לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2007, 16:14
  THDUR THDUR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "במיוחד עבורכם, בתי הספר הקרביים ביותר ואלה שהכי משתמטים"

תגובתי לכמה דברים:

Black Mammmba - זה לא משנה שאם מתוך 100.. 80 מתגייסים לקרבי אז זה 80%. ואם היו 200 והיו מתגייסים לקרבי 160? זה באמת לא קשור.. מה לעשות שיש שם מס' יותר מצומצם של תלמידים - זאת הדרך הכי הוגנת לשפוט.. באחוזים ולא בכמות כי כמו שאמרת באזורים אחרים הכמות יותר גדולה בגלל שכלל האוכלוסייה גדולה יותר.

ועפ"י הנתונים שפורסמו כאן רואים בדיוק מה קורה במדינה הקטנה שלנו: בהכי קרביים - עמק יזראל כמה וכמה פעמים, מועצה אזורית גלבוע, מועצה אזורית מגידו, עמק הירדן, עמק עפולה ועוד ועוד מועצות אזוריות.. לדעתי זה מעיד על הכל!

לא ראיתי שם יותר מדי מערים אחרות.. ת"א לא מופיעה אבל מככבת ברשימה השנייה, חיפה, כפ"ס, פ"ת (שאני גר בעיר הזו), ראשל"צ, ב"ש, ירושלים ועוד..

זה ללא שום צל של ספק מעיד על מגמה מסוימת!!!

גם צוין בחדשות שאחוז המשתמטים (וכרגע ההתייחסות היא רק למשתמטים) הרבה יותר גבוהה במרכז מאשר בצפון לדוגמא...

אני בכל מקרה מתבייש, אין לי בעיה חס וחלילה עם אלו שעושים שירות משמעותי במקום לא קרבי כמו מודיעין ועוד, כל אחד צריך לתת את המקסימום שלו ומי שלא יכול באמת לשרת בקרבי ויכול לתרום בתחום אחר זה מעולה אבל מי שסתם ג'ובניק או שמשתמט... עליהם אני מעדיף לא להרחיב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2007, 16:41
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי THDUR שמתחילה ב "תגובתי לכמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי THDUR
תגובתי לכמה דברים:

Black Mammmba - זה לא משנה שאם מתוך 100.. 80 מתגייסים לקרבי אז זה 80%. ואם היו 200 והיו מתגייסים לקרבי 160? זה באמת לא קשור.. מה לעשות שיש שם מס' יותר מצומצם של תלמידים - זאת הדרך הכי הוגנת לשפוט.. באחוזים ולא בכמות כי כמו שאמרת באזורים אחרים הכמות יותר גדולה בגלל שכלל האוכלוסייה גדולה יותר.

.

יש מונח פשוט, במתימטיקה שנקרא -> מכנה משותף. כאן אין. אין יחס נגיד ל 1000 איש. שכך הכי נכון לבדוק !!
בדיוק כמתארים את הצפיפות בעריים או כמות הרכבים על כמות התושבים ביחס של 1000 איש.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

נערך לאחרונה ע"י Black Mammmba בתאריך 23-11-2007 בשעה 16:52.
ישן 24-11-2007, 07:01
  Nissan-el Nissan-el אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "במיוחד עבורכם, בתי הספר הקרביים ביותר ואלה שהכי משתמטים"

לא רשמו את כל אלה שמתגייסים לדברים לא קרביים אבל תורמים כמו מודיעין וכו'.
אני ממקיף קוגל שש שנתי ואני כביכול "הורדתי" את הממוצע של הבצפר כי אני "ג'ובניק" במודיעין אבל אנשים לא מבינים שאני תורם בדיוק כמו חיל קרבי ונותן יותר מאשר לשבת במחסום כל היום וזה בלי להזכיר שיש עוד המון בשכבה שלי שהלכו למודיעין עתודה ותלפיות..
אה.. ושכחתי גם את זה שיש איזה 2 אנשים שהלכו לטיס, עוד אחד לאגוז, עוד אחד לדובדבן ועוד מלא בשריון תותחנים וכאלה.. הבעיה היא שהם לא מפרסמים את ה"אחוז מתגייסים" ולא רק את המתגייסים לקרבי ואז קוגל היה במקום הרבה יותר גבוה..

נערך לאחרונה ע"י Nissan-el בתאריך 24-11-2007 בשעה 07:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר