לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2007, 01:45
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
כתבה "מסתבר שכשאתה שם עליהם מדים, אתה משנה אותם לגמרי"

פרויקט ייחודי המתנהל תחת הובלתו של מפקד בסיס פיקוד העורף ברמלה מסייע לעשרות אנשים הסובלים ממוגבלויות שונות להתנדב למגוון פעילויות בתחומי המחנה ולחוות את השירות הצבאי שמעולם לא זכו לעשות • "כשאני אשתחרר מהצבא, יותר מכל אזכור אותם ולא אף אחד אחר", אומר בסיפוק מפקד הבסיס, רס"ן אריאל אלמוג

אדיר מור

מזה 15 שנים מאמץ מפקד בסיס פיקוד העורף ברמלה, רס"ן אריאל אלמוג, מאות חניכים הסובלים מבעיות שונות כגון מוטוריות, שכליות ונפשיות. בסיוע מכון "פוירשטיין", האמון על אבחון אנשים מוגבלים וטיפולם, מגיעים המתנדבים אל מחנה פיקוד העורף שם הם ממלאים שורה של תפקידים במטבח, באפסנאות ובימ"חים, ממש כמו חיילים מן המניין. "מדי יום מגיעה לכאן קבוצה של עשרות חניכים. חלקם ישנים פה ואפילו יוצאים איתנו למסעות ממש כמו חיילים רגילים, רק שחייל רגיל משרת שלוש שנים ואילו הם מתנדבים חמש שנים ואף יותר" מתגאה רס"ן אלמוג – "מסתבר שכשאתה שם עליהם מדים, אתה משנה אותם לגמרי".

להמשך קריאה לחץ כאן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2007, 10:10
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
אל תקפוץ
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "גועל נפש"

א') אני לא יודע מה המניעים במקרה הספציפי הזה, אבל על פניהם הם נראים חיוביים לחלוטין, אלא אם אתה מכיר את המקרה ספציפית ויש לך פרטים אחרים ממה שכתוב פה, עדיף שתמנע מדיבורים כאלה.

ב') יש פרוייקט דומה בבא"ח גולני אבל העבודה היא עם מתנדבי פצ"ן, קשישים, ברובם עולים חדשים מדרום אמריקה, שעוזרים עם הכביסות והגשת האוכל בחד"א (בדגש על הגשה, לא בישול) הם למעשה מורידים את הנטל מהתורנים הלוחמים (ולא הטבחים הג'ובניקים) ועושים שמח לחיילים (הרבה יותר נחמד לקבל את האוכל שלך מזקן חביב שנהנה ממה שהוא עושה ומברך אותך בבואנוס דיאס מאשר טירון שבוז שקידרו אותו כל היום במטבח)

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 28-11-2007, 11:13
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אל תקפוץ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
א') אני לא יודע מה המניעים במקרה הספציפי הזה, אבל על פניהם הם נראים חיוביים לחלוטין, אלא אם אתה מכיר את המקרה ספציפית ויש לך פרטים אחרים ממה שכתוב פה, עדיף שתמנע מדיבורים כאלה.

ב') יש פרוייקט דומה בבא"ח גולני אבל העבודה היא עם מתנדבי פצ"ן, קשישים, ברובם עולים חדשים מדרום אמריקה, שעוזרים עם הכביסות והגשת האוכל בחד"א (בדגש על הגשה, לא בישול) הם למעשה מורידים את הנטל מהתורנים הלוחמים (ולא הטבחים הג'ובניקים) ועושים שמח לחיילים (הרבה יותר נחמד לקבל את האוכל שלך מזקן חביב שנהנה ממה שהוא עושה ומברך אותך בבואנוס דיאס מאשר טירון שבוז שקידרו אותו כל היום במטבח)

א. לא חסרים חיילים ג'ובניקים, כך שה"מתנדבים" (כמו שאמרתי לא נראה שחלקם באמת מבינים את המשמעות של להיות חלק מצה"ל) בעבודה שלהם עושים בעצם את התפקיד של עובד רס"ר, הטבח וכו' כך שהם בעצם מחליפים את החיילים הרגילים בעבודתם.

ב. המקרה הזה לא רלוונטי כי מדובר בבסיס של ג'ובניקים.

ישן 28-11-2007, 11:38
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]א') אני לא..."

בגדול אתה צודק, אבל תלוי לאן מפנים את אותם מתנדבים, שים לב לציטוט הבא:

"היו תקופות ששירתי ביחידות מבצעיות בלבנון והחבר'ה האלה הגיעו איתי עד למוצבים בלבנון ונתנו מעצמם את כל מה שהם יכולים, לכן הסיפוק שלי מהפרויקט הזה הוא אדיר וצריך ליישמו בעוד בסיסים".

אז אם אתה שם את החבר'ה האלה בבסיסים של ג'ובניקים ו/או בתפקידים של ג'ובניקים- אתה מנצל אותם.
אם אתה שם אותם בבסיסים של חבר'ה קרביים (לא חייב להיות באיזורי סיכון, בא"חים למשל זה דוגמא טובה) כשהם ממלאים תפקידים שלא קיימים אבל מוסיפים ל"איכות חיים" של הטירונים/חיילים כולם יוצאים מרווחים (שוב, בהנחה שהמתנדבים נהנים ממה שהם עושים, בדוגמא שציינתי מקודם-הם מאוד נהנו)

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 29-11-2007, 01:27
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מנצל אותם? לגמרי. כמו שמנצלים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
מנצל אותם? לגמרי.
כמו שמנצלים אותך, ואותי, ואת כל מי שצריך.

אבל ניצול הוא לא דבר שלילי, יש משאב אנושי שמוכשר לתפקיד מסויים ומבצע אותו, בין אם הוא מוגדר כאדם שונה, או כאדם נורמלי.

אם כשאדם מיוחד עושה תפקיד מסויים, הוא מוריד מעמסה מחייל אחר, זה רק נורמאלי.
כמו שכשאתה מבצע תפקיד, אדם אחר לא מבצע אותו.

הפרוייקט טוב לחיילים המיוחדים, לחיילים הרגילים ולחברה.

שים לב להבדל, כל חייל בצה"ל גויס כשהוא היה אדם בוגר וברשות עצמו ובעל הבנה מה זה צה"ל ומה המשמעות של להיות חלק מצבא, וכמו שצה"ל לא מגייס קטינים אני לא חושב שצריך לחייל "חניכים הסובלים מבעיות שנות כגון מוטריות, שכליות ונפשיות" מכיוון שכמו קטינים הם לא יכולים להבין במלוא המובן מה זה להיות חלק מהארגון שנקראה צה"ל.

ל-golani_2 אני בהחלט מבין את הנקודה שלך וכנראה הייתי נחרץ מדי בהודעה המקורית שלי, אולם עדיין יש לי רושם שחלק (גדול) מהפעילות שלהם היא בבסיסים של ג'ובניקים ובנוסף למה שכתבתי מקודם עולה בי החשש (מהכרות עם יחס שמתנדבים אחרים זכו לו מחיילים סדירים) שהם משמשים כפועלים שחורים בזמן שהחיילים הסדירים "מפקחים" עליהם (קרי מתבטלים).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר