לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2007, 17:35
  תותי פרוטי 510 תותי פרוטי 510 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.07
שלח הודעה דרך MSN אל תותי פרוטי 510
יש אמרה שאומרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "שאלה שקצת מעסיקה אותי לאחרונה...."

עלייך לחיות את חייך כאילו אין מחר (ויש כמובן כאלה שאומרים שעלינו לחיות כאילו זהו היום האחרון בחיינו)

אך זה כל כך קשה לקיים עם כל הזמן שבעולם את מה שאומרים...

אם היו אומרים לי שזהו היום האחרון שלי ונותר לי רק 24 שעות מכל זה....
בתחילה הייתי לוקחת לי איזה שעה אחת לבכות ולהירגע מהבשורה הכל כך איומה ואז הייתי יושבת ובמהלך החצי שעה הנותרת, מנסה לקחת את המכונית הדמיונית שלי ונוסעת למנהרת הזמן של העבר, ההווה, מנסה לחלוף על כל החיים שלי.
אם אני רואה שפגעתי בלא מכוון באנשים ועדיין הייתי בקשר איתם, הייתי מנסה מיד לתקן את המצב ולהותיר בהם חותם של אהבה ושלווה.
אם אני רואה שהיו טעויות שהשפיעו עלי ועל סביבתי באופן קיצוני הייתי מנסה לפתור את הבעיות שלי, בזמן המועט שנותר לי, בנוסף הייתי מנסה לממש את כל החלומות שאני יכולה בזמן הקצר לממש.
לדעתי אם יש אנשים שחושבים בצורה שלילית על המוות, כאילו מפחדים ממנה, הייתי ממליצה להם בחום לקרוא את הארי פוטר כי הוא מסביר בצורה יפה שהמוות הוא רק עוד הרפתקה שעוברים

דשא, מה שכדאי לעשות במצבים כאלו, הוא ללכת עם הלב, הבטן, והחלומות שלך, ואם צריך לשרוף גשרים, תשרפי, כי גשר אפשר תמיד לבנות הוא בנוי מתקוות, עבודה קשה, אהבה, ומחלומות, אושר.
זהו דעתי.

(תותים -יארגו סימונידיס)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2007, 10:19
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
רציתי לפתוח אשכול כדוגמת זה לפני כמה שבועות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "שאלה שקצת מעסיקה אותי לאחרונה...."

בסוף ויתרתי, אבל הנה תמצית רעיונו.

האשכול היה אמור לבוא בעקבות הירצחו של עידו זולדן הי"ד.

הרעיון (המפחיד?) מאחורי האשכול היה שכל יום עלול להיות היום האחרון של כל אחד, בלי קשר למקום שהוא גר בו או נוסע אליו, ואנחנו חיים במצב של חוסר וודאות תמידי או בטחון (אמיתי או מזוייף, תלוי במה / במי אנו בוטחים).

בקשר לשאלה שלך, הנטייה שלי היא לענות "חי אותו כמו כל יום אחר כרגיל" וזאת כדי להימנע מריגושים מיותרים לעצמי ולסביבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר