לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2007, 18:49
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
יפה להאשים את העיתונות,
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yoav556 שמתחילה ב "אם נתניה היו נענשים בחומרה אז..."

את ההתאחדות, כולם...
אוהדי בית"ר כל הזמן טוענים שמפלים אותם לרעה. כל הזמן חושבים שרודפים אחריהם, מחפשים אותם, מתנכלים להם- לא דובים ולא יער.
אוהדי בית"ר קנו לעצמם את הדימוי הזה במהלך השנים עם מספר לא מבוטל של ארועי אלימות. האם שכחנו את ארועי וינטר? אותו קומץ שכמעט והפיל אוטובוס של חיפה על יושביו, שתקף את ציון נאנוס?- כתב שכל מטרתו היא לספק חדשות...

אני לא מתמם ואומר שאין אלימות מלבד אוהדי בית"ר. האלימות נגועה בקרב אוהדי כל הקבוצות אך משום מה כשמגיעים לבית"ר- (ומה לעשות זה קורה לא מעט) קופצים כל ה"מקופחים" וה"רדופים".

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 03-12-2007, 22:37
צלמית המשתמש של yoav556
  yoav556 yoav556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "יפה להאשים את העיתונות,"

"אותו קומץ שכמעט הפיל אוטובוס של אוהדי חיפה על יושביו"

אוי,מסכנים..אני מזיל דמעה

אבל כוסעמעמק שאני חזרתי מקריית אליעזר וכמעט ניפצו לי את האוטו ואת הראש מישהו שמע על זה בכלל?!
אתה מבין על מה העצבים?! עובר אוהד וזורק לי בקבוק על החלון אני יוצא עליו אז ההומו הזה בורח ומתחיל לזרוק סלעים על פקק של מכוניות ועל הזין שלו אם בטעות יפגע בילד קטן נכון?!

צבועים יפיי נפש שאתה עושים משהו אז זה בסדר אבל שאנחנו עושים משהו..אהה אז זה כבר משהו אחר נכון?

ועוד פעם אני מסביר מי שהרביץ זה כמה ילדים מטומטים שצריך להעיף אותם מהיציע וכשאני רואה שהתקשורת יוצאת על עשרות אלפי אוהדי בית"ר זה מרתיח אותי וכולכם פה משחקים אותה בלי שאתם בכלל מבינים משהו מהחיים שלכם אז תתחילו להרגע עם התגובות שלכם וצאו לשטח תראו מה קורה באמת

חזרה לפורום
ישן 03-12-2007, 19:13
  johnco johnco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yoav556 שמתחילה ב "אם נתניה היו נענשים בחומרה אז..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yoav556
אם נתניה היו נענשים בחומרה אז אני אישית ואני מאמין שעוד רבים כמוני היו מקבלים את העונש יחסית בהבנה

א-ב-ל

דיר באלק ותחשבו שאוהדי בית"ר ביצעו לינץ' דיר באלק למה אני יודע מצוין מה קרה שם
ומה שקרה הוא שאוהדים של כפר סבא התגרו וזרקו דברים ושאוהדים שלנו באו אליהם כולם ברחו חוץ מהאמיץ
שנשאר לבד וקיבל מכות בדיוק משני ילדים ובדיוק לחצי דקה עד שהוא ברח משם

תקשורת גועל נפש איכס העיקר לצאת בכותרות של לינצ'ים תשרפו כל העיתונות.ואני חוזר גם עם כל מה שקרה הגיע הזמן להוציא את האוהדים הספציפיים האלה ואני מיתכוון לכל הקבוצות לילדי שפעת שהם אלה שמציתים את המהומות.

חחחח אתה חרטטן אחושילינג. אומר את זה אחד שבודאות יודע יותר ממך.

חזרה לפורום
ישן 03-12-2007, 18:08
  johnco johnco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
לשאלתך...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "שאלה לאוהדי בית"ר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כחול משוגע
שאלה לאוהדי בית"ר

אם ההתאחדות באה היום ומעמידה את בית"ר לדין על זה אתם תקבלו את העונש או שגם עכשיו יהיה לכם תלונות ושוב תקללו את כל התאחדות ?
עריכה : נגיד וגם את נתניה מעמידים לדין על מה שהם עשו שבוע שעבר

אני אישית חושב שמגיע לנו (אוהדי בית"ר) עונש. אני לא בטוח אם רדיוס זה הפתרון, אבל הם מוזמנים לנסות. אני מפסיד מזה כסף (שילמתי בתחילת השנה 650 ש"ח כדי ליהיות בכל המשחקים) ואני נענש אבל משהו שלא עשיתי, ועוד יותר מרגיז זה שהרדיוס לא יעזור כי שבועיים אחרי זה כשתיהיה שוב הזדמנות למכות אז יהיה מכות. האנשים האלה לא באמת כל כך מתרגשים מבית"ר, יותר מרגש אותם המכות וכשתיהיה הזדמנות למכות הם ילכו מכות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר