לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2007, 10:57
צלמית המשתמש של ghostbuster
  משתמש זכר ghostbuster ghostbuster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל ghostbuster
מה מעמדו של הערבי במדינה היהודית ?

שנים על גבי שנים הממשלות, המדינה, העם, כולם, כולנו ניסינו להתחמק מהנושא הכאוב של המעמד של הערבי שהוגדרה במגילת העצמאות כמדינה יהודית.שאלת השאלות היא מה מעמדו של הערבי במדינה היהודית ?

עשרות שנים וגם לפני קום המדינה עשו צחוק מהערבים, לעג וקלס,וכל זה כדי שלא יצטרכו להסתכל בכנות על הניגוד של המדינה הציונית היהודית לבין שויון זכויות מלא לערבים. ובכן הקימו לשכה לערבים וניסו לשכנע אותם שזה לטובתם, כדי להעולת את רמת החיים שלהם. כאילו ינתן לקנות את הגאווה הלאומית של הערבים בחשמל ובאבטיה,כאילו על הלחם לבדו יחיה הערבי! לעג לרש. יהודים מסכנים,סכיזופרנים,שבנו מדינה יהודית מדינה ציונית,ולא יכלו להשתחרר מהתרבות הזרה של המערב הדורשת לשיויון זכויות, שיעניק לערבים את האפשרות
להפוך את המדינה-בדמוקרטיה-למדינה ערבית,למדינה פלשתינית.
האמת:
לא יתכן שהערבי יהיה שווה במדינה המוגדרת במגילת העצמאות כמדינה יהודית!
כל זמן שבהמנון "התקוה" יצטרך הערבי לשיר "נפש יהודי הומיה" הוא אינו שווה ליהודי!
כל זמן שיום העצמאות מסמל את תבוסת הערבים ,הוא לא יוכל לחגוג אותו.
כל זמן שהיהודי יהיה מוכן לתת לערבי להיות אולי אלוף בצה"ל, ולא רמטכ"ל, קל וחומר ובן בנו של קל וחומר שלא ראש ממשלה, הערבי לא יוכל להרגיש בבית.
כל זמן שחוק השבות חל רק על היהודים,הערבי איננו מסוגל להרגיש שהמדינה הזאת היא שלו,
כל זמן שחבר כנסת יהודי אינו מוכן לקבל את זכותו של הערבי להיות כאן רוב, בוודאי ובוודאי שבזים לו כאשר מנסים לשכנעו שהוא אזרח שווה כמו האזרח היהודי.

"עם נבל ולא חכם. "מי עוור כי אם עבדי יעקב". מספיק עם השקרים,השקר שמאכילים את הערבים והשקר שאנו אוכלים בעצמנו. הערבי כאן מקבל את העובדה שהוא חי במדינה יהודית. אבל מספיק עם ההבל האדיוטי, האגדה הזאת שכיאלו יש לערבי בישראל "דילמה"-כבן העם הערבי החי במולדתו ישראל. אין לו "דילמה" הוא בן לעם הערבי הפלשתינאי כביכול, והא גר בלית ברירה ובניגוד לרצונו במדינה יהודית, שהוא מקווה שתיהפך על ידי הריבוי הטיבעי שלו לפלשתין.
הגיע הזמן ממזמן שהמששלה תחליט האם במדינה היהודית הדמוקרטית מותר לערבי להיות רוב? האם מותר לו לקבל שיויון זכויות מלא, מלא בדיוק כמונו היהודים, ואז לחוקק חוק השבות שחל רק על הערבים? למה לא במדינה דמוקרטית?
אך בשום אופן לא במדינה יהודית
אך אך יהודים שמלאנים מתיונים ומתגויים מסכנים שלי מתי כבר תבינו הערבים רצחו בנו וטבחו בעם היהודי הרבה הרבה לפני גבולות 67 הרבה לפני קום המדינה בכלל אילמלא הקב"ה ששלח לנו את צה"ל ועשה לנו ניסים בכל מלחמות ישראל לא היה נשאר בנו עור על עצם.
הערבים סולדים מהמדינה היהודית. די!! חייבים להכיר בעובדה, להבין שהערבים הם האויבים שלנו ונחליט שהמדינה הזאת תהיה לעולם המדינה של העם היהודי

נערך לאחרונה ע"י ghostbuster בתאריך 28-11-2007 בשעה 11:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2007, 15:58
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי mochamad שמתחילה ב "[font=Verdana]אתה יהודי חכם..."

וזאת הבעיה של העם שלנו.......אנחנו אלה שמתחננים לשלום:על מה ולמה?

אני לא אומר שאסור לרצות שלום,אך אי אפשר שהחלשים יהיו החזקים והחזקים יהיו החלשים. בתור הצד החזק,עם העוצמה הכלכלית והצבאית,עלינו להתנהג כחזקים,להלחם,ואילו רק אז הם יתנהגו כחלשים ואז יבוא השלום המיוחל,כשהם יבינו שמוכנים אנו בדרך מלחמה ולא רק להתחנן לשלום 24 שעות ביממה.....

למה שאתה לא תתחיל להתחנן לשלום מוחמד? אין שום סיבה שאני אתחנן,אתה הסובל העיקרי מהמצב הזה,לא אני.....העם שלך חוטף על הטרוריזם של העם שלך.

ישן 30-11-2007, 08:21
  ציבי ציבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.03
רוח רפאים, אתה נופל ברשת מתוקה של תעמולה מרושעת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "מה מעמדו של הערבי במדינה היהודית ?"

טענות הערבים על חוסר שוויון דומות לטענותיו של הנער שרצח את אביו ואמו ובכה על כך שהוא יתום.
לא יכול להיות שוויון כאשר המיעוט מסרב בכל תוקף להשתלב.
אין דבר כזה בתורת החברה והמדינה, השתלבות על תנאי.
המיעוט הערבי בא"י משתמש בהמנון כבתירוץ בלבד.
אם היו ערבים מתגייסים לצבא, מקבלים את חוקי המדינה (ראה מה קורה כאשר משטרה נכנסת למקומות ישוב ערבים) ומוכנים להשתלב במרקם החיים בכללו, אז אפשר היה לדון בשינויים.
אין טעם לדון בשינויים כאשר הצד השני לא מעוניין בכלל בשיתוף.
אולי זה יישמע לך אכזרי, אבל בפרקטיקה העולמית ובראיה היסטורית, שילובים עלו בהצלחה, אם עלו, רק כאשר המיעוט היה מוכן להיות חלק מן הכלל, והכלל לא סירב לכך.
במערכת הדרישות של הערבים הישראלים, שאולי על חלקה אפשר לדבר,, הם מוכיחים חוסר תום ויושר.
לכן, חבל ללכת לקראתם משום שככל שתלך יותר הם ייסוגו יותר.
לא מאמין? נתח את המאורעות שליוו את ההצעה לחייב צעירים ערבים בשירות לאומי.
מקווה שזה יסביר לך איפה אנו היהודים עומדים עם ערביי ישראל מבחינת הרצון לחיות ביחד.
ישן 30-11-2007, 11:39

כאן זה לא פת"ח לאנד
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ציבי שמתחילה ב "רוח רפאים, אתה נופל ברשת מתוקה של תעמולה מרושעת"

אחי היקר והחביב אני האחרון שילך לקראת הערבים אבל האחרון !
אלא מאי,שצריך להעמיד דברים על עומדן, ולעגנם בחוק.
היינו, אם מדינת ישראל מחליטה שזאת מדינה יהודית, פירשו של דבר שאין כאן מקום לערבי להיות אזרח שווה.!
זה הרי ברור כשמש בצהריים אין ,ואסור שהיה ,לערבי במדינת היהודים את הזכות להיות רוב,
כי אם כן יהיה להם, אז מימלא אין לך ערובה שאכן המדינה תשאר יהודית, שהרי עם שינוי הדמוגרפיה הערבי יהיה רוב לא?
אם תתן לערבי, נגיד שהוא רוצה שלום ללא מלחמה, אדרבא שלום אמיתי וכנה, והוא יהיה אזרח שווה ממש כומנו, עם אותם זכויות, כמונו אז מה תעשה עם זכות השיבה ?
אתה יודע כמה ערבים יבואו הנה? יקבלו סל קליטה? יביאו ילדים בקצב מסחרר? ויקחו את המדינה בזכות הדמוקרטיה, וללא כדור אחד,ללא סכין אחד, עפ"י חוק בשלום ובשלווה. אתה מבין את המשמעות ההרת אסון זאת לעם שלך?

הרי זה ברור שאין לערבי שיוון (ותודה לאל שאין) אז למה לעזאזל לא מעגנים את זה בחוק?
למה שום ממשלה לא ישבה לדון בנושא ולהכריע כבר

רבותי. אם אנחנו רוצים מדינה יהודית שלא תשתנה למדינה ערבית,( שהרי שעור הילודה אצלהם עם עין הרע הוא ללא פורפוציה וזה עוד בלי חוק השוות)
אזי חייבים אנו לחוקק שאין לערבי זכות בחירה !!!
מדינה שנקראת יהודית, איננה יכולה להיות גם דמוקרטית במלא מובן המילה, זה פשוט סתירה

אלו הם דברי טעם ודעת תן דעתך עליהם כי לא דבר ריק הוא
בכבוד רב
מגרשהערביםהשדים

נערך לאחרונה ע"י ghostbuster בתאריך 30-11-2007 בשעה 11:42.
ישן 01-12-2007, 23:36

חבל על מי שמת
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי lunix- שמתחילה ב "כמה חבל שאתה לא יודע לקרוא..."

ולגבי גר תושב בו נעשה לכבודו קצת סדר
הרמב"ם פוסק בלכות עבודת כוכבים פרק י' הלכה ו' ואני מצטט

" בזמן שיד ישראל תקיפה עליהם אסור לנו להניח עובדי כוכבים בינינו ואפילו יושב ישיבת עראי או עובר ממקום למקום בסחורה לא יעבור בארצנו אלא עד שיקבל עליו שבע מצות שנצטוו בני נח שנאמר לא ישבו בארצך אפילו לפי שעה ואם קבל עליו שבע מצות הרי זה גר תושב ואין מקבלין גר תושב אלא בזמן שהיובל נוהג אבל שלא בזמן היובל אין מקבלין אלא גר צדק בלבד."

ולא זו בלבד אלא גר תושב אין לו את אותם זכויות כמו ישראל ראה ברמב"ם הנ"ל
ועיין עוד באשכול המצ"ב ותרו"ץ http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...954#post2495399

ישן 02-12-2007, 12:00
  lunix- lunix- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "חבל על מי שמת"

קודם כל, כבר הרמב"ם גרס שאינם עכו"מ. לקחת את הפרי, זרקת את תוכו ואכלת את קליפתו. גם לגבי היום גרס הראי"ה קוק שניתן להחיל דין גר תושב על קבוצות מסויימות. מי שרוצה להתחמק מהחובה לשמור על חייו של הגר ועל זכותו לדור בא"י, ימצא את תירוציו שלו הרי.

וזה שאין לו אותם זכויות כמו לישראל, גם זה לא חייב להיות מעוגן בחוק אלא יכול פשוט להיות תוצר של המציאות (והיו אותך למס ועבדוך למשל - כולנו משלמים מס ממילא... והערבים הם כבר היום חוטבי עצים ושואבי מים שלנו... אז מה נשתנה?).

ובכל מקרה מה שיפה בהלכה שלנו זה שהיא מתחדשת ולא מקובעת.

אבל מכיוון שאנחנו לא חיים במדינת הלכה, נעבור לניתוח הפוליטי:

קודם כל, שיעורי הילודה בקרבם יורדים. המשכילות הערבית שאנחנו מסוגלים לדחוף למערכת המנוונת שלהם היא היא הסכנה האמיתית למדינות הערביות הכושלות. לו עקבת אחרי ההתפתחות הפוליטית של מדינות ערב, כל עוד היו בהם היהודים - היו נסיונות אמיתיים להתמודד ולהכיל את המודרנה. כשלונן של תנועות אלו הוא גם סיפור הכשלון של האמנציפציה היהודית במדינות ערב. א-ב-ל אין זה מן הנמנע שיום אחד הדיקטטורות יתמוטטו והעולם הערבי יחליט להצטרף לעולם המודרני. עקוב למשל טוב טוב אחרי עיראק ואחרי פורומים וקבוצות פייסבוק שנפתחות כמו פטריות אחרי הגשם בהן עיראקים מוסלמים מנסים ליצור קשר עם יהדות עיראק בארץ ואפילו לבקש סליחה.
ישן 02-12-2007, 13:21

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי lunix- שמתחילה ב "[font=Verdana]קודם כל, כבר..."

מאוד צר לי לקרוא את הדברים שכתבת
במילים פשוטות אתה חי בסרט וסרט רע מאוד
הלוואי והערבי יהיה כאן גר תושב כמו בהגדרת הרמב"ם. אבל הבעיה שהוא איננו רוצה!
הוא רוצה את אדמתו שלו , והוא מוכן למות על זה . לא גר תושב ולא גר צדק ולא אזרח שווה במדינה "יהודית ציונית" אלא הוא רוצה בחיסולך שלך ושל משפחתך ובהזדמנות הראשונה שתהיה לו הוא לא יניד עפעף .
תכניס את זה טוב טוב לתוך קופסתך ידידי
ואם וכאשר חלילה הוא יהיה כאן רוב הוא לא ישאיר עליך עור על עצם יאנוס את הנשים והילדות ישחט את הגברים ויבוז את הרכוש בדיוק כמו שעשה במשך כל ההיסטוריה ,ללא קשר לאדמות כבושות ,אלא כך טיבעו
"ידו בכל ויד כל בו" על חרבו הוא חי הוא שונא אותך רק בגלל שאתה יהודי בלי שום סיבה אחרת
קל וחומר בן בנו של קל וחומר כאשר אתה יושב על האדמה שלו (כביכול שלו )
אתה אומר קידמה הערבי נהיה נאור
אחי ורעי דע לך ככול שהוא יתקדם יותר יהיה מתוחכם יותר הוא יהיה הרסני ומסוכן יותר זה 1
2 בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה של "חזרה בתשובה" המונית בקרב הערבים, בכל העולם
המוסלמים הולכים ונהיים יותר ויותר אדוקים
אם לא הקב"ה שומר עלינו כמעט חיים בלעונו לא היה נשאר מאיתנו שריד ופליט כל עצם קיומנו הוא נס שאין לא שום הסבר רציונלי
ויושבים במששלה האומללה שלנו אנשים מוגבלים שיכלית שלוקים בתיסמונת דאון
שרוצים לעשות שלום עם אלו שלא רוצים ולא מעונינים בשלום ואנשים הללו פשוט לא קוראים את הכתובת
שכתובה באותיות קידוש לבנה
חברי אחי אהובי יקירי נפשי באמת
אנחנו יושבים כאן על פצצת זמן ורק גפרור חסר והמדינה תהפוך להיות לפיד חי ישפכו כאן נהרות של דם
" הַחֵרְשִׁים שְׁמָעוּ וְהַעִוְרִים הַבִּיטוּ לִרְאוֹת:
מִי עִוֵּר כִּי אִם עַבְדִּי וְחֵרֵשׁ כְּמַלְאָכִי אֶשְׁלָח מִי עִוֵּר כִּמְשֻׁלָּם וְעִוֵּר כְּעֶבֶד יְהֹוָה:
רָאֹית רַבּוֹת וְלֹא תִשְׁמֹר פָּקוֹחַ אָזְנַיִם וְלֹא יִשְׁמָע:"

"עורו ישנים מתרדמתכם"

ישן 02-12-2007, 14:47
  lunix- lunix- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "[font=Verdana]מאוד צר לי..."

תקשיב לי טוב,

ברור גם לי שהרוב המכריע של הערבים לא רוצה כיום לעשות זאת. אבל חובה עלינו להשאיר לו את הפתח לעשות זאת ולא להתעסק בגזענות כנגדו אלא בטענות מוחשיות. הטענה המוחשית שלי כלפיו היא לא כי הוא מוסלמי, אלא כי הוא רוצה לרצחני נפש. חשוב לי להדגיש פשוט שהתורה כן מאפשרת לגרים לדור בארץ ישראל ובלבד שיכבדו את עם ישראל.

אני ער לחלוטין, אני לא בעד יוזמות שלום הזויות שבאות מתוך נאורות גזענית... אבל אני גם לא מאמין שטבע ישמעאל רע מנעוריו. כבר היו בהיסטוריה מוסלמים שקנו את מקומם בעולם הבא בשל צדקתם (כמו אותו רופא שהציל חיי יהודים רבים בבית החולים בבגדד באותו חג שבועות מקולל של 1941). גם היום ישנם כאלה, רק שקולם בד"כ אינו נשמע. אני משוטט רבות באינטרנט ואפילו מוצא אותם.

אין לך מה לדאוג - אני לא בעד הפקרת ישראל לחסדיו של המוסלמי בלא שאדע כי פניו באמת לשלום, בכל מיני ועידות הזויות כאלה ואחרות... אם נגזר עלינו לחיות על חרבנו כך יהיה ואיני מפחד מכך... אבל דתנו היא דת של שלום ואסור לשכוח זאת לרגע, כי אחרת נהפוך לגרועים כמוהם. עלינו להשאיר להם פתח מילוט מעצמם. ירצו - יקחו את היד המושטת. לא ירצו? נמשיך כך עד קץ הימים.
ישן 02-12-2007, 20:05

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי lunix- שמתחילה ב "תקשיב לי טוב, ברור גם לי..."

כל זמן שהמדינה הציונית היהודית קיימת איתם לא יהיה שלום!!!!!!
ומי שחושב אחרת משלה את עצמו טועה ומטעה טעות מסוכנת ביותר

הנה לך כמה ציטוטים מענינים:
"מדינת ישראל... תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין...
"אנו קוראים... לבני העם הערבי תושבי מדינת ישראל לשמור על השלום ולטול חלקם בבנין המדינה על יסוד אזרחות מלאה ושוה..."
-מגלת העצמאות
מדינת ישראל, ה' באייר תש"ח (14.5.48)

"עכשיו אני מיעוט. המדינה היא מדינה דמוקרטית. מי שאומר שבשנת 2000 גם כן נהיה מיעוט? היום אני מקבל את העובדה שזו מדינה יהודית עם מיעוט ערבי. כשנהיה רוב לא אקבל שזו תהיה מדינה יהודית עם רוב ערבי".
-נעמה סעוד, מורה, כפר עראבה (28.5.76).

"על מנהיגי התנועה הציונית... למצוא למען עמם ארץ לא-נושבת".
-איסאת דארואזה סופר ערבי, בעתון הערבי החיפאי "אל-כרמל" (1921)

"וה' אמר אל-אברם...: שא-נא עיניך וראה מן-המקום אשר-אתה שם, צפונה ונגבה וקדמה וימה. כי את-כל-הארץ אשר-אתה רואה, לך אתננה, ולזרעך עד-עולם".
-בראשית י"ג, י"ד-ט"ו

איננו מכירים בזכות שאתם קוראים לה היסטורית, של העם היהודי לארץ הזאת - זה העיקרון היסודי שלנו... על הארץ הזאת, יש רק לעם הערבי-הפלשתיני זכות היסטורית". מחמוד מוחארב, יו"ר ועד הסטודנטים הערביים, האוניברסיטה העברית בירושלים (1975)
"ואם-לא תורישו את-יושבי הארץ מפניכם, והיה אשר תותירו מהם לשכים בעיניכם ולצנינים בצדיכם, וצררו אתכם על-הארץ אשר אתם יושבים בה". הקב"ה
במדבר לג, נה

ישן 02-12-2007, 21:13
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "[font=Verdana][size=3][b]כל..."

אם נראה לך שזה אינהרנטי לעולם הערבי, אתה טועה. אני יכול להגיד לך כמה אנשים ביקשו סליחה עבור פשעי אבותיהם כנגד העם היהודי, וסליחה שכזו היא תחילתה של הכרה במדינת ישראל.

ובכל מקרה, הפלסטינים הם לא רלוונטיים - הם מיעוט בעולם הערבי. 10 מיליון בהגדרה הכי גורפת שאפשר, והעולם הערבי הוא 300 מיליון איש. הבעיה היא הערבים שרוצים להשלים את המלאכה שהתחילו עם יהודי ארצותיהם. הפלסטינים לא יכולים בלעדיהם ויהיו חייבים לקבל את קיומה של ישראל בזכות (ולא בחסד) כעובדה מוגמרת.

(אגב, אני אותו מגיב כמקודם, זה יוזר ששייך למחשב אחר).
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

ישן 02-12-2007, 23:09

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי +*אייל+* שמתחילה ב "משהו שמאוד מעניין אותי"

"אבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה"

אבותנו לא ידעו לגמור את המלכה ב67 ואח"כ לא אבו לשמוע לעצתו של הרב מאיר כהנא הי"ד ובנוסף לזה גדל כאן דור "אשר לא ידע את יוסף" דור של פתיחות וליבראליות ציוויליזציה נאורות ועוד כל מיני מילים של בית מרקחת שריחמו על הערבי המסכן "עבד על חמור ואנחנו בתוך מכונית" (קטע משיר של משינה)
ורצו לקרב אותו חשבו שיהיה אפשר לעשות ממנו בן אדם מודרני ונאור שיחיה כאן בדו קיום איזה בדיחה רעה
כבר אמרו חז"ל "כל המרחם על אכזרים סופו להתאכזר על רחמנים" ועינינו ראו ולא זר את פישעי ההיתנתקות איך רוצצו גולגולות של בני עמינו ואין איש שם על לב לטרנספר ערבי חס וחלילה הס מלזכיר מה אתה גזען טרוריסט פשיסט מה אתה כהנא שומו שמיים
אבל לבוא פה ולעקור יהודים "ברגישות ובנחישות" זה כן בטח או מה זה מקדם את השלום עכשיו יהיה לערבים יותר שקט עדיין לא הגלידו פיצעי הגירוש וכבר הולכים לעשות עוד ויתורים
אוי אוי
אוי לעינים שכך רואות ואוי לאוזניים שכך שומעות הנה לנו תוכחה להתיוונות שבעוכרינו

עד מתי פתים תאהבו פתי ולצים לצון חמדו להם וכסילים ישנאו דעת:
תשובו לתוכחתי הנה אביעה לכם רוחי אודיעה דברי אתכם:
יען קראתי ותמאנו נטיתי ידי ואין מקשיב:
ותפרעו כל עצתי ותוכחתי לא אביתם:
גם אני באידכם אשחק אלעג בבא פחדכם:
בבא כשאוה \{כשואה\} פחדכם ואידכם כסופה יאתה בבא עליכם צרה וצוקה:
אז יקראנני ולא אענה ישחרנני ולא ימצאנני:
תחת כי שנאו דעת ויראת יהוה לא בחרו:
לא אבו לעצתי נאצו כל תוכחתי:
ויאכלו מפרי דרכם וממעצתיהם ישבעו:
כי משובת פתים תהרגם ושלות כסילים תאבדם:
ושמע לי ישכן בטח ושאנן מפחד רעה:

ישן 10-12-2007, 20:29
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "מה מעמדו של הערבי במדינה היהודית ?"

בלי שימוש באלימות לא יצא כלום. לא משנה אם 90% מפלשתינים רוצים שלום,העיקר שאנחנו רוצים ביטחון-דבר שאת חסרונו אפשר להרגיש במדינתנו בקלות.
לדעתי, זה שהולך על שלום,הוא החלש.החלש מוותר והחזק לוקח.ואם החזק לוקח את שלו אז הוא גם הצודק.
אין מה לעשות,לא אהבו אותנו אז(כשהרעלנו את מקורות המים ושתינו דם של גוים וכשחיינו כמו עכברים,תלויים בחסדיו של המלך) וגם היום לא מתים עלינו.אז ממה אנו חוששים?גם ככה אנחנו העם הגזעני עם הצבא הכי אגרסיבי,גם ככה אנו שולטים בתקשורת ומסלפים כל מידע לא רלוונטי-אז אולי במקום להיראות כאלה,נשאף לזה באמת?
אי אפשר לעמוד בשקט,כשמאשימים אותך מאה פעם בגניבה-בפעם ה 101 אתה הולך וגונב.

לא אוהבים אותנו בגלל חולשותינו והיותינו כמו נקבות,לא אוהבים אותנו בגלל האגרסיביות שלנו,מסקנה:צריך לפעול לפי מה שטוב לנו ורק לנו ושכל העולם יצעק.

לגבי גר תושב הארץ:שיחיה,אם הוא מוכן לשלם מס גולגולת ולקבל על עצמו את הידיעה שהוא חי תחת שלטון יהודי.אז יהיה משהו כמו שיוויון.
דרך אגב,חוקי עומר של מוסלמים לא כוללים בתוכם רמז לשיוויון ודמוקרטיה.

ישן 11-12-2007, 15:38

תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אישי הטוב, אני מניח שאתה תומך..."

"שלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית;"
חחחח
איזה בדיחה עלובה תאמין לי איזה סתירת לחי מצלצלת אני פשוט לא מבין עד כמה אנשים יכולים להיות בורים מה בורים אם ישימו את השכל שלהם בכפית ישאר מקום לסוכר
איך יהודית ודמוקרטית
אם דמוקרטית זאת אומרת שאם הערבים יהיו כאן רוב אז הם לקחו את המדינה בדמוקרטיה ויהיה ראש ממשלה ערבי
נמצא שעצם ההגדרה של המדינה כדמוקרטית (עם כל המשתמע מזה) היא שיללת היסוד הראשון של "יהודית"
אולי משהו יחכים אותי מה רק אני ועוד קומץ ימניים מטורפים רואים את זה?????

ישן 11-12-2007, 17:23

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "אינני מאמין שהם ינהגו בנו..."

יש בהחלט אמת בדבריך
אלא שעידוד ההגירה טוב מאוד אם הם באמת היו מתעודדים אבל במידה והם לא אז יש לנו כבר נסיון ב"נחישות ורגישות" אם את אחינו בשרנו אז על אחת כמה וכמה את אויבינו הרצוים לכלותינו

הרב לא ביטל את זכויותיו כאזרח לא ולא. אלא רק את הזכות להשפיע מבחינה מדינית גרידא
ולגבי ביטול המפלגות הערביות זה דבר שצריך להעשות ע"פ חוק אך משום מה אין איש שם על לב
(מה עושים שם לעזאזל כל המפלגות הימניים) אך אל דאגה אחי יהיו הרבה שמלאנים שיעשו את העבודה בשביל אהוביהם בני בריתם הערבים
הסיומת הי"ד הוא ראשי תבות של ה' ינקום דמו
כל מי שנרצח ע"י גויים כך אומרים. במקום ז"ל או זצ"ל

ישן 11-12-2007, 18:21
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ghostbuster שמתחילה ב "יש בהחלט אמת בדבריך אלא..."

א. תודה על התוספת להשכלה הכללית

ב. יש לנו בעיה והיא שטרנספר שלא מרצון באוכלוסייה בגודלה כיום הוא בעייתי, שלא לדבר על כך שאין לנו לאן לזרוק אותם (לאחיהם הערבים באמת שאין עניין). סקרים מראים ש50% לכל הפחות היו מוכנים לעזוב אם יכלו ולבטח רוב הפליטים באותם מחנות נוראיים יעזבו מרגע שניתן להם את האפשרות (בנוגע לזה אני מציע לעיין באתר של היוזמה הישראלית).אלה שלא יעזבו נחלק אותם למדינות קטנות שמופרדות באמצעות התיישבות יהודית נרחבת ובכך נלחץ גם עליהם לקחת את דבריהם ולעזוב את מדינתנו (הכול כמובן יבוצע בצורה מוסרית, לא נגרש אף ערבי שחי בכפרים אך נעודד ייהוד על ידי קניית אדמות). בנושא אני מציע לקרוא את המאמר: הפתרון האפשרי היחיד לבעיה הפלשתינית.

ג. כנראה שלא ניסחתי את עצמי נכון משום שאין בליבי מחשבה שהרב כהנא היה מעוניין להתיר את דמו של כל ערבי היושב בארץ ולמעוך אותם למיעוט חסר כל זכויות. הרצון לבטל את זכות הבחירה של הערבים היא מובנת והכלים כמובן כבר מונחים לפנינו: סעיף 7 א' (שהרב הוא היה הגורם לחקיקתו כך שאולי כ"ך יצאה מהכנסת אך היא השאירה את אחד הכלים הברורים שבעזרתם נוכל להוציא את איובינו מבית הנבחרים שלנו), שבע מצוות בני נוח (הבסיס לכל חברה מוסרית לפי דעתי האישית, אכיפה יעילה שלהן עם החינוך שניתן תטיב עם האוכלוסייה) ועוד סיבות לגרש כל מיני בוגדים וסכנות לביטחון הלאומי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:37

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר