לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2007, 15:32
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
מבנה הגוף...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ינון כהן שמתחילה ב "איגרוף תאילנדי"

של מתאגרפים באגרוף תאילנדי הוא רזה ומוצק.
סיבה לכך שהם רזים: בגלל קטגוריות משקל (אם אתה ארוך יתרון הטווח אצלך). סיבה נוספת: ככול שאתה קל יותר, התזוזה והמהירות משתפרות פלאים! בקרב, תכונות אלה לא יסולאו בפז!
המתאגרפים מוצקים בזכות שכיבות הסמיכה והבטן שהם עושים (עושים לא מעט בשביל לשפר את הספיגה).
בנוגע למבנה הספציפי שלך: הוא לא מתאים לאגרוף תאילנדי אתה תהיה נמוך (כולל טווח) ואיטי (משקל פלג גוף עליון גבוה... בגלל הבנייה) לקטגוריה שאתה תעלה בה, אך בו זמנית העוצמה שלך תהיה גדולה יחסית (יתרון שמתבטל כאשר היריב זריז ממך בהרבה) והספיגה תהיה גם כן לא רעה בכלל (השריר מחפה ומונע זעזוע ישיר לעצם) אבל עם ספיגה וכוח לא מנצחים קרבות...
בקיצור אם אתה רוצה להיות מתאגרף אתה צריך לבחור בין הבודי-בילדינג לבין האגרוף... הצעה שלי (אני לא משוחד) תלך לאגרוף.
בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י natisa בתאריך 26-11-2007 בשעה 15:34.
חזרה לפורום
ישן 27-11-2007, 21:01
  ינון כהן ינון כהן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "מבנה הגוף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי natisa
של מתאגרפים באגרוף תאילנדי הוא רזה ומוצק.
סיבה לכך שהם רזים: בגלל קטגוריות משקל (אם אתה ארוך יתרון הטווח אצלך). סיבה נוספת: ככול שאתה קל יותר, התזוזה והמהירות משתפרות פלאים! בקרב, תכונות אלה לא יסולאו בפז!
המתאגרפים מוצקים בזכות שכיבות הסמיכה והבטן שהם עושים (עושים לא מעט בשביל לשפר את הספיגה).
בנוגע למבנה הספציפי שלך: הוא לא מתאים לאגרוף תאילנדי אתה תהיה נמוך (כולל טווח) ואיטי (משקל פלג גוף עליון גבוה... בגלל הבנייה) לקטגוריה שאתה תעלה בה, אך בו זמנית העוצמה שלך תהיה גדולה יחסית (יתרון שמתבטל כאשר היריב זריז ממך בהרבה) והספיגה תהיה גם כן לא רעה בכלל (השריר מחפה ומונע זעזוע ישיר לעצם) אבל עם ספיגה וכוח לא מנצחים קרבות...
בקיצור אם אתה רוצה להיות מתאגרף אתה צריך לבחור בין הבודי-בילדינג לבין האגרוף... הצעה שלי (אני לא משוחד) תלך לאגרוף.
בהצלחה!

תודה רבה על התגובה!
האמת שאצלי זה שונה כי הזריזות שלי לא השתנתה בכלל מאז שהתחלתי להתאמן, וגם אם כן, אז לא בצורה גדולה!
יש לי גם רפלקסים לא רעים בכלל, אז חשבתי שזה יהיה יתרון!

אני לא ברמה כ"כ גבוהה שתגרום לי להות איטי ויותר מדי מסיבי אז אני לא בטוח בזה.....
חזרה לפורום
ישן 28-11-2007, 15:11
  HEZI_889 HEZI_889 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ינון כהן שמתחילה ב "[QUOTE=natisa]של מתאגרפים..."

תראה
אני הייתי שנתיים במכון כושר לפניי שהתחלתי להתאמן מואי תאי
הייתי מתאמן משקולות עד לפני שנה וחצי הייתי מתאמן 4 פעמיים בשבוע ודוחק משקליים כבדים אחריי תקופה דיי ארוכה בה עסקתי בניפוח החלטתי שדיי והורדתי את מספר האימונים לפעמיים ועסקתי המון באירובי בעיקר ריצות מבנה גופי עדיין נשאר רזה אבל עם טיפה שרירים . אם אתה אוהב את המואי תאי תשאר ותתחיל לעבוד חיטוב תתחיל לעשות אירובי אל תרים משקלים כבדים .ועוד דבר שהתחלתי מואי תאי ניסתי עדיין לשמור על שתיי אימוניי משקולות אבל פשוט לא היה לי כוח האימונים נורא מעייפים במואי טאי וקשה להרים משקולות יום אחריי אז העדפתי לבטל תאימונים האלה ולהשקיע על אירובי כדיי לקבל סיבולות לב ריאה כיום אני עושה פעם ב... אימון משקולות כדיי לשמור על החוזק בדברים שצריך אותם כמו : כתפיים וגב , ומדיי פעם יד קדימית (יותר חזרות פחות משקל ) אל תשכח שמסת שריר גבוה תגרום לך לאבד קצת מהגמישות אז כמו שכבר נאמר פה בדי בלדינג ומואי תאי בהחלט לא הולכים יחד, אז תעשה מה שאתה חושב לנכון ומה שאתה חושב שטוב לך. אז שיהיה בהצלחה! .
נ.ב- בהחלט הייתי בודק תאפשרות של איגרוף קלאסי זה נשמע תפור עלייך.(:

נערך לאחרונה ע"י HEZI_889 בתאריך 28-11-2007 בשעה 15:14.
חזרה לפורום
ישן 04-12-2007, 11:42
  ינון כהן ינון כהן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "אם אתה רוצה ללכת על כל הקטע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HEZI_889
נ.ב- בהחלט הייתי בודק תאפשרות של איגרוף קלאסי זה נשמע תפור עלייך.(:

מצטער שאני מגיב רק עכשיו.
רציתי לשאול למה איגרוף קלאסי יותר מתאים (מה ההבדל ביניהם) והאם יש מכון בירושלים?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iamshay
אם אתה רוצה ללכת על כל הקטע של האגרוף החובבני אתה צריך לוותר על הבודיבילדינג בצורה חלקית... זאת אומרת בלי כל האבקות למיניהם ותוספי תזונה. אפשר משקאות איזוטוניים.
אפשר להמשיך להתאמן במכון בצורה סדירה אבל להוריד קצת מההיקפים.
אני לא מכיר אותך ולא יודע מה ההיקפים אבל פחות או יותר הבנתי לפי המשקל ביחס לגובה.

אני לא משתמש באבקות למיניהם.
לא הבנתי מה זה קשור? מפתח גוף צריך לצרוך כמות גדולה של חלבונים, והוא יכול לשלב את זה בתפריט ולא חייב אבקות. (אני לא מגדיר את עצמי כמפתח גוף, אלא סתם כאדם ממוצע שמתאמן)

אם חשוב לדעת היקפים ודברים כאלה, הנה התמונה הכי עדכנית שיש לי:
http://www.israelbody.com/image.php...line=1195113307

נערך לאחרונה ע"י ינון כהן בתאריך 04-12-2007 בשעה 11:48.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר