לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2007, 16:13
  HBS HBS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי LIRONSTS שמתחילה ב "באמת שהכל שטויות. בגיבוש אי..."

לא יכולתי שלא להסכים יותר.
אני אישית תאמת לא סבלתי את אותם אנשים שצועקים "יאללה חברה קדימה" כי אתה מסתכל על הפנים שלהם ואתם רואה בעצם שהם מזוייפים. ושבאמת שאתה צריך עזרה ואתה בא לאותו בחור, וזה לא מול הפנים של המפקד, פתאום הוא עובד בשטית כל אחד לעצמו. ומה שהכי מעצבן שאותם אנשים בסוף באמת עוברים, ופשוט מעצבן שהם תופסיפ מקומות של אנשים אחרים שבאמת מתאימים לתפקיד אבל לא התחזו לאנשים אחרים ובגלל שלא עשו "רעש" וצעקו כל שניה, אז הם לא עברו. הנחמה היחידה שיש זה שאתה יודע שאותם אנשים המזוייפים לא ישארו במסלול כי בסוף יגלו אותם ויראו שהם לא מתאימים....

בקיצור, אחי, כן תיהיה עצמך הרי לא תוכל לשקר הכל הגיבוש גם תרצה בכך. כן, תעזור לאנשים אבל לא בהגזמה ולא סתם לצעוק דברים לא קשורים. תאמין לי תעשה את כל הדבים הקטנים, אפילו שהמפקדים לא רואים, אחרי זה זוכרים אותך בסוציומטרי.

והכי חשוב, תיהיה בנאדם. תיהיה אופטימי ויהיה טוב...

שיהיה בהצלחה לאיפה שלא תלך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2007, 14:21
צלמית המשתמש של e13290
  e13290 e13290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Loud שמתחילה ב "טיפים להצלחה בגיבושים?~!"

זה מאוד תלוי איזה גיבוש אתה עושה. לכל יחידה יש את הצרכים שלה מהלוחמים וכל גיבוש בא לבדוק תכונות אחרות. יש כמה טיפים שרלוונטים לכל הגיבושים.

1. אל תשקר אף פעם! גם לא חציי אמיתיות ולא עיגולי פינות. ברגע שנתפסת על כזה דבר אתה יכול לשכוח מלעבור.
2. אל תוותר לעצמך תמיד תזכיר לעצמך בזמן הגיבוש כמה אתה רוצה לעבור וכל פעם שקשה תגיד לעצמך בראש:"יאללה, מה שלא תביאו - קטן עלי!" (חח עזר לי שנכנסנו למים הקפואים ביום ים. אתה רואה את כולם מסביבך רועדים ורק אתה יושב במים מבסוט כי הרי קטן עלייך )
3. אתה רואה מישהו שקשה לו? תן לו יד, ותטיס אותו איתך קדימה או שתתן לו איזה הערה מחזקת. הוא ירגיש הרבה יותר טוב ואתה במקום להתעסק עם הקושי שלך תשכח ממנו ותהיה עסוק בלעזור לו.

קשה לתת טיפים כי אם האופי שלך הוא לא כזה אתה לא תיישם אותם. אני לא יודע על מה "מסתכלים" בגיבוש, אבל תנסה לחשוב עם איזה אנשים היית רוצה להעביר שירות שסכנת חיים היא דבר שכרוח בו ביומיום. ברגע שמצאת לעצמך את רשימת התכונות הללו תנסה להבליט את אותן תכונות (שקיימות בכל אחד) במהלך הגיבוש.
בהצלחה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-11-2007, 17:22
  C6W C6W אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "מסכים מאוד עם ההודעה. בהצלחה."

וואלה יש כאן דבר אחד שאני לא מסכים איתו.. יש כאן תפיסה ש"להיות עצמך" זה להיות שקט כל הזמן ולעזור לאחרים שאף אחד לא רואה. בולשיט. הייתי הרבה שנים בקבוצת כדורסל ושם הטרפנו אחד את השני עם דחיפות צעקות ומה שצריך כדי להיות בעניינים למשחק. אני אישית במשימה על הס"ג המילואימניק אמר לנו להגיע לחוף לפני ס"ג שהיה לפנינו של מחלקה אחרת. בלי לחשוב פעמים התחלתי לצעוק "יאללה חבר'ה אין סרט שהם מגיעים לפנינו" "תנו ת'נשמה" ודברים כאלה.. לא מנע ממני לקרוע את עצמי ולתת 100% ולא השפיע בכלל על הקשר שלי לחברים במחלקה. אגב, 6 מתוך 8 בס"ג שלנו עברו.
ברור שיש את החבר'ה המזוייפים שלוקחים שעון וצועקים על כולם שאנחנו עוד על אזרחי ואין בכלל מפקדים, אבל את הצביעות שלהם רואים במשימות קשות תחת לחץ, שימו לב שהחבר'ה האלה אף פעם לא מתפקדים.

הערה אחרונה לזה שאמר שצריך להגיע ראשון: מן הסתם אל תאט אם אתה הכי מהיר, אין סיבה לזה. דבר שאתה צריך לדעת זה שמבחינת הצבא כושר זה דבר נבנה והכי חשוב להראות בגיבוש זה יציבות, שיפור ושאתה לא נשבר עד הסוף. חוץ מגיבושים שהם נטו פיזיים (נגיד שייטת) ברוב הגיבושים אין כל כך הרבה חשיבות למי מגיע ראשון או שני, העיקר שלא תגיע אחרון פעמיים ברציפות.
ישן 20-11-2007, 18:16
  ofer277 ofer277 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.07
אמממ

תהיה אתה !! אל תנסה להיות מי שאתה לא !!

תגיע מהראשונים.. !

אם אתה לא מהראשונים, תמשיך בכל זאת, תהיה אחד כזה שלא משנה מה הוא לא נשבר בחיים !!!! לא משנה כמה קשה זה יהיה.. תמשיך עד הסוף !!

תהיה חברותי..... בשום פנים ואופן לא סוציומאט... !!!

תנסה להראות מנהיגות.. אבל אם למשל יש משהו שאתה לא יודע מה לעשות ואין לך מה להגיד אל תדבר .. אתה סתם תשמע טיפשי... וזה לא יועיל לך במיוחד...

אל תשאל שאלות קיטבג...

היה רגוע, לא לחוץ בשום מצב, תראה את זה שלא מופעל עליך לחץ, שאתה יציב וחזק... כלומר אם היה לכם איזה תרגיל ואתה עומד להקיא את הנשמה תעמוד ביציבות, אל תראה למפקדים שאתה עומד למות... תהיה חזק תמיד !

אם אומרים בלי פלאפונים בגיבוש, אל תוציא את הפלאפון.. אפשרי בהחלט להסתדר בלעדיו כמה ימים..

תהיה אמין... אם אומרים לך לעשות משהו, אל תגנוב או תקצץ מהדרך או משהו כזה... אמינות מפילה הרבה אנשים !

תראה אכפתיות ורצון להצליח.... !

ושוב אני מדגיש , הדבר הכי חשוב הוא שתהיה אתה תמיד !!!!
ישן 20-11-2007, 19:13
  uriel-k uriel-k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06

כמה דגשים נוספים שעלו לי לראש..

יש חבר'ה שחושבים שבודקים אותם רק כשרואים אותם וכשהם לא תחת פיקוח של המפקדים הם מחפפים או לא מבצעים את המשימות כמו שצריך. אז זהו שלא. המפקדים רואים אותך בכל מצב גם כשאתה ישן בלילה.

הדבר אולי החשוב ביותר מבחינת הכושר היא להראות השתפרות...הסבר: אם תתחיל ממקום ראשון ואז תרד כל פעם מקום בסדרי הגעה או לחלופין תעשה את אותה דרך מהמקום האחרון לראשון אז המפקדים יעדיפו את המשתפר בהרבה על האחר.

"להיות עצמך"- מפקדים בגיבושים יכולים לראות מלש"בים שלא מתנהגים טבעי ומנסים להיות מי שהם לא, כמו שאמרו כל אחד והאופי שלו. אבל! אם אתה רגיל לצעוק כמו מטורף כל הזמן אתה לא צריך להתנהג ככה ולהוריד טיפה טונים....אם אתה רגיל להיות שקט ולא דברן אתה חייב לדבר יותר כדי שלא תעלם בגיבוש וידעו שאתה קיים. אז מצד אחד אתה צריך להיות עצמך מצד שני אתה צריך להתאים את עצמך לסביבה שאתה נמצא בה.

ישן 20-11-2007, 22:38
  uriel-k uriel-k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי TNTal6 שמתחילה ב "שמע, למרות שעוד לא הייתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TNTal6
שמע, למרות שעוד לא הייתי בגיבוש, אני שומע את המשפט הזה שוב ושוב (אותי אישית הוא עיצבן )

גיבוש יש רק דרך אחת לסיים: להתחיל בכל הכוח ולאט לאט להגביר.

סיסמאות לא שוות הרבה...בעיקר כל האלה שאומרים הכל בראש וככה מוותרים לעצמם ולא מתאמנים.

יש גיבושים שלא צריך להתחיל בכל הכח ולהגביר כי הם לא פיזיים יותר מדי...ויש גיבושים שהם פיזיים מאוד ואם תתחיל בכל הכח הוא ייגמר לך באיזשהו שלב.

אני אישית האמנתי פעם בזה שאם אני חזק מנטלית אז כל השאר לא משנה וגיליתי שאני טועה.
הלכתי והתאמנתי, ותאמינו לי השתפרתי יותר מנטלית מאשר פיזית והשתפרתי פיזית הרבה.
איך משתפרים מנטלית? אצלי בכל אופן זה קורה כשאני מרגיש שאני לא יכול עוד לרוץ והרגליים כואבות ובכל זאת אני ממשיך. וככה שוב ושוב והסיפוק הוא אדיר והתוצאות בהתאם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:30

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר