומת השקעות רגילות , התשואה (כמו גם ההפסד) יכולה להיות גבוהה הרבה יותר מאשר מניה למשל.

לא הבנתי מה זה קשור לסחורות , אבל אם הכוונה היא שחברה רוכשת סחורה מחו"ל בדולרים ובכך מסתכנת בשינוי שע"ח של הדולר לרעתה - הרי שיש אפשרות "לגדר" את הסיכון עד גבול מסויים.
כלומר , אם נניח אני אמור לשלם לספק שלי 100K$ לפי שע"ח 4 נניח , אני אעשה עסקה עתידית עם מישהו שיסכים למכור לי את הסכום הנ"ל לפי שע"ח 4 (בלי קשר למה שיהיה שע"ח בעתיד).

לגבי העמלות - הכל שאלה של השקעה , אדם שסוחר במט"ח בסכומים של 100$ לעסקה לא ישלם עמלות כמו אדם שסוחר בסכומים של 1000$ לעסקה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2007, 11:38
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
סחורות הכוונה למסחר בכסף וזהב
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rollo שמתחילה ב "הרבה שאלות"

לא התכוונתי בשאלתי האם אפשר לדעת מה יהיה שער הדולר מחר, התכוונתי האם אפשר לנבא עם יעלה או ירד, ביחס למטבעות אחרים, לנבא את שער הדולר עצמו זה בלתי אפשרי
ואני יודע זאת טוב.
בנוגע לעמלות, לפי מה שאני יודע העמלות במסחר של כסף וזהב, אולי גם שאר מטבעות, לא משנה איזה סכום אתה שם לפתיחת עסקה, העמלה היא אותו דבר, בין אם אתה שם 100 או 1000 דולר.
ברור שגודל הסיכון כגודל הרווח, אבל אם אין לך כלים אמינים לעבוד איתם חוץ מהגרפים המטומטמים (מטומטמים כי אם אתה סומך עליהם יותר מדי, קורה לא מעט פעמים שהתחזית שלך לפיהם התהפכה לגמרי ואתה מפסיד בעסקאות חזק) האלה
אז חבל על הקזינו הזה,
זה למה אני שואל אם יש עוד כלים (אתרי אינטרנט שמספקים תחזית אמינה..) חוץ מסתם הערכות ע"י סקירות יומיות ושבועיות
שלא שוות לישבן כי מסקרות את מה שהיה בעבר ואי אפשר כל כך לשער לפיהם מה יהיה בעתיד.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 20-11-2007 בשעה 11:44.
ישן 20-11-2007, 16:05
  rollo rollo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.04
תראה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "סחורות הכוונה למסחר בכסף וזהב"

אם תלך לקנות סחורות בשוק החופשי - סביר להניח שתשלם עמלות מטורפות.
מצד שני , אתה יכול להשקיע בתעודת סל שעוקבת אחרי הסחורות ולהנות מההשקעה אם הם יעלו.

הסקירות בדיעבד עוזרות לקבוע מגמה והשפעות של אירוע מסויים על הסחורה / הנייר.
אם האירוע מתרחש או עתיד להתרחש - אתה כן תוכל לחזות את ההשפעה.
אין דבר כזה תחזית אמינה - אף אחד לא יכול לחזות בצורה אמינה , תחזית מלכתחילה היא ספקולטיבית.

לגבי הגרפים - אתה לא יכול להגיד מצד אחד שאתה לא משתמש בסקירות כי הן מתייחסות לעבר ומצד שני להגיד שהגרפים מטומטמים כיוון שאתה כן משתמש בנתוני העבר.
אני אישית לא חושב שאפשר באמצעות ניתוח טכני לחזות מחיר של מניה, אבל לכל תורה יש מאמינים.
אני חושב שכדאי שלפני שאתה נכנס עמוק יותר , תסתכל על הכל מהצד ותנסה לנתח את המגמות ולא תוך כדי תנועה - דבר שיגרום לך הפסדים רבים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר