לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2007, 23:29
  shemless shemless אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.07
תותחנים- גילוח, פלאפון, שעון ומשקפיים.

אני מתגייס ב-12.2 לתותחנים. כמה שאלות-

-גילוח-> עד עכשיו התגלחתי רק במכונת גילוח, ואף פעם לא השתמשתי בסכין. הקטע הוא שלמכונה שלי אין הטענה, ז"א שאני מחבר את המכונה לחשמל ומתגלח. אני אוכל לעשות דבר כזה בשבטה? או שעדיף לקנות מכונה נטענת? (יהיו מצבים שנהיה בשטח כמה ימים בלי חשמל?)
אולי בכלל כדאי לי לעבור לסכין?

-פלאפון-> אם אני אשן בחדר (בטירונות), יש בכל חדר שקעים של חשמל כדי להטעין את הפלאפון? יש מספיק לכל מי שנמצא בחדר?

-שעון-> הבנתי שעדיף לקנות g-shock לצבא. מישהו אולי מכיר חנויות שמוכרות את השעונים האלה במחירים לא יקרים מדי (100-200 ש"ח), באזור ת"א (ובערים קרובות, קיצר במרכז)?

- משקפיים-> יש לי משקפיים עם מספר די נמוך, ואני משתמש בהם רק בנהיגה/ טלוויזה/ כשאני בחוץ ואין הרבה אור.
המשקפיים שיש לי הן ממש עדינות, ובלי מסגרת, אבל הן מתלבשות ממש טוב על האוזן (אני מצרף תמונה כדי שתבינו על מה אני מדבר) ואף פעם לא נפלו לי בריצות. הבעיה היא שהן היו גם די יקרות. אני מתכוון להיות איתן בטירונות, אבל לא כל הזמן- רק כשמחשיך ובמטווחים (כשצריך לראות למרחק). זה אפשרי להסתובב איתן בכיס בשאר הזמן (בנרתיק קשיח)? או שאולי עדיף לא להביא אותן בכלל ולקנות אחרות עם מסגרת עבה (כדי שיהיו עמידות יותר), ויותר זולות? זה באמת חשוב? באיזה מצבים יכול לקרות משהו למשקפיים?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תודה על ההתייחסות!

נערך לאחרונה ע"י shemless בתאריך 21-11-2007 בשעה 23:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2007, 07:11
צלמית המשתמש של asx
  משתמש זכר asx asx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shemless שמתחילה ב "תותחנים- גילוח, פלאפון, שעון ומשקפיים."

בקשר לגילוח.. מאוד בעייתי.. אם יש לך אפשרות, אני מאוד מאוד ממליץ לך לעבוד לסכין. לא זכור לי שיש שקע במקלחת..

שקעים בחדרים לא חסר.. איזה 12 שקעים לחדר של 6 איש

שעון, כן תקנה g-shock (הכי פשוט! כולם אותו דבר, רק העיצוב שונה וחבל לזרוק על זה כסף). אם תחפש קצת אני בטוח שתמצא מבצעים עכשיו בגלל גיוס נובמבר. אני למשל קניתי את שלי ב170 שקל או משהו כזה (ויש לי חבר שקנה בדיוק את אותו השעון ב300+).

משקפיים אני לא יודע יותר מידי. לפי מה שאתה מספר, תצטרך להשתמש בהם רק במטווחים ככה שלא תהיה בעיה. בכל מקרה, אל תקנה סתם משקפיים כי אני מניח שזה לא סיפור זול. ברגע שתשובץ לגדוד ותקבל מפקד אישי, תפנה אליו ותציג לו את כל הבעיות, הוא יפתור לך אותם.
ישן 23-11-2007, 11:03
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shemless שמתחילה ב "תותחנים- גילוח, פלאפון, שעון ומשקפיים."

אני לא אענה לכל שאלותייך כי אחרים כבר הסבירו לך את זה מספיק טוב, אבל בעניים המשקפיים:
יש לי מספר כמעט כמו שלך. אני משתמש בהם רק לנהיגה\טלויזיה\מחשב וכו'.
בטירונות השתמשתי בהם ל2-3 מטווחים הראשונים ואז ראיתי שגם בלי זה אני בסדר גמור ואין השפעה, אם לא השפעה לרעה. (לך תבין... האמת זה פחות נוח ואתה תמיד פוחד שיקרה להן משהו.)
גם לי יש משקפיים בלי מסגרת אז ככה שאני מבין את המצב שלך.... אני עשיתי את הטעות וקניתי משקפיים רגילות שעכשיו יושבות ומתיישנות אצלי במגירה.
בקיצור: תיקח את המשקפיים שיש לך ותנסה 2-3 מטווחים עם, ואז תנסה בלי ותראה אם ההבדל שווה את כל הבלאגן.
בכל שאר הזמן אני ממליץ לך לא להסתובב עם משקפיים, במיוחד עם מספר נמוך שכזה.
אם אתה עדיין מתעקש, אז תשקול עדשות מגע.

בהצלחה בטירונות וחורך מוצלח שיהיה לנו בשיבטה...
(חוזר לשיבטה ביום ראשון לקורס מפקדים.... 108 כבוד :])
ישן 23-11-2007, 21:14
צלמית המשתמש של Ramir8
  Ramir8 Ramir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.06

בקשר למשקפיים אחי.
לך לחופ"ל שלך או לאחד המכ"ים בטירונות והוא יביא לך שובר לקניית משקיים על חשבון הצבא. אין שום סיבה שתהרוס את המשקפיים שלך בשביל טירטורים בטירונות.
את המשקפיים אתה יכול לדחוף עם נרתיק קשיח לאיזה פאוץ' בווסט וזה הכל.

גילוח- אין סיבה שתקנה מכונה נטענת במיוחד בשביל זה. בדרך כלל יהיה לך איזה שקע במקלחת כדי שתוכל להתגלח ואם לא אתה לא חייב להתגלח במקלחת אתה יכול סתם להתגלח בחדר/ליד שקע.
אם לא מפריע לך האיסור שבדת אתה יכול לקנות סכין.
או שבכלל אתה יכול להוציא פטור מגילוח (אישור זקן).

פלאפון-לא יודע איך זה אצלכם. בגולני היה לכל אחד שקע. וגם אם לא גם ככה בטירונות אתה לא נמצא כל היום עם הפלאפון ככה שאתה לא חייב להטעין כל יום.

שעון-כעיקרון כל שעון הכי פשוט עם סטור ותאורה יעשה את העבודה. אם בא לך טיפה להשקיע תקנה G SHOCK אני קניתי שעון משעוני אמיר בחולון ונראה לי שיש שם גי שוקים במחיר סבבה
http://www.clocks.co.il/clocks/index.html

שבת שלום ובהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר