לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2007, 21:56
  Balal Balal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שייטת-13 שמתחילה ב "הכנה ליום סיירות"

תקשיב לי ותקשיב טוב...
דבר ראשון, שלחתי לך הודעה בפרטי תענה לי.
דבר שני- בחיים שלך אל תתקרב לבוקסי (כושר קרבי פלמחים), יש לי שם חברים ואני יודע בדיוק מה הולך שם... אחי גם היה שם ויצא והוא סיפר לי על כמה אנשים מהשכבה שלו שהיו שם, וקיבלו שברי מאמץ, בוקסי זה סכנה לבריאות ואני ממש לא ממליץ לך ללכת לשם.
הקבוצה לא בונה לך את הכושר (להבדיל מיובל עילם,עמית לכושר וכו') אצל בוקסי מתאמנים כל שנה, כל השנה באותה רמה(רמה גבוהה מאוד אני חייב לציין) אבל אם אתה לא בא בכושר מטורף אתה לא תשרוד...
מי שבכל אופן מצליח להשתלב ולהגיע לרמה הגבוהה שם, באמת יש לו כושר טוב והוא מתחזק מאוד, אבל חוץ מזה בוקסי לא נותן לך שום דבד בפאן המנטלי והמנהיגותי... וכמו שאתה יודע, או שלא, בגיבוש לא מחפשים את זה שיעשה 100 שכיבות שמיכה ו200 בטן וירוץ 2000 ב5 דקות, מחפשים את זה שינהיג, את זה שיסחוב אחריו אנשים, את זה שיכבד את האחרים ושהאחרים יכבדו אותו...
לצערי בוקסי הוא דוגמא רעה מאוד בהתנהגות שלו... יצא לי לשמוע הרבה על מה שהוא עושה ואיך שהוא מכין את האנשים וזו לא צורה, באמת שלא.

אני אתן דוגמא את אחי, שהלך לבוקסי במשך חודש והיה לו שם מאוד מאוד קשה והוא לא הצליח בחלק מהפעמים לסיים תאימונים...
הוא בא לבוקסי ואמר לו שהוא רוצה לצמצם את האימונים רק לפעמיים בשבוע ובוקסי אמר לו שאין לו סיכוי בחיים לעבור גיבוש טייס עם פעמיים בשבוע, אחי עזב את בוקסי, התאמן לבד, ועבר גיבוש טייס.

עוד דוגמא, אני לא רוצה לציין את השם ואת הקשר אלי, אבל אני מכיר מישו שהתאמן בקבוצה מסויימת ואז רצה לראות איך אצל בוקסי... הוא הלך לבוקסי ולא שרד את האימונים אז הוא חזר לקבוצה הקודמת שהיה בה...
הבנאדם הזה עבר גיבוש לשייטת13 והוא אחד השפיצים...

מקווה שהבנת את הנקודה.

דבר איתי בפרטי ואני אגיד לך כל מה שאתה צריך... אנחנו מאותו בצפר אז אני בטח מכיר אותך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2007, 22:52
  m.r.i m.r.i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Balal שמתחילה ב "תקשיב לי ותקשיב טוב... דבר..."

מצטער. אבל כל מה שרשמת (ברובו) זה בולשיט.
נכון שהרמה גבוהה, אבל כל מי שמתמיד ולא משנה רמת הכושר ההתחלתית שלו, יגיע מהר מאוד לרמה ממוצעת + של שאר הקבוצה (ואני מדבר מניסיון!).

לגבי שברי מאמץ, הם נובעים מחיים לא נכונים (תזונה ושינה) ולמרות שהוא מרצה על זה הרבה מאוד, הוא לא יכול להכריח אותנו לזה.

האימונים הם כל השנה, וברמות משתנות - לפני גיבושים וימי סיירות האימונים יותר קשים, יש מסעות, שקים וכו'

המאמן שם דגש יותר על ההתנהגות שלך ועל איך שאתה מציג את עצמך, והשינויים ההתנהגויים שחלים אצל האנשים חלים בזכות הלחץ של הקבוצה, ולא רק של המאמן והשינויים תמיד חיוביים.

אני לא יודע מה שמעת על הקבוצה ועל האימונים, אבל אם לא נכחת, אין לך כל כך הרבה זכות מילה.
אחרי הכל מדובר בקבוצה שקיימת 18 שנה וכל שנה האנשים מגיעים ליחידות מובחרות - סיירות, פלסר"ים, פלח"נים וכו'
ישן 02-12-2007, 00:17
  רונן18 רונן18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.07
בקשר לכושר קרבי פלמחים

תראו, מכיוון שהתגייסתי ועברתי את כל תקופת המלש"ביות אני לא נוהג להיכנס לפורומים ולהגיב.
חבר שהתאמנתי איתו בקבוצה ביקש ממני להגיב.

אני גר במושב באזור פלמחים והתאמנתי אצל בוקסי בפלמחים.
כרגע אני מסלולן בשייטת, כלומר אני במסלול בשייטת.

אני יכול להגיד לכל מי שגר באזור ומתלבט, עם יד על הלב, הקבוצה בפלמחים זאת הקבוצת הכנה לצבא הטובה ביותר שיש בארץ.

אני לא רוצה להישמע פלצני אבל אני בניגוד לכל מי שרשם פה תגובה כבר התקבלי ליחידה טובה בצבא, ואני אומר לכם שהקבלתי בעיקר (לא רק!!) בזכות ההכנה שעשיתי בקבוצה.

בגיבושים הייתי יותר טוב מאנשים אחרים פי כמה, כיוון שאף מועמד ליחידה לא מתאמן ברמה כזאת גבוהה כמו אצל בוקס.
לקבוצה יש אחוזי קבלה ליחידות מובחרות ומעבר של גיבושים מרכזיים עצומים.

אל תאמינו לכל הסיפורים על שברי מאמץ וחרטות.
מי שלא מתאמן שם ומקנא בהישגים של הקבוצה רושם את זה.

אז בקיצור, אני ממליץ לכל מי שפתח את האשכול, ובכלל כל מי שגר באזור ורוצה להצליח, שיילך לכושר קרבי בפלמחים, ומבטיח לו שהוא לא יתחרט.
ישן 02-12-2007, 23:33
  שייטת-13 שייטת-13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.07
אז ככה..

אחרי התלבטות אם ללכת או לא ללכת החלטתי בסופו של דבר ללכת לאימון בקבוצת כושר בפלמחים.

האימון היה קשה מאוד, ורוב חברי הקבוצה בכושר מעולה, יותר טובים ממני, אך לפי מה שהבנתי מהר מאוד ניתן להדביק את הפערים.

האווירה בקבוצה טובה מאוד והמאמן מוסמך ומבין.

בדקתי לגבי השברי מאמץ ולפי מה שהסבירו לי ריצה על חול, מלבד העובדה שהיא ההכנה הטובה ביותר לגיבושים, היא גם הבריאה ביותר לרגליים.

אני מקווה שאני יהיה מוכן ליום סיירות בעוד כחודש, ולפי מה שאני מעריך והסיפורים שאומרים חברי הקבוצה למי שמתאמן בקבוצה אין בעייה לעבור יום סיירות לגיבוש מרכזי.

אחרי אימון אחד - אני ממליץ, ואני מתכוון להצטרף לקבוצה.

אם למישהו יש שאלות שיעלה באשכול בפורום או ישאל אותי בפרטי.
ישן 03-12-2007, 13:54
  Balal Balal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05

איך אני אוהב את אלה שאומרים את הדברים שנוח להם להגיד ואת הדברים שנוח להם לשמוע...
מאיפה לעזעזאל הבאתם שלרוץ על חול רך זה טוב לבריאות, זה בדיוק ההפך, ומי שאמר לכם שזה בריא מזיין לכם תשכל.
חול רך הורס את גיד אכילס ולא יעזור לכם מה בוקסי אומר... תשאלו כל רופא וזה מה שהוא יגיד לכם, אז אני באמת מציע לכל החבר'ה מבוקסי, אל תגידו לאנשים סתם דברים כי זה לא נכון, זה שאתם מאמינים לשקרים של עצמכם זה בעיה שלכם, אל תנסו לגרום גם לאחרים להמאין בהם.

מה שכן, בהצלחה לזה שהחליט ללכת... באמת החבר'ה שם בבוקסי מגיעים לכושר מעולה והאוירה באמת טובה... רק קח בערבון מוגבל את כל מה שאלה מבוקסי אומרים לך בקשר לשברי מאמץ... כי זה ברור שהם מעדיפים לחיות בסרט שזה לא מזיק להם, דבר עם רופא מוסמך אם אתה לא רוצה להזיק לעצמך.
בהצלחה לך גבר.
ישן 03-12-2007, 19:31
  m.r.i m.r.i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
אתם סוטים מהנושא!
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי UR5076 שמתחילה ב "לליאור ברקוביץ': יכול להיות..."

הבחור שאל על קבוצת כושר רציני, ותחשבו מה שאתם רוצים, מדובר באחת הקבוצות הכי מקצעויות ורציניות שקיימות היום. הקבוצה קיימת 18 שנה ובאמת לא היו פציעות רציניות.

בקשר לשברי מאמץ - ברור שיכולים להיות, אבל יכולים להיות לך בכל מקום והם נובעים (כמו שכבר אמרתי) מדרך חיים לקויה שכוללת חוסר שינה (או שינה לא נכונה, ביום ולא בלילה), תזונה לקויה ושתיית כמויות גדולות של אלכוהול.

בתור אחד שנמצא שנה בקבוצה, אני יכול להגיד שלאף אחד לא היו שברי מאמץ או פציעות רציניות. (סובבתי קרסול באחד מהאימונים הראשונים שלי וזו הפציעה היחידה שלי במשך כל השנה הזו)

בקשר לריצה על החול הרך - מדובר בריצה שמאוד בריאה לשלד ולמערכת העצמות. לגבי הנזק שהיא עושה אני לא יודע, אבל בטוח שמדובר בנזק הרבה פחות גרוע מריצה על כל משטח אחר.

ועכשיו, גם אני רוצה ללכלך קצת על קבוצות אחרות כמו שדאגו יפה מאוד כאן ללכלך על הקבוצה שלנו.
בניגוד לקבוצות אחרות אנחנו מתאמנים 4 פעמים בשבוע.
בניגוד לקבוצות אחרות, אנחנו נוסעים עד לדיונות בשביל המשטח הבריא ולא רצים באיזה פארק בעיר.
בניגוד לקבוצות אחרות אנחנו לא רצים במעגלים מסביב לאיזה גן\רחוב\שכונה אלא נהנים משטח עצום להתאמן בו.
בניגוד לקבוצות אחרות, לאימונים שלנו אין הגבלת זמן. אימון יכול להיות שעה וחצי, שעתיים, שלוש וכבר היו אימונים של למעלה מארבע וגם שש שעות (!)
בניגוד לקבוצות אחרות, המדריך שלנו מאמן לא רק בשביל הכסף. הוכחות לכך הן בכל הארוחות הקבוצתיות שאנחנו עושים בהן הוא משקיע זמן לקנות ולבשל, בכל הניווטים שיש, משחקי הרוגבי והשיעורים הפרטיים (בחינם) שהוא נותן (המאמן מרצה באוניברסיטה לכלכלה ומתמטיקה)

אני בספק אם יש עוד קבוצות לכושר קרבי שנותנות ותורמות בכל כך הרבה מבטים מלבד הכושר הגופני כמו הקבוצה שלנו.

אני יודע שרוב החפירות שלי היו לחינם וכל אחד מבוצר טוב-טוב בדעה שלו ובנאמנות שלו לקבוצה או לדרך האימונים שלו. אבל אולי מישהו שמחפש יקרא וישתכנע. ולגבי שייטת-13, בתור אימון ראשון הלך לך לא רע בכלל ואני מקווה שתצטרף!
ישן 03-12-2007, 19:43
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי m.r.i שמתחילה ב "אתם סוטים מהנושא!"

בתור מי ובתור מה אתה אומר שריצה על חול רך בריאה לשלד ולמערכת העצמות?
ועוד להגיד שזה המשטח הכי טוב לרוץ עליו. פףף...

מה שמפריע לי זה השטויות שאתה אומר! תתאמן איפה שאתה רוצה, אבל אל תפיץ דברים לא נכונים שמתבססים על כלום!

אימונים שהם מעל לשעתיים צורכים ידע מקצועי ביותר! הספורטאים המובילים בעולם לא מתאמנים בצורה כזאת (הרבה על סטרואידים, אגב) כי זאת צורת אימון שרק מזיקה לגוף.
להתאמן 6 שעות?! פאק..
ההודעה האחרונה שלך הוכיחה לי המון דברים כנכונים, אבל אני לא אכנס לזה.

לבחור שמחפש איפה להתאמן - שיהיה לך בהצלחה! אני מקווה שתמצא את מה שאתה מחפש ותגיע לאן שאתה רוצה!

ישן 03-12-2007, 20:25
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי m.r.i שמתחילה ב "אתם סוטים מהנושא!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי m.r.i
ועכשיו, גם אני רוצה ללכלך קצת על קבוצות אחרות כמו שדאגו יפה מאוד כאן ללכלך על הקבוצה שלנו.מאוד בוגר
בניגוד לקבוצות אחרות אנחנו מתאמנים 4 פעמים בשבוע. וזה ממש בריא לגוף מה עם קצת מנוחה ?
בניגוד לקבוצות אחרות, אנחנו נוסעים עד לדיונות בשביל המשטח הבריא ולא רצים באיזה פארק בעיר.אתם פשוט גברים אין מה להגיד עליכם מטכליסטים מלידה אולי תברר מה קבוצות אחרות עושות לפני שאתה פותח את הפה ?
בניגוד לקבוצות אחרות אנחנו לא רצים במעגלים מסביב לאיזה גן\רחוב\שכונה אלא נהנים משטח עצום להתאמן בו.מאיפה אתה יודע ?
בניגוד לקבוצות אחרות, לאימונים שלנו אין הגבלת זמן. אימון יכול להיות שעה וחצי, שעתיים, שלוש וכבר היו אימונים של למעלה מארבע וגם שש שעות (!) מאוד בריא 6 שעות אימון להגבלת זמן הזו קוראים מסגרת
בניגוד לקבוצות אחרות, המדריך שלנו מאמן לא רק בשביל הכסף. הוכחות לכך הן בכל הארוחות הקבוצתיות שאנחנו עושים בהן הוא משקיע זמן לקנות ולבשל, בכל הניווטים שיש, משחקי הרוגבי והשיעורים הפרטיים (בחינם) שהוא נותן (המאמן מרצה באוניברסיטה לכלכלה ומתמטיקה)
עכשיו לא בציוניות : באמת כל הכבוד לו. אבל גם קבוצות אחרות עושות דברים דומים ואפילו יותר מגניבים סנפלינג למשל...
אני בספק אם יש עוד קבוצות לכושר קרבי שנותנות ותורמות בכל כך הרבה מבטים מלבד הכושר הגופני כמו הקבוצה שלנו.תתפלא

והכי חשוב תבין זה לא משנה באיזה קבוצת כושר קרבי הוא הולך להתאמן שום קבוצה לא תעזור לו לעבור גיבוש הוא צריך להיות בנאדם שמתאים להיות ביחידה אליה הוא ינסה להגיע.
בגיבוש בודקים את האופי שלך ולא באיזה קבוצה התאמנת או איך התאמנת.
ולפותח האשכול זה לא משנה לאן תלך תבדוק כמה קבוצות ותחליט מה טוב בשבילך.
אני מציע לך גם ללכת לקבוצה וגם להתאמן לבד. בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר