לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2007, 15:18
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "אשכול המלצות לציוד#1 - נעלי הליכה"

החברה המייצרת: Gaspo
דגם:
Sand
ייעוד:
טרקינג
אטימות למים: אין אטימות כל כך, חדירה יחסית למים
סוליה:
Vibram
יתרונות כללים:
זולה יחסית, למיטב זכרוני סביב 400 ש"ח
חסרונות כללים:
אין בכלל אטימות למים. זה מילא, אבל היא אפילו לא מאווררת...
חוות דעת כללית: נעל טובה למי שמחפש נעל זולה ופשוטה, ולא מצפה ליותר מדי. בתור אחד שמחליף נעל פעם בשנה וחצי, בערך, כי הרגל עוד גדלה - זו הייתה פשרה טובה... אם אפשר, ממליץ ללכת על נעל טובה יותר. אני עכשיו חושב על להחליף אותן למשהו יותר מתקדם, נראה לי שאני לא הולך לעלות עוד במידה, סופסוף.
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

נערך לאחרונה ע"י OmriP בתאריך 03-12-2007 בשעה 15:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2007, 00:59
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "אשכול המלצות לציוד#1 - נעלי הליכה"

החברה המייצרת: Zamberlan
דגם:
לא מצאתי את הדגם המדויק באתר היצרן, אבל הוא דומה מאד ל-994 Trek Lite
ייעוד:
(טיפוס / טרקינג / הייקינג / טיולי יום) מולטי-טאסק. נעל עור.
אטימות למים:
(סוג האיטום - גורטקס / אחר) עור, בזמנו היה צורך למרוח עליו ווקס, הן לשם אטימות והן לשם שמירה על העור.
סוליה:
Vibram
יתרונות כללים:
נעל חזקה מאד ויציבה, עם סוליה טובה ועמידה מאד. שירתה אותי נאמנה בטרקים בפרו.
נבחרה הודות למסיביות שלה ולגובהה, בשל בעיות של נקיעות חוזרות של הקרסול.
חסרונות כללים: נעל כבדה ומסיבית. לא לפעילות גופנית מאומצת (ניסיתי לשחק איתה כדורסל, התנפחו לי הברכיים).
עור - דורש טיפול.
ישן 30-01-2008, 16:55
  Tubular Speaker Tubular Speaker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.07

טורי?
לא הייתי בטוח אם להכניס את הפוסט הזה לכאן, מכיוון שישנם הבדלים די גדולים בכל הגישה לנושא
בין נעל "צבא" לנעל הליכה,מבחינת גמישות,ספיגת זעזועים,נשיאת עומסים וכו'
אבל אני משתמש בה להליכה\טיולים\כיבוש קטבים בנוסף למטלות היומ-יומיות שלה, אז כן הכנסתי בסוף.

החברה המייצרת: Belleville
דגם: ידוע רק כ- Intermediate Cold/Wet with Gore-Tex, נעל מהנפקה צבאית, רק תיאור, אין שם קליט כלשהו...
יעוד: טרקינג.
אטימות למים: Gore-Tex
סוליה: Vibram KletterLift #148
יתרונות כללים: מאוד סלחניות על הברכיים,בנויות לנשיאת עומסים כבדים,יש Thinsulate 400G, יש מגפונים נשלפים,מדרסים נוחים,שריכה מהירה ומידורת רוחב ואורך אין סופיות,תוצרת ארה"ב.
חסרונות כללים: כבדות במקצת,לא יפות- העור מאיכות מעולה אבל מתחילים להופיע סדקים באיזורי הכיפוף,לוקח המון זמן לעשות לה הרצה,עד שהעור לומד,ספרטנית במחינת ריפוד(לא מפריע אבל גם לא נעים).

תמונות:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.goremilitary.com/images/product_ICWboots_3.jpg.jpg]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 14-02-2008, 17:06
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
מגיע לי להתחדש. (;

החברה המייצרת: Merrell
דגם:
Men's Outland Mid Waterproof
ייעוד:
בעקרון הייקינג אבל משום מה באתר של החברה היא מופיעה ב"Multi-Sport".
אטימות למים:
Water-proof (לא gore-tex)
סוליה:
של Vibram
יתרונות כללים: בעקרון עוד לא חנכתי אותה בטיול אמיתי אז קשה לי לתת המלצה רצינית, אבל מללכת איתה כמה ימים ברחוב אני יכול להגיד שהיא נוחה מאוד, מאוד מרופדת, תופסת את הרגל מאוד חזק, סוליה של ויברם שלפי מה שאני מבין זה מצויין - הסוליה מאוד מסיבית. האטימות למים עובדת מצויין.
היא יחסית יפה למי שזה משחק בשבילו (מגיע, בחום וכחול).
היא עלתה לי 480 ש"ח (במקור 700) שזה לדעתי מצויין בשביל נעל כזאת איכותית. וזה בערך היתרון הכי גדול מבחינתי.
חסרונות כללים: לא מצאתי בינתיים יותר מדי חסרונות. פחות נוח להסתובב איתה על משטחים רגילים אבל אני מניח שזה לגיטימי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://usaimages.wolverineworldwide.com/bulk/2007/2/14/MRL-W86913-06.psd.fpx?cell=260,226&qlt=80&rgn=0,-0.101960366503303,1.38504155124654,1.20392073300661&cvt=jpeg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר