לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2007, 18:24
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
מידע בקשר לאשכול של הסיגריות, איך התחלתם לעשן?

הכוונה של האשכול שיהיה קצת יותר בוגר, ולא מענין מי מעשן ומה, אלה איך ולמה.

כמה מהחברים שלי התחילו לעשן ואני נגררתי איתם, יכלתי להגיד "לא", אף אחד לא הכריח אותי בכוח, או צחק עלי שאני לא מעשן, אבל נגררתי מתוך טיפשות

היינו מתחבאים בפארק שמול הבית שלי ב"קנטה" סתם ספסל רגיל שיש כמה עצים ש"כאילו" מסתירים אותנו, ילדים בכיתה ט שהתחילו לעשן.

כול יום מוגדר מישהו היה קונה קופסא, LM אם אני זוכר נכון
התור שלי היה יום חמישי =/

קיצר יום אחד אני זוכר שאמרו לי שכול אחד קונה את הקופסא משל עצמו, זה נראה לי מוזר, אני? אקנה קופסא משל עצמי?
בהתחלה לא הייתי יכול לקנות, הייתי מבקש מחברים שיקנו לי כי הייתי מתבייש
ולחשוב שפעם פרלמנט היה עולה 13.5...

היום אני בן 20, ואני עדיין מעשן, מצטער ל הרגע שהתחלתי בכלל, ועל הרגע שלא הפסקתי שילכתי להפסיק
ניסיתי להפסיק, אבל בצבא זה קצת קשה, יש מצב שזה סתם תרוץ בשבילי, אבל זה עובד עלי..
וואלה אני מכור
לא יכול להפסיק, לא עכשיו בכול אופן, לא בבוקר שאני מחכה לאוטובוס בתוך צריפין, ולא בזמן שאני בבסיס, לא עם סיגירה עם הקולה ולא סיגריה עם הנסטי

בגלל זה, לא התחלחתי לעשן דברים אחרים שכן היה לי הזדמנות, ועדיין יש

אני מעשן גם נרגילה, כי חברים שלי שלא מעשנים סיגריות מעשנים נרגילה, בזמן האחרון זה סתם מטרד ואין לי כבר כוח לזה, אבל אם פותחים ראש, אז למה לא..

קיצר זה הסיפור שלי, והמוסר הסכל שלו זה שאם יש הזדמנות להפסיק לעשן עכשיו, או שעוד לא עשנתם, או לא עשנתם בכלל אבל יש מצב בעתיד, פשוט על תעשנו, בהתחלה זה מגניב, אחרי זה זה כיף, ואז זה כיף ומציק, ואני מניח שאם אני לא אפסיק בגיל יורת מבוגר, זה יהיה מציק ומסוכן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2007, 20:05
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "בקשר לאשכול של הסיגריות, איך התחלתם לעשן?"

טוב שלי סיפור קצת שיגרתי...
בכיתה ט' התחלתי לעשן את הסיגריות הראשונות...הייתי הולך לחורשה שאף אחד לא יראה,מדליק סיגריה וכמו מעפן מעשן בלי לשאוף...
ואח"כ עם החברים בבית ספר היינו יורדים למקלט ומעשנים...כל הפסקה.
יום אחד הלכנו אני וחבר שלי בעיר,הוא היה כבר מעשן ותיק ואני רק בהתחלה.מוציא לי סיגריה...אני זוכר זאת היטב.שנינו מעשנים...אני לא לוקח לריאות.בא אליי "חנן,בחייאת מה אתה עושה אנשים מסתכלים עליך!"עד אותו רגע לא ידעתי שבכלל לוקחים לריאות!
-"תעשה ככה-(שאיפה)"
שואף ודופק את השיעול של החיים.עוד שכטה,עוד שכטה...משתעל.אח"כ בבית אחרי כמה ימים יצאתי לעשן עוד כמה סיגריות.ובכל שכטה עולה השיעול...עד שיום אחד ביקשתי שכטה מחבר שלי ויותר לא השתעלתי יותר..

ומאז!!!!!אני מעשן....פעם יותר פעם פחות,הכי גרוע שהגעתי אליו זה היה חצי קופסא ביום.עכשיו אני שואף ל3-4 סיגריות בשבוע,בעזרת ה'....בנתיים עובד,ירדתי מהחרא הזה.
אוחח זה הכל מהחברים במקלט...

אל תעשנו ואל תתחילו עם החרא הזה!!ומי שאומר לכם שסיגריה זה כיף אז כן כיף רק למי שמעשן!!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 05-12-2007, 15:59
צלמית המשתמש של Jeanne D'Arc
  Jeanne D'Arc Jeanne D'Arc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Jeanne D'Arc Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי MosheAinouz שמתחילה ב "ומאיפה הוצאת את המידע על כך..."

או שאתה מטומטם או שאתה מסטול מהסמים שאתה לוקח..
כל הסמים פוגעים בגוף!
אם זה דרך העישון, אז הריאות נפגעות, והמוח, ומערכת הדם, כי בסופו העשן שנכנס לריאות מגיע עם החמצן למערכת הדם ומזהם אותה.
ואם זה שמים שמסניפים, אז זה מגיע למערכת העיכול, נספג בכיבה, וחוץ מהפגיע בכיבה הוא גם מגיע למערכת הדם ופוגע בה.
כמו שידוע הדם זורם בכל הגוף, וזה אומר שהוא בסופו של דבר יגיע למוח וללב..

אז כשלוקחים סמים מכל סוג שהוא, ולא הזכרתי את הסמים שמזריקים, כי הם מגיעים ישר למחזור הדם בלי להתאמץ הרבה כמו שאר הסמים, יש פגיע במוח ובכל שאר הגוף.

אלא בשביל מה להשתמש בסמים אם זה לא עושה לך תחושת האיי כזאת או כל מני הזיות.
או שחשזבת שהזויות מיוצרות בתוך הבטן.
האם ניסית לפתוח חשבון בשקית לפני שפנית לבנק? זה בלי עמלות ובלי הגבלות על המשיכה.

ישן 05-12-2007, 05:05
צלמית המשתמש של Ritusik
  Ritusik Ritusik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Ritusik שלח הודעה דרך MSN אל Ritusik Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "בקשר לאשכול של הסיגריות, איך התחלתם לעשן?"

הממ הסיגריה הראשונה שלי הייתה בכיתה ז' הייתי אצל בת דודה שלי ומצאנו אצל אמא שלה בלוק של סיגריות נשים וואוג ניראה לי אני כבר לא זוכרת ישבנו איתה ביחד כמו שתי מפגרות ועישנו את כל החבילה... לא ידענו לעשן סתם הכנסנו והוצאנו כמו מטומטמות.
אחרי זה פשוט עישנתי עד כיתה ט' קבוע לחץ חברתי מטורף ילדה טיפשה מאוד שמושפעת מהחברה . זה הלך ככה שמי שמעשן זה עושה אותו יותר בוגר.

בכיתה ט' הפסקתי לעשן לכמה חודשים ואז חזרתי שוב ואז זה היה מין מלחמה עם עצמי רציתי לעשן אבל ניסיתי להפסיק וזה פשוט היה פה ושם כזה לא הייתי קונה חפיסות רק יחידות בשלב מסויים זה כבר נימעס וניהיה חפיסות...

בתקווה להפסיק אבל זה לא כזה קל .

לא מציעה לאף אחד להתחיל אבל תכלס זה מאוד תלוי בחברה שאתה מסתובב בה כי בגיל קטן כימעט כל אחד ואחד פה מושפע מחברים... ולאלה שלא כל הכבוד :]

גם כן הדיבורים האלה..
יצאתי לעשן :\

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר