לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2007, 15:18
  LV-ARG LV-ARG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.06
כמו שחזיתי את זה לפני חצי שנה או יותר, ארגנטינה היא העתיד לטייסים!

שוב שלום לכולם,

אחרי העדרות ארוכה מהפורום בגלל אין ספור של טיסות, אני חוזר לכתוב לכם.

עכשיו כל זה מופנה לאללה שמעונינים ורציניים באמת, לי אין שום תגמול בזה רק לפקוח לכם תעיניים בשביל שלא תרוצו ישר לארה"ב או לאירופה כדי למצוא עבודה כטייסים.

המודעה מופנת לכל אלה שיש להם 1000 שעות טיסה או יותר, אנגלית שוטפת ,הגדר דו מנועי, הגדר טיסת מכשירים, הגדר טיסה לילית....(פרטים יותר מפורטים למעונינים)

אז ככה: כמו שסיפרתי לכם יותר מחצי שנה כבר כשאני התחלתי לטוס ב AEROLINEAS ARGENTIAS שהחברה הולכת לגדול באופן מרשים בשנים הקרובות, ובכלל כל החברות בארגנטינה , ועוד החברות החדשות.
בהמשך אני יפרט לכם בדיוק מה כמה ואיפה, אבל הבעיה בגדול היא זאת: אין טייסים!! החברות מתחילות "לחטוף" אותנו פה ביניהם כי פשוט אין מספיק טייסים לענות על הביקוש הגדול.
רק אבל רק AEROLINEAS ARGENTINAS רצתה לגייס החודש 170 טייסים חדשים והיא קיבלה רק 150 קורות חיים (תארו לכם אז מה נשאר לשאר החברות).
טייסים עוברים מחברה לחברה בגלל הצעות שכר טובות יותר, לי אישית העלו את השכר בחודשיים האחרונים ב -650$, וכבר שנה הבאה שולחים אותי לקורס של ה A330 בגרמניה, אני מקווה לפחות....זה מה שהבטיחו לי.

הנה הפרטים:
AEROLINEAS ARGENTINAS
מטוסים חדשים: 6 200-Airbues A330 שאמורים להתחיל להגיע כבר ב-2008 לראשון כבר יש MSN והוא 962

2 Airbus A380 בהזמנה (לא מאושרת עדיין אני חושב) שעם הם יגיעו ב 2011 אנחנו אמורים להיות החברה הראשונה בכל אמריקה לתפעל את המטוס הזה בגרסת הנוסעים שלו.

10 Airbus A320 ה4 הראשונים אמורים להגיע כבר בסוף דצמבר עוד השנה,אחד אחרי השני.

2 Airbus A321 גם אמורים להגיע בתחילת 2008 כבר שלחו טייסים מהחברה לגרמניה לעשות תקורס שלו ושל ה A320

2 Airbus A340-300 אחד מהשנים, ששניהם נקנו ל AIR CANADA כבר נמצא פעיל בחברה כחמישה חודשים והשני צריך להגיע עוד השבוע מסינגפור.

1 Boeing 747-400 נשכר מ SAA אני חושב...אמור להגיע בתחילת 2008

5 Boeing 737-500 חמש עשרה כבר פה חסרים עוד חמש שממשיכים להגיע לאורך כל הזמן מחברות תועפה שונות בעולם בעקר מאסיה ו AIR FRANCE

מאיפה אמורים להוציא טייסים בארגנטינה לכמות האדירה של המטוסים הזאת לא בגלל שאין אלה בגלל שהחברות האחרות כבר העסיקו אותם, והמטוסים היחידים שהם מורידים מטיסה מהצי בהדרגה עם הגעתם של ה 737 ו 320 הם ה 737-200

LAN ARGENTINA
מטוסים חדשים:

3 Airbus a 320 נוספים ל 4 שכבר יש להם צריכים להגיע ב 2008
1 Boeing 767-300 בנוסף ל 2 שכבר יש להם , צריך להיגע ב 2008

SOL
מטוסים חדשים:

1 saab 340 (בנוסף ל 2 שכבר ברשותם)

AIR IGUAZU
מטוסים חדשים:

2 erj 145 בתחיל ינואר 2008 החברה צריכה להתחיל את טיסותיה

MACAIR
מטוסים חדשים

6 JETSTREAM 31 החברה התחילה לטוס לפני חודשים ,כל המטוסים כבר פה וטסים

AIR PAMPAS
מטוסים חדשים:

6 MD 87,83 מטוס אחד כבר פה חסרים עוד 5 להגיע צריכה להתחיל לטוס בסוף דצמבר השנה

SILVER SKY
מטוסים חדשים:

2 Boeing 737-300 בנסוף ל B737-200 היחיד שיש להם שטס כבר מזה חצי שנה,צריכים להגיע ב 2008

Andes
מטוסים חדשים (בנוסף ל 2 MD83 שכבר ברשותם)

2 CRJ-600 כבר נקנו, שניהם בדרכם לכאן, אני לא מאמין שהם יהיו פה לפני 2008
2 ATR-42 גם נקנו ושוב לא חשוב שלפני 2008

ויש עוד 2 או 3 פרוייקטים של חברות תעופה שרוצות להתחיל לטוס עם מטוסים שונים אבל אני לא לוקח אותן בחשבון כי הם לא רציניים עדיין אני חושב לפחות.

בכל מקרה מצטער על הסיכום הארוך, ואני בטוח שגם בארה"ב וגם באירופה יש הרבה יותר הזמנות של מטוסים חדשים וחברות תעופה אין לי ספק! אבל יש גם הרבהההההההההההה יותר טייסים. מה שפה חסר.!
ככה שלמי שמעוניין באמת אני ישמח לענות על כל השאלות שלו,לצערי אני לא יכול לקמבן לכם ישר להתחיל לטוסבשום חברה שהיא, רק לנסות לתת לכם את הטיפים הכי טובים לתת לכם כמובן תנושאים ללמוד למבחנים השונים, לעזור לכם בכל מה שאפשר בגדול. מה שמי שכן באמת מעוניין צריך לבדוק זה איך להמיר את הרשיון טיס הישראלי לארגנטינאי (מה שאני לא חשוב שיהיה קשה במיוחד כי שתי המדינות חברות באירגון ה ICAO),ובקשר לויזה אני חושב שהחברות (לפחות כמה מהן כמו LAN למשל) מארגנות ויזות עבודה לטיסים שלהם...

ככה שמי שמעונין אני ישמח לעזור ולענות על שאלות בזמני הפנוי...

שוב פעם סליחה על הסיכום הארוךךךךך
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:57

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר