לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2007, 22:46
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
פרט לשני המשחקים האחרונים, מבחינת אטרקטיביות המשחק כל המשחקים היו זוועה!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "את קשטן לא צריך לפטר לקשטן..."

כמות האיומים לשער היתה נמוכה מידי, היינו רואים משחקים שלמים בהם איימנו פעמיים לשער! אתה רוצה להגיד לי שזה מה שאתה מצפה מנבחרת בה אין את ג'ו קול וסטיבן ג'רארד?!? זה תירוץ נוח מידי!
שים לב שהשחקנים שהוא בוחר הם רק פירסומות מהלכות, מספיק שאיזה זעטוט בעט פעמיים לשער במשחק ליגה וכבר הוא זומן לנבחרת ולהרכב הראשון!(ראה מקרה תמוז, בן שושן, ברוכיאן, בן סהר וברק יצחקי(היחיד ברשימה שאני מצדיק!)). קשטן הולך לפי מה שאטרקטיבי רק בשביל הכסת"ח! אני אוהב מאוד את בניון, אבל היו משחקים שהוא עלה לשחק רק כי הוא בניון, ולא כי הוא היה מתאים(פציעות). תנסה להיזכר באיכות ההגנה ששיחקה מול קרואטיה ב- 4:3 בבית, ותבין שעם קצת משמעת עצמית ומאמן חזק מאחורי ההגנה ואולי ביום שבת שעבר וביום רביעי השחקנים שלנו היו עולים ע"מ להעלות אותנו לאירופה, ולא את אנגליה...
חזרה לפורום
ישן 24-11-2007, 23:07
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "פרט לשני המשחקים האחרונים, מבחינת אטרקטיביות המשחק כל המשחקים היו זוועה!"

אבל אולי הבעיה היא לא במאמן? הרבה מאמנים עברו פה ב40 שנה האחרונות ואף אחד לא הגיע למשהו אחר
רק שלמה שרף הצליח להגיע לפלייאוף וקיבל שמינייה מדנמרק

קשטן בסך הכל זימן את השחקנים שהיו הכי טובים נכון לאותו רגע
שטוטו ובן שושן שיחקו בנבחרת זה היה שהם שיחקו בהרכב בבית"ר והיו בכושר טוב
עובדה שהיום טוטו לא משחק בנבחרת
יצחקי זומן רק לאחר שהוא שיחק טוב בבית"ר
וככה גם בוזגלו , יואב זיו ואחרים
אני מסכים איתך שבניון עלה בכמה משחקים רק כי הוא בניון אבל אם הוא לא היה מעלה אותו והיינו מפסידים אז היו אומרים שזה בגלל שבניון לא שיחק

משמעת עצמית זה דבר שלא יהיה לשחקנים בארץ וזה לא קשור למאמן זה או אחר
קשטן דווקא ידוע כמאמן חזק שבקבוצות שהוא אימן היה קשוח ותמיד דאג למשמעת
משמעת עצמית יש לשחקנים שמשחקים באירופה ( בן חיים , בניון ואוואט )

חזרה לפורום
ישן 26-11-2007, 07:51

להגיד שאי אפשר להאשים את קשטן כי אף אחד אחר לא הצליח עד היום זה לא נכון!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אבל אולי הבעיה היא לא במאמן?..."

הנבחרת שלנו נמצאת ב- 20 שנה האחרונות בהשתפרות מתמדת, אם פעם היו בנבחרת רק 3 שחקנים שהיו באירופה(או ברמה של שחקן אירופאי) היום יש הרבה יותר מזה ואנחנו רואים מהם פירות(טל בן חיים, ברדה, בניון ועוד...) לאט לאט אנחנו מגיעים למצב בו יש נבחרת מספיק טובה כדי להביא תוצאות, אז להגיד-חבר'ה, תיראו, אף אחד לפני זה לא הצליח אז מה אתם רוצים ממני זה כבר לא נכון... הפעם היתה לנו היזדמנות ולא ניצלנו אותה, נראה מה נעשה עם ההגרלה(הקלה מידי) הנוכחית.

אני חושש שמא קשטן ישחק הגנתי ונפסיד ככה נקודות, אם תשאלו אותי, זה הזמן למאמן נועז- אל תיצחקו, אבל אוחנה נראה לי די מתאים...
חזרה לפורום
ישן 27-11-2007, 13:06

למה גיא אסולין? למה ישר כשיש צעיר בהתפתחות ישר מביאים אותו לנבחרת?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אבל הקמפיין התחיל בעונה שעברה..."

אותו דבר עם בן סהר, למה? תנו להם להשתפשף קודם. בן סהר עדיין לא בשל לנבחרת, ואני לא רואה את אסולין מתבשל בשנתיים הקרובות.
תנו להם את הבמה בנבחרת הצעירה וכשיסתיים שם תפקידם תעלו אותם לבוגרת.

הייתי במשחק של הצעירה מול גרמניה. חוץ משכטר, אף אחד לא התעלה לרמה ממש ממש גבוהה.
בוזגלו ועזריאל וכיאל שיחקו ממש יפה אבל לא הייתי אומר שהם התעלו לרמה שבה הנבחרות הצעירות קטנות עליהם, וזה ממש לא בושה לשחק בצעירה.

רק שתדעו, בניון זומן לנבחרת לראשונה למשחק ידידות בגיל 18.5 אחרי שהוא כבר היה עונה בחיפה והוכיח במשחקים האירופאים שלה את יכולותיו הגבוהות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר