לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2007, 21:23
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
זה מה שמפריע לצפור לבנת הכנף? נפיחה של קופאי ערבי?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בבקשה"

בכל יום סופגים חלוצים אמיצים היושבים על אדמתם הרבה יותר מזה, בכל יום חוזים חלוצים אמיצים שנעקרו מאדמתם ע"י ציפי בבני דודיו של הרוקח הנופח הופכים את מה שהיה בתיהם הפורחים לקיני טרור, בכל יום מתכופפים ילדים בשדרות ובנתיב העשרה בפני חפצים מעופפים שמשגרים בני דמותו של הקופאי האשמאי ובכל יום מתרפסת הממשלה בה מהווה הציפור מקור בכיר - בפני 'נציגי הצבור' של הזבן הגזען האומרים לכולנו בפנים דברים גרועים בהרבה.

מי יתן ויהיה שכרו של הנקניק המשופם כשכר אבות אבותיו שזכו ליישב את כל רחבי המזה"ת ולראות ברכה וכוכבים דרך חרכי הפחונים.

ולגבי אחותך - בכספים שיתפנו באם נפסיק לממן את המזדהים עמוקות עם האוייב - בטוחני כי ניתן יהיה להקים מרפאה מהודרת ומשופצרת למענה בין בית חנן לבית דגן.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 25-11-2007 בשעה 21:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2007, 08:53
צלמית המשתמש של ghostbuster
  משתמש זכר ghostbuster ghostbuster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל ghostbuster
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ציבי שמתחילה ב "מי יודע על תקרית ציפי ליבני והרוקח הערבי?"

הבעיה האמתית היא זה שאנחנו במו ידנו מגדלים כאן את האויבים שלנו צריך להבין שהמהפכה לא תבוא מאיזה ערבי פלח המהפכה תבוא מהמשכילים אלה שקיבלו את השכלתם במוסדות יהודים
רבותי צריך להבין שהערבים אינם מכירים בנו ולא בזכות שיש לנו לשבת על האדמה שקבלנו ירושה מאבותינו שקבלוה על ידי מי שאמר והיה העולם.
הם מבינים שאנחנו גזלנו מהם את אדמתם והם לעולם לא ישלימו עם זה.
הנה לנו דוגמא
"השב"כ מפרסם את פרטי חקירתו של בכיר חמאס סטודנט ערבי אזרח ישראל, אשר סייע למחבל שעמד לבצע פיגוע וגם תכנן פיגועים נגד מתקנים ביטחוניים בגליל ובירושלים."
"זאהר טען כי מדובר ב"מלחמה אידיאולוגית מדרגה ראשונה" - ולא מלחמה טריטוריאלית על שטח. מדובר לדעתו ב"מלחמה נצחית בין שתי אידיאולוגיות - היהדות והאסלאם". http://www.inn.co.il/News/News.aspx/85381
הנה עוד ציטוט "העם הפלסטיני המדוכא עוד יקום על הרוצים לדכאו ותקומתו תבוא עם חיסולה הפיזי של של מדינת ישראל "
http://www.terrorism-info.org.il/malam_multimedia/html/final/sp/7_05/pij_netania.htm
עינינו הראות השכם והערב הם אומרים זאת בריש גלי זה לא סוד
ואני שואל את אותם יפה נפש למינהם היתכן היתכן לחיות עם אילו שרוצים לאבד אותנו מה נהיינו כ "כ טפשים
עורו ישנים מתרדמתכם עד מתי לעיוורון הם שונאים אותנו ולא משנה מה ניתן להם
פעילות הטרור לא באה כתוצאה "משתחים כבושים" ב-1929 ,ב-1921 ובשנים 1939-1936 לא"הוחזקה" אדמת "הגדה המערבית" ע"י כוחות יהודיים, מושג "השטחים הערביים המוחזקים מאז1967" לא היווה בימים ההם אפילו חלום-בלהות חולף מה הפריע להם אז נשפך דם יהודי בארץ-ישראל זמן רב לפני 1967, או 1947או אפילו 1927. גם אז כמו היום דובר על "יישובים", אך אז נאבקנו על היישובים הציוניים החדשים של תל-אביב, פתח-תקוה, רחובות, חדרה ומערב-ירושלים
חובה עלינו לקום ולעשות מעשה

ישן 26-11-2007, 15:14
  u.marcel u.marcel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
אני הבת של בעלת הבית
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "[b]הבעיה האמתית היא זה שאנחנו..."

"כשהייתי ילדה, אמא שלי שלחה אותי לטפל בסבתא שלי שכבר שכבה בבית חולים. המשפחה שלנו הגיע מלוב וידענו לדבר ערבית. במיטה ליד סבתא שכבה זקנה נוספת, זקנה ערביה, והן כל הזמן היו מדברות ביניהן בערבית ואני הקשבתי לשיחתן. יום אחד שאלה הזקנה הערבייה את סבתה שלי – 'תגידי לי, למה באת לארץ ישראל?'

חשבתי שסבתא תענה לה שזה בגלל הרדיפות שהיו אחר היהודים בלוב, אבל סבתא ענתה לה משהו אחר לגמרי.

- 'באתי לכאן כדי לממש את הירושה שלי'

– ענתה סבתא.
- 'שו-הדא – איזה ירושה'? - שאלה הזקנה הערבייה.
- 'את הירושה שקיבלתי מאברהם אבינו, את ארץ ישראל' – ענתה סבתא.

הזקנה הערבייה שתקה כמה דקות, חשבה חשבה, ובסוף אמרה:
- 'אבל אברהם הוא גם אבא שלי?'
- 'נכון' – ענתה סבתא – 'אברהם הוא גם אבא שלך, אבל אני הבת של בעלת הבית, ואת הבת של המשרתת...'

"הזקנה הערבייה רעדה כולה" – סיימה האישה את סיפורה – "היא אספה את רגליה, התכווצה במיטתה וקיבלה את הדין".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר