לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2007, 22:27
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
בוא ניפגש ונדבר על זה... היום, בשעה 10 מתאים לך?

זו היתה תחילתה של שיחה, היום, עם לקוח חשוב...
כיוון שהשעה היתה 11 בבוקר, האופציה היחידה שנותרה ל"שעה 10"
היתה 22:00. בלילה...
כיוון שמדובר בלקוח חשוב ומחוזר עמד לי על קצה הלשון- "אין בעיה"...
ואז עצרתי את עצמי. ושאלתי אותו בחצי חיוך-
"מה קרה? זרקו אותך מהבית?..."
נפגשנו בשעה 15:00...

הנטיה (המאוד ישראלית) למשוך ימי עבודה אל תוך הלילה,
תוך רמיסה גסה של שעות הפנאי- מקוממת אותי כל פעם מחדש.
אני לא מדבר על, מידי פעם, פרוייקטים חשובים, שבלית ברירה, אתה מושך את יום העבודה בכדי לסיים אותם.
מדובר ביותר מידי מקומות עבודה ששעות העבודה הנמשכות אל תוך הלילה הן שגרה יומיומית אצלן...

חבר, שעובד בתחום ההי טק, שביום שהוא יוצא הביתה בשעה 21:00 נקרא אצלו "יום קצר",
סיפר לי שבכל פעם שהוא מגיע לשלוחה של החברה בארה"ב, בשעה 17:00 המשרדים מתרוקנים
מהעובדים האמריקאיים, והיחידים שממשיכים לעבוד (רק עד 18:00 כי אז מנתקים את רשת המחשבים)
הם הישראלים המורעלים...

תגידו, מאיפה זה בא לנו?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2007, 01:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ככה זה בצה"ל.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "בוא ניפגש ונדבר על זה... היום, בשעה 10 מתאים לך?"

קצין שהיה ממונה עליי נהג לערוך דיונים שהתחילו באזור השעה שש. ובאופן כללי נהג לצפות מפקודיו להשאר לאחר שעות הפעילות גם עד שעות מאוחרות.

מה עשיתי? המתנתי שבועיים. לאחר שבועים קיימתי איתו פגישה אישית, בה הבהרתי לו שהסכמתי לסידור העבודה שלו היות וחשבתי שהוא זמני ששעות העבודה הן 8:00 - 17:30 , ושאני לא מקבל שעות נוספות, ושאחרי העבודה יש לי עיסוק נוסף שאני מכנה "חיים" כך שאם צריך להשאר במשרד עד שמונה ותשע ,אחת מהשתיים.. או שיש במדור פערי כוח אדם, או שאני לא מתנהל בקצב עבודה סביר ואז או שימצא לי מחליף או שיבקש תוספת כוח אדם.

לאחר ניסיונות כושלים להבהיר לי שהוא מצפה ממני להשאר שעות נוספות, הוא הבין את הרמז וירד לי מהגב. אם אתם לא לחוצים להשאר בעבודה מסוימת ויש לכם אלטרנטיבות, זו שיטה מומלצת בהחלט. אני הטיפוס שיהיה מוכן לוותר על 500 ש"ח במשכורת החודשית ועל כמה הטבות ולעבור למקום עבודה בו מכבדים את העובדה שיש לי גם זמן פרטי.

לצערי הרבה קצינים צעירים ממני, לא מבינים שהם נמצאים בעמדת כוח הרבה יותר חזקה מהבוסים המשעבדים שלהם. אני בטוח שכה זה גם באזרחות. תפוקה של עובד מרוצה גבוהה יותר מתפוקה של ממורמר מת מעייפות שמגיע הביתה בעשר בלילה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-11-2007, 14:19
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
אני לא בטוח שזו נטיה ישראלית בהכרח.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "בוא ניפגש ונדבר על זה... היום, בשעה 10 מתאים לך?"

זה עיניין של אופי וסוג של וורקהוליקיות.
אצלי תמיד, אבל תמיד, הפרוייקטים נחשבים כחשובים (מה שלמתבונן מהצד אולי לא יראה כך), תמיד יש עוד משהו חשוב לסיים, יש גם עבודה מול ארה"ב, שמוסיפה לא מעט לגרירת יום העבודה לתוך שעות לא נורמאליות.
עם השנים לומדים לשים גבולות ולתמרן בין יום עבודה מאד ארוך וחיים מחוץ לעבודה.

פעם אבי הגדיר את החיים בארה"ב כמחנה עבודה אחד גדול. אולי השיחות מפסיקות להכנס בשעה שש בערב, אבל , מנסיוני, מטורפי עבודה לא פחות מפה, אפשר למצוא אותם בשעות מאד מאוחרות, גם אחרי שהמחשבים סגרו את השיחות הנכנסות.

כשקראתי את ההודעה שלך, לא ממש הבנתי מה כל כך מוזר לך בשעה שביקש
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר