לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2007, 12:58
צלמית המשתמש של Sorrer
  משתמש זכר Sorrer Sorrer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נובלאט שמתחילה ב "כנס חבצלות ושאלות על שחקים .."

הנחות בקבלה לאוניברסיטה? עתודאים? דווקא להפך... לפעמים הצבא דורש סף גבוה יותר מזה של האוניברסיטאות, כנראה נכון גם לחבצלות...

לאור הפסיכומטרי הנמוך אני משער שבאת אין לך מה לחפש בחבצלות... כזכור לי מתקבלים אולי 50 איש (אולי קצת יותר). גם אני ויתרתי חבצלות למרות שאני עתודאי... (היה לי מבחן באותו יום ).

לגבי תאריכים לתשובות... לפי מה שידוע לי כל התקשורת היא בטלפון ויודיעו לך אם ישנו איזה זימון חדש... אחרת נכנסים לאתר של מודיעין ורואים אם עדיין נמצאים במיונים או שכבר נפלת.

לגבי חבצלות חסם לשחקים אני לא יודע... היחידה שאני מכיר שהמשיכה לחבצלות עברה את כל המיונים... לעומת זאת נופלי תלפיות מגיעים לשחקים (מעניין...)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2007, 17:47
  נובלאט נובלאט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נובלאט שמתחילה ב "כנס חבצלות ושאלות על שחקים .."

כניראה שלא כל כך הבנתם אותי...

אז ככה.. בקשר לשאלה שלך, את הטופס באינטרנט שלחתי בכלל בעבור גאמא וזה היה עד אמצע ספטמבר..
בהתחלה בכלל לא קיבלתי שומדבר בקשר לשחקים וחבצלות ואחרי שהתקשרתי ואמרתי שאני מעוניינת, אמרו לי לשוח פקס שבו אני פשוט רושמת שאני רוצה ואז הם שקלו את המועמדות שלי.
ב25 לאוקטובר היו לי מבחנים ראשוניים שלחקים,חבצלות,
וכחודש אחר כך (שבוע שעבר) קיבלתי בדואר זימון לכנס חבצלות.
(שכניראה, אומר שעברתי את המחבנים הראשוניים עבור חבצלות)

ובקשר לשאלות שלי, אני רוצה לדעת קצת יותר פרטים ממשהו התמיין לשחקים או משרת באחד המסלולים - מתי מקבלים תשובות לגבי שחקים???
(הפקידה בטלפון אמרה לי ששחקים לוקח קצת יותר זמן מחבצלות)
זה נכון שמבחינת מודיעין יש עדיפות לחבצלות?!
ורק אם אני אומרת להם שאני לא רוצה להתמיין לחבצלות ישקלו את המועמדות שלי לשחקים?!!?

תודה למי שעונה
ישן 01-12-2007, 15:09
צלמית המשתמש של Sorrer
  משתמש זכר Sorrer Sorrer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נובלאט שמתחילה ב "כניראה שלא כל כך הבנתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נובלאט
כניראה שלא כל כך הבנתם אותי...

אז ככה.. בקשר לשאלה שלך, את הטופס באינטרנט שלחתי בכלל בעבור גאמא וזה היה עד אמצע ספטמבר..
בהתחלה בכלל לא קיבלתי שומדבר בקשר לשחקים וחבצלות ואחרי שהתקשרתי ואמרתי שאני מעוניינת, אמרו לי לשוח פקס שבו אני פשוט רושמת שאני רוצה ואז הם שקלו את המועמדות שלי.
ב25 לאוקטובר היו לי מבחנים ראשוניים שלחקים,חבצלות,
וכחודש אחר כך (שבוע שעבר) קיבלתי בדואר זימון לכנס חבצלות.
(שכניראה, אומר שעברתי את המחבנים הראשוניים עבור חבצלות)

ובקשר לשאלות שלי, אני רוצה לדעת קצת יותר פרטים ממשהו התמיין לשחקים או משרת באחד המסלולים - מתי מקבלים תשובות לגבי שחקים???
(הפקידה בטלפון אמרה לי ששחקים לוקח קצת יותר זמן מחבצלות)
זה נכון שמבחינת מודיעין יש עדיפות לחבצלות?!
ורק אם אני אומרת להם שאני לא רוצה להתמיין לחבצלות ישקלו את המועמדות שלי לשחקים?!!?

תודה למי שעונה

טוב, לגבי מתי יהיו תשובות לשחקים, אז ככה, בתור אחד שהתמיין לשחקים ועבר את רוב המיונים (עד שאמרו לנו שמועמדים לעתודה לא יוכלו להמשיך כי צריך להתחייב לשחקים לפני שבכלל המיונים לעתודה יתחילו), התשובות לשחקים לא מגיעות בבת אחת, יצא לי להיות עם אנשים מסויימים במבחן אחד אבל ללכת למבחן השני רק שבועיים אחריהם... אז צריך פשוט לחכות. לגבי תשובות לחבצלות, אז ממה שזכור לי הן מגיעות לפני שחקים... אם לא תגיעי לכנס של חבצלות לא יעשו לך כלום ותמשיכי במיונים של שחקים כרגיל... זה מה שאני עשיתי... מי שהולך לחבצלות עובר מיונים שונים נדמה לי, אבל לצערי אני לא בקשר כרגע אם מישהו שיכול לאמת לי את הפרטים האלו... עדיפות לחבצלות? לא נדמה לי... זה מסלול שונה ודמוי עתודה... אז אין מה להשוות לשחקים... תשובות סופיות לגבי שחקים תקבלי רק אחרי הסיווג הבטחוני... (מצטער אבל לפי מה שאני יודע אין תאריכים שאוכל לתת לך... לי היה כנס חבצלות בדצמבר... בינואר מבחנים נוספים וכו'... אז פשוט תמתיני).

דבר נוסף: אם עברת עבור חבצלות, עברת עבור שחקים... אל תדאגי את תקבלי את הזימון כבר...
בהצלחה, מקווה שתצליחי... באמת מסלול מעניין (חבל שלא יצא לי)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Sorrer בתאריך 01-12-2007 בשעה 15:12.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר