לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2007, 19:16
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pirsing שמתחילה ב "MCSE ובסגנון"

ראיינתי היום מישהו מחו"ל שהוא בעל שלוש תעודות של מיקרוסופט (לא זוכר איזה, אבל MCSE היא אחת מהן) וגם תעודה שנקראת Security+ או משהו כזה, שאותן הוא קיבל באיזה מקום שמקביל לג'ון ברייס בארה"ב.

שאלתי אותו איך TCP פועל - למשל מה קורה כשדפדפן פותח חיבור מול שרת Web - והוא התחיל להסביר לי איך נכנסים להגדרות TCP/IP בלוח בקרה...

שאלתי אותו מה הוא היה עושה אם כל הלקוחות ברשת לא מצליחים להתחבר לשרת Exchange עם אאוטלוק, וב OWA ישנה הודעת שגיאה של Service Unavailable - והוא התחיל לספר לי כל מיני דברים על כל מיני תיקיות שמעולם לא שמעתי עליהן. כיוונתי אותו הלאה: "בודקים את הסרביסים...?" ואז הוא עשה לי "אה, ברור, לא חשבתי שהתכוונת כזה בסיסי..." אז אמרתי "אוקיי, נגיד..." ואז אמרתי לו - אוקיי - בדקתי - ראיתי שה Information Store קרס (בכל זאת, זו הרי אחת התקלות הנפוצות ביותר באקסצ'יינג', לא?) - ושעושים לו Start הוא מסרב לעלות ומקבלים הודעת שגיאה קריפטית. "מה הדבר הבא שאתה עושה?" - שוב התחיל לדבר איתי על Folder-ים וחברים, ועל אאוטלוק (ואני חוזר ומזכיר לו בכל פעם: "זה קורה לכולם!!! זה בשרת!!!"). אחרי שהוא לא הצליח לתת לי שום תשובה הגיונית, שאלתי אותו האם הוא מכיר את התוכנה Event Viewer - אז הוא ענה שהוא יודע שיש כזה דבר, אבל הוא אף פעם לא השתמש בזה...

אני עדיין פעור פה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2007, 20:19
  yman36 yman36 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ראיינתי היום מישהו מחו"ל שהוא..."

ובכל זאת, יש מקומות שאפילו לא תגיע אליהם לראיון עבודה ללא תעודה כזו.

הגישה של מיקרוסופט לגבי רשתות היא בעייתית מאוד לטעמי בהכשרות שלהם.
שמדברים על Subnetting לדוגמא, ראיתי בספרים רשמיים משהו שכתוב בסגנון של "אל תדאגו,
לא נכנס לזה לעומק, זה מסובך, ולא צריך את זה לבחינה", כך שגם נושא ה-TCP
שהזכרת לא מפתיע אותי במיוחד.

דרך אגב, אפשר לעשות את המסלול של MCSE בלי לגעת בכלל ב-Exchange - הקורסים
האלו הם לבחירה. לגבי שאר הדברים...Well...כנראה המקום שהוא למד בו זה מכללת Testking...

אני יכול להגיד לך שמי שכן למד את כל החומר בקורסים האלה, וכן הבין אותו לעומק,
ועבר את הבחינות עם הידע שרכש, יוצא הם הרבה מאוד בסה"כ, ולא תהיה לו בעיה למצוא עבודה.
הבעייה שמספר האנשים האלה קטן ב_הרבה_ מאלו שסתם יש להם את ההסמכות האלה ורימו
במבחנים.

נערך לאחרונה ע"י yman36 בתאריך 05-12-2007 בשעה 20:23.
ישן 05-12-2007, 20:24
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yman36 שמתחילה ב "ובכל זאת, יש מקומות שאפילו לא..."

(אזהרה: המשפט הבא לא בא להשתחצן אלא להעביר את הנקודה שכנראה גם קוף בגן חיות יכול לעבור MCSE...) : אם יש מקום עבודה שלא יהיה מוכן לקבל אותי בלי תעודה שכזו, אבל כן יקבל מישהו שכן יש לו את התעודה הזו אבל כישוריו מוטלים בספק... שיבושם להם....

השאלה על TCP הייתה בגלל שהוא עבר קורס שנקרא Security. הנחתי שכל מי שיודע את הדבר המינימלי בא"מ יודע מה זה three way handshake, אבל אולי אני המוזר כאן...

הוא דווקא למד במקום נחשב יחסית, עד כמה שידוע לי... וד"א, הוא עובד בזה כבר כמה שנים !!!

ישן 07-05-2008, 10:45
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "(אזהרה: המשפט הבא לא בא..."

>"אזהרה: המשפט הבא לא בא להשתחצן אלא להעביר את הנקודה שכנראה גם קוף בגן חיות יכול לעבור MCSE...) : אם יש מקום עבודה שלא יהיה מוכן לקבל אותי בלי תעודה שכזו, אבל כן יקבל מישהו שכן יש לו את התעודה הזו אבל כישוריו מוטלים בספק... שיבושם להם...."

זה לא כזה קשה לעבור MCSE אבל זה גם לא כזה קל והידע הטכני הנדרש מינימום הוא ברמת טכנאי PC .מי שסתם ירשם ל-MCSE בלי רקע קודם הרבה יותר יתקשה מאד שעסק ב-HELPDESK או טכנאות PC.
בהרבה מכללות דורשים בחינת מעבר\תעודת טכנאי PC\רקע בתחום,מאידך-לא מעט מכללות ישמחו ללמד אותך גם ל-CISSP העיקר שתשלם להם.
לגבי מקומות עבודה שלא יהיו מוכנים לקבל אותך ללא התעודות האלו , אז ככה-אף אחד לא מזלזל בקישורים שלך או בכישורים של איש סיסטם אחר, הענין הוא שהיום מרבית הארגונים עובדים לפי תקינה וחברות הענק בארה"ב חולות על תקנים,הסמכות ותעודות.
כאשר חברת היטק אמריקאית מתעניננת ברכישת חברה כזו או אחרת בין היתר הם בודקים האם לאנשי הסיסטם יש תעודות בתחום MS,Linux וכן הסמכות נוספות בתחום התשתית והאבטחת מידע.
זה שהישראלים מעסיקים אנשי סיסטם ועל הנייר הם כתובים כ"טכנאי PC" זאת כבר קומבינה אחרת שהם המציאו.
אין מה לעשות,גם אני בדיוק כמוך לא מחבב את MS בכלל אבל כיום הדרישה הולכת וגוברת ל-MCSE ותעודה אף פעם לא תזיק,כמובן שהנסיון לא פחות חשוב,זה הכל תלוי בדרישות של הארגון.
ראיתי הרבה ארגונים שרק בגלל התקנים שולחים על חשבונם את אנשי הסיסטם שלהם להסמכות.
בלי שום קשר,תמיד עושים מבחנים מעשיים , ככה ש-TK חיוני רק לעבור את החלק התאורטי.
אני דיי מסכים איתך בענין הזה.
ישן 11-10-2008, 21:25
  babalue babalue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי יועץ אבטחה שמתחילה ב "כאחד שעשה קורס MCSE (בסלע..."

את האמת...נרשמתי רק בכדי להגיב לגביי מכללת סלע.בהתחלה גם אני התרשמתי מאוד!! יש להם את הקטע ההיטקי עוד מימי הבועה.די מרשים,כאוטודידקט,למדתי המון בבית לפני שהגעתי,מיותר לציין שלאחר חודש הבועה התפוצצה לי בפנים והבנתי,שזה גוף מסחרי לכל דבר שמחפש לעשות כסף והאיכות היא לא בבת עיניו.
אני לא שולל את המכללה אולי היא מתאימה לכאלו שמדשדשים ומחילים את דרכם.
שנה אח"כ חיפשתי mcse הפעם בדקתי לעומק,וחיפשתי איפה הכבדים לומדים כמו חברה שכבר עובדים בתחום,נסעתי פעמיים בשבוע מנתניה עד המכללה למינהל בצ'ק פוסט חיפה,סיוט.אבל היה שווה.בלי דאווין,ובלי כיתות מפוארות ומסכים דקים,המרצה מתי,טחן את החומר דק דק,הבן אדם מטורף חי את התחום.
המשכתי שם עיצוב מדיה לוויב פלאש,פוטושופ,אילו,דרימוויבר,תמיד נתנו לנו לימוד אקסטרה של תוכנות נוספות פריהנד,מקס קצת..קיצר זה אחד הגופים האחרונים בשוק שעדיין לויאלים לכל תחום וזה גוף ללא מטרת רווח(שייך להסתדרות הפקידים) אז ככה שגם המחיר מעולה ועוד אפשר לקבל מילגות והנחות.אך מה שחרא זה הסביבה הלימודית,כיתות "אפורות" מדי פעם תקלות במחשבים,אתה מתלונן ואומרים זה מה יש.אך אם להיות פייר,כאחד שיודע למדתי המון! והסתכלו עליי אחרת עם התעודה שלהם. להירשם לפני שגם הם יהפכו למסחריים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר