לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2007, 21:14
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "צביעות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moti89
רק שתבינו איזה צביעות:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=359536

" תצרי קשר עם הבנאדם שמכר לך את הרכב ותספרי לו מה שקרה ותדרשי ממנו שישתתף איתך בהוצאות של התיקון."

צוטט מהתגובה של יקיר.

אפשר לנסות לבקש כעיקרון המוכר לא חייב כלום לקונה נקודה.

אבל אתה מנסה לעשות קומבינות על אחרים למה מה אתה קונה רכב מהחברה עם אחריות שאתה רוצה לשלם חצי מהכסף של הרכב ואחרי חודש להשלים את החצי אולי אתה תיברח לו עם הרכב והכסף ובנוסף ותיגמור את המנוע מה לא תשלם לו את החצי השני של הכסף?! אתה בסדר אתה תגיד?

הבעיה היא שזאת שקנתה את הרכב היא לא עשתה קומבינות כמוך היא קנתה את הרכב ואז אחרי שהיא קנתה היא גילת בעיה אז למה שלא לנסות לידרוש השתתפות?

אני מכיר גם כמה אנשים (ואני יכול לתת לך קישורים לאשכולו) שאנשים אחרי שקנו רכב ואז התקלקל איזה משהו יקר והמוכר מטוב ליבו הסכים להשתתף בהוצאות! אבל אתה חוצפן ורוצה לחרוש על הרכב ואז לשלם חצי מהכסף ולברוח למוכר אולי אתה לא כזה באמת אבל זה נישמע ככה... מי קבע ויסמוך עליך שאתה בנאדם אמין? מה אתה חושב שאנשים יסכימו לתנאים שלך? ואני מציע לך לא לעשות פדיחות מול אנשים שאתה לא מכיר וישר יחשדו שאתה נוכל. אני לא אומר שאתה נוכל יכול להיות שאתה אכן בנאדם אמין ואין לך כוונות רעות, אבל תבין שהתנאים לך והדרישות יותר מידי, מעל ומעבר.

אתה רוצה לדעת אם הרכב תקין? תעשה לו בדיקה ב600ש"ח במכון וזהו למה שלא תעשה את הבדיקה לקניה? אולי יש פה משהו...

וכאב לך הלב לעלות גם את התגובה הזאת?
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...233&postcount=3
רצית להוציא אותי פה בכל הסיבוכים שלך?
ואני שמרתי על הפרטיות שלך ולא הוצאתי את שמך פה ואמרתי מי עומד מאחורי כל הסיפור הזה.

בפעם הבאה שים לב מה אתה מצט כי אתה פה הכנסתה אותה לעצמך פשוט...

יקיר.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 25-11-2007 בשעה 21:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2007, 21:42
  moti89 moti89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "למי שלא נכנס לאשכול שמוטי..."

קודם כל תוריד את הטון של הדיבור, אני לא חבר שלך.

דבר שני - אל תתערב במה שלא עניינך, ssehs רוצה למכור לי רכב, ובמקרה הבנאדם גר די רחוק ממני, להבדיל מאנשים אחרים שרציתי לקנות מהם, ככה שבנאדם שגר רחוק יכול להביא לי גם אוטו שעבר תאונה בשילדה והמנוע הרוס ואני אפילו לא אדע על זה, אתה מבין? בנאדם שגר קרוב אליי זה משהו אחר כי אז אני יכול לפנות אליו ולשאול אותו מה קרה, מישהו שגר רחוק יכול להיעלם והלך גם הכסף.

אין טעם להשקיע באוטו של כמה אלפי שקלים 400 שקל על בדיקה כשזה בערך עשירית מהאוטו, אתה לא חושב? ומה אם הבדיקה אומרת שהאוטו גמור? אז הלך הכסף סתם?

דבר שלישי ואחרון אני לא מחפש פראיירים ולא נעליים, אל תסיק מסקנות בלי לבדוק אותם ואם אתה רוצה להמשיך את הדיון הזה אני מעדיף לעשות את זה בפרטי.

ישן 25-11-2007, 21:53
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי moti89 שמתחילה ב "קודם כל תוריד את הטון של..."

אתה ניסית להוציא אותי רע בכל הסיפור.

תגיד שאני כותב אתה שומע ברמקולים? "קודם כל תוריד את הטון של הדיבור"

אני נותן לך עצה אחרונה ואם אתה רוצה להיות בטוח בקנייה תעשה מה שאני יגיד לך ולא תצטער:

שים לב לציטוט שלך:
"אין טעם להשקיע באוטו של כמה אלפי שקלים 400 שקל על בדיקה כשזה בערך עשירית מהאוטו, אתה לא חושב? ומה אם הבדיקה אומרת שהאוטו גמור? אז הלך הכסף סתם?"

מה אתה רוצה ליזרוק לפח 400ש"ח או 5000ש"ח? תמיד תיראה את זה ככה!.

עדיף "לבזבז" 400ש"ח עבור בדיקה וזה פשוט מזל משחק פה, אם הרכב תקין אז "זרקת" 400ש"ח ואתה בראש שקט, אם בבדיקה התגלה כי הרכב גמור אז ניצלת ותגיד תודה כי היית קונה בלי בדיקה אז לא היית זורק 400ש" היית זוכר את כל ה5000ש"ח מבין?!

עכשיו תעשה את החשבון לבד, וקח תהצעה שלי "זרוק" 400ש"ח כדי לקבל שקט נפשי.

"דבר שני - אל תתערב במה שלא עניינך, ssehs רוצה למכור לי רכב, ובמקרה הבנאדם גר די רחוק ממני"
אני לא התערבתי SSESH עירב את כולם והעלה את הנושא אם תשים לב.

ואם אתה מחפש רכב מאנשים קורובים תיקנה מאחד מהשכנים ואם הם יעברו דירה תעבור גם אתה.
ישן 25-11-2007, 22:39
צלמית המשתמש של ssehs
  ssehs ssehs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ssehs
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "אתה ניסית להוציא אותי רע בכל..."

בקיצור יקיר אני זוכר תאשכול שרשמת את זה ויצאת בסדר גמור שהמלצת לה לדבר עם המוכר
ובקשר לנושא שלנו

אני מבטיח לו שהמנוע מצוין כמו חדש ראש מנוע טיפפולי 10 ועוד הרבה דברים
אין לי בעיה לבצע בדיקה ואפילו הצעתי לו להעלות את זה על הכתוב ככה לא הוא מרמה אותי ולא אני אותו
הוא מפחד בגלל החצי שעה נסיעה

הוא עצמו אמר לי בשיחתנו בפלאפון:
"אני רואה שאתה כותב הרבה בפורום בפרש וזה ובגלל זה אולי אני מעדיף לקנות ממך"
אז הנה עובדה
תסתכל אחורה כל האשכולות שרשמתי כמה מכוניות היה לי ולאחי ושאלתי עליהן
תשאל את קרטר המנהל פורום הקודם הוא מכיר אותי טוב טוב בפורום
אין לי סיבה לברוח מאף אחד
עובדה אני מוכן ללכת לבדיקה אני יודע מה אני מספק וזה מה אני אומר

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=30777&dateline=1238685249]

ישן 25-11-2007, 23:59
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ssehs שמתחילה ב "בקיצור יקיר אני זוכר תאשכול..."

למה איפה כבר נימצא המכון לבדיקת רכב?
יש כמעט בכל עיר איזה מכון קטן לא צריך יותר מיזה.

אפשר להסתפק מבדיקה של מוסכניק אמין שיבדוק את המנוע(קומפרסייה) ובדיקת פליטת CO ובדיקה ברדיאטור שאין נזילות ושאין בועות ברדיאטור, שאין נזילות שמן.
לשלם למוסכניק בזול יותר מהבדיקת רכב וזהו ליסגור עניין.

כמובן שזאת רק בדיקת מנוע ולא בדיקת שילדה ופגיעות כי הרכב ישן אבל חשוב ליבדוק גם את השלדה.

בקיצור מוסכניק יכול ליבדות הכל חוץ משלדה ופגיעות פח.

אז שהמוסכניק יעבור על הכל יראה שאין חופש בהגה ובמתלים, גלגלים ובקיצור יעשה בדיקה כללית שהכל תקין וליסגור עניין בלי לשלם חצי ולהשאיר את הרכב לחודש ומחקים כאלה, ובסופו של דבר כל אחד יהיה מרוצה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר