לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2007, 22:56
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שי חי 81 שמתחילה ב "סרטון חדש פנגיינון"

לא יודע מה איתכם אבל בתחילת לימודי ועד עכשיו כשהמורה שלי ראה אותי לא שומר פנים הוא הביא לי כאפה, עכשיו כבר יש לי אינסטינקט לפני הכאפה וכשהכאפה פוגעת אז בכלל התגובה הראשונה היא כמובן לשמור על הראש, אני לא ראיתי את השמירה על הראש בסרטון, אני חושב שכדאי לשים דגש כבר בהתחלה על הנושא כדי לא לבלבל את התלמידים בהמשך ולשנות להם הרגלים,
העבודה של התנועה במרחב של הראשון והאחרון בסרטון דווקא היתה יפה מאוד, הם לא חשפו הרבה גב ולא נשארו הרבה במרכז בניגוד לאמצעי שחשף מספיק גב כדי להיפגע וסיבך את עצמו בתוך המעגל במקום לצאת ממנו ואז לעשות הפרד ומשול, וכל הבעיטות לראש והאגרופים לפנים לא היו עוזרות לו בקרב אמת עם יריבים מנוסים אשר לא היו מקבלים בעיטה ואגרוף לראש בקלות יתר כי הם היו שומרים על הראש שהוא האזור המסוכן ביותר בגוף, מספיק רק לדעת להגן ברמה סבירה ולהתקיף טוב כדי שהאמצעי לא היה מחזיק מעמד בפנים, האחרון היה צריך להשתחרר מהתפיסה ולא לאפשר לבחור לגרור אותו למרכז כדי שהסתבך ביניהם, הייתי מציע ללמד אותו להפוך את ההשתחררות מחביקות לאינסטינקט כי המציאות יותר אכזרית מקאטה.
עוד קטע שהייתי מוסיף, לא ראיתי שיתוף פעולה ניכר בין התוקפים ולכן הם הצליחו לבודד את התוקפים, למרות שגם ברוב ההתקפות שראיתי ברחוב לא היה שיתוף פעולה מי יודע מה, חשוב לדרבן את התלמידים לשיתוף פעולה למקרה שיתקפו אותם אנשים מיומנים שפועלים בשיתוף פעולה.
הצעתי לך כבר בעבר, קרבות של ספארינג בסדר להכניס גם פנים אבל קרבות של מעל 50% כח אני לא ממליץ להכניס גם פנים ללא טכניקה מושלמת, ואל תסתפק בפחות.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 28-11-2007 בשעה 23:12.
חזרה לפורום
ישן 29-11-2007, 11:32
  שי חי 81 שי חי 81 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.07
תודה רבה על התגובות:)

שפירסמתי את הסרטון לא שיערתי בנפשי שלא תבוא בעקבותיו גם ביקורת.
למרות שחלק מהביקורות פה היו מכוונת כדי לפגוע עם אינטרס מאחורייהן (להל"ן שחקני הסוקטבול והרקדנים למינהים שעובדים יותר טב מכולנו) אני יודע שיש פה גם חברה שנתנו ביקורת כנה ואת דעתם בנושא וזאת אני מעריך מאוד גם אם אני חושב אחרת מהם.
אני ראיתי הרבה מקומות בארץ ובעולם והרבה מכונים ואני לא חושב שיש הרבה ילדים בני 17 שעובדים ברמה כזאת אחרי שנתיים, אבל שוב זו רק דעתי (ודעתם של אמני לחימה מנוסים אחרים) אפשר לקבל אותה ואפשר שלא. זה היופי שבזכות לשתי דעות שונות.
בקשר לעבודה בסרטון. היו פגמים בטכניקה כמובן ורק מי שלא התנסה בעבודה ברחוב או בתנאי לחץ יתייחס לטכניקה של ביצוע המכה, העובדה היא כזו : אם אתה עושה את הטכניקה באימון ב 100 אחוז ברחוב היא תצא לך 70 אחוז, אם אתה עושה אותה 70 אחוז ברחוב היא תצא לך 50. השאיפה שלנו בתור אמני לחימה היא להעלות את הרמה שלנו ואת אחוזי הדיוק במצבי לחץ ולכן אנו עובדים בצורה כזאת, אבל אני ממש לא חושב שזה מופרך שבעיטה יצאה קצת עקום,ככה או אחרת בהתחשב באופי העבודה ורמת התלמידים המבצעים ובאופי עבודה כזה לא ממש איכפת לי איך היא יצאה כל עוד היא הגיעה למקום חזק וחזרה מהר.
יש לי עוד הרבה מה לומר אבל אני מעדיף לקבל את הביקורת לתשומת ליבי ולשתוק, דווקא כי אני יודע שרוב מי שרשם פה לא התנסה בסוג כזה של עבודה וכנראה אין לנו נושא משותף.
בקשר ליכולת הקרבית של החבר'ה- עובדות מדברות, דניאל שמופיע בקליפ (האמצעי) שלומד שנתיים אצלי, הותקף לפני חודשיים ע"י שלושה חברה עם סכין ובקבוקים רק משום שאמר שלום לידידה שלו וחבר שלה לא אהב את העניין, הסיפור היה בעיתונים והגיע לתקשורת וקרה לפני אינספור עדים באמצע מסעדה אזור התעשייה בהרצליה.
הם קפצו עליו בכל הכוח עם כלי הנשק וניסו לדקור אותו בכל חלקי גופו במהירות ובאכזריות. דניאל השיב קרב, זז כמו שלמד, ולבסוף סיים את הקרב כאשר הם פצועים והוא יוצא מהמקרה עם חתך סכין עמוק מאוד בצד החיצוני של היד שאם היה עוד קצת פנימה או למעלה היה פוגע בעורק ובלי ספק הורג אותו שלא נדבר על אם היו מצליחים לפגוע בבטן,פנים,או גרון, מי שיראה את הצלקת על היד שלו מהמקרה יבין למה אנשים מסוגלים ברחוב.
לדעתי ולדעתו כמובן הוא ניצל רק כי הוא היה מנוסה בסוג כזה של תקיפה, היום כתוצאה מכך הוא מתאמן יום יום במכון ומתקדם בצורה יוצאת מן הכלל
בכל אופן תודה על ההערות, אקח לתשומת ליבי
תודה
שי חי.
חזרה לפורום
ישן 29-11-2007, 14:28
צלמית המשתמש של NMW
  NMW NMW אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שי חי 81 שמתחילה ב "תודה רבה על התגובות:)"

מממ..... חחחחחחחחחחח שחקני סוקטבול ?
שי חי למרות שאנחנו אויבים לא קטנים חח אתה הורג אותי אם היציאות הדפוקות האלה
אני חייב להגיד שיש לך ראש סאטלה לא קטן וזה טוב ! ........
בכל אופן את הרמז הבנתי לידיעתך היחידים מאיסאי שהגיבו פה זה :
אני כרגיל מדבר כמו שאני יודע בפורום הזה ....
ובן הביא את חוות דעתו !
שלא נדבר על הפעמים שאתם מנסים לעליב בכל הכוח אבל בתאכלס לא הרשימה אותי הרמה של החברה
מהסירטון הזה בכלל כי זה נראה כמו מכות בין ערסים ברחוב .....
לא יודע אם אתה קורה לזה טכניקה אני כבר דיי מבין על מה מדובר אצלכם במכון ....
ומשמועות שעוברות אצלי מאנשים שהיו אצלכם וביקרו וסיפרו לי בכלל לא התרשמתי !
במיוחד מזה שהחליק על התחת וזה שקיבל בעיטה לפנים ....
בכל אופן הרגע הבנתי ממך שהם לומדים שנתיים !
שיהיה שי תקרא לנו רקדנים אבל אתם אלה שמתאמנים אם שירים של פאור רנג'רס O.O
כוח הצביםםםם YEahhh
חזרה לפורום
ישן 29-11-2007, 15:54
  שי חי 81 שי חי 81 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.07
סילבר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי kime שמתחילה ב "צהריים טובים. עד מתי הליצנות..."

אין לי רצון להתחיל לריב איתך שוב פעם. אני לא שונא אותך ולא רוצה ליצור מתח מיותר. עזוב שטויות.
אם אתה באמת מאמין בעצמך ובאמת רוצה לבחון את עצמך מול אחד מתלמידיי אני אשמח לארגן קרב אימון בסביבה נייטרלית עם חוקים ושופט מהפורום (KIME הציע את עצמו) בנוכחות מורים מהפורום ככה שלא תהיה שום אפשרות להסלים את המצב. ושוב זוהי לא קריאת תיגר אלא רק הצעה ידידותית שאני חושב שהרבה אנשים יתמכו בה וירצו לראות פתרון למצב העגום שנוצר פה.
אפשר גם לארגן לעלות בערב קרבות מסודר באחת מהזירות הפועלות היום בחוקי פרי פייט.
מקווה שתקבל את ההזמנה, אם לא אז בבקשה תחסוך מאיתנו את השטויות שלך..
חזרה לפורום
ישן 29-11-2007, 20:13
  asaf_isai asaf_isai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07

לדעתי... מאוד מאוד חלש... היו שם כמה רגעים טובים של "אולי זה רק ההתחלה וזה וייקח שניה וזה יגיע"..אבל היה חלש מאוד אם היה להם נשק כלשהו ביד זה היה נגמר בחצי דקה לכל היותר.. הוא היה חשוף מאוד מאוד בנוסף לכך שהוא לא ניסה לגרור אף אחד מהם למגן אנושי אלא נשאר באמצע ופשוט חטף...כולם שם היססו מאוד מאוד אלה שתקפו וזה שהגן על עצמו... כאילו הוא חיכה לחטוף מכה לפנים ואז לנסות להחזיר...

השני היה יותר טוב מהראשון ..אין ספק... לפחות בהתחלה ואז התדרדר בהדרגתיות

סך הכל לא הייתי ממליץ להם עדיין להיקלע למשהו ברחוב בכלל גם אם אין עליו נשק....

נ.ב אין סיבה בכלל לחסום את סילבר בכל הפעמים שהיו לא ראיתי שסילבר זה שפתח את הוויכוח... הוא אפילו ניסה למנוע אותו ללא הצלחה כמה פעמים...

נערך לאחרונה ע"י asaf_isai בתאריך 29-11-2007 בשעה 20:16.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר