לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2007, 14:47
צלמית המשתמש של David_STI
  David_STI David_STI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "כושר יחטיות תוך 3 חודש?"

חפרו על זה וזה נשמע כבר מפגר ולא אמין אבל שמע אחי אני מניסיון ואני לא אומר לך סתם זה באמת מניסיון שהכל בראש. גם כשייגמר לך האויר אם באמת "תצעק" בתוך הגוף שלך שאתה יכול ואין מצב שאתה עוצר כי זה רק כאב זמני וזה ייגמר מתישהו אתה תצליח לסיים וגם להתקבל ליחטיו"ת גם אם לא תהיה עם כושר בשמיים. אבל לא צריך להזניח את עניין הכושר הגופני שהוא מהווה יתרון בגיבוש כי אם יש לך כושר והפיזיות בגיבוש לא מפריעה לך אתה יכול להתרכז בדברים חשובים כמו להיות מנהיג ולדאוג לחבריך לקבוצה. בקיצור תתאמן ובצורה מבוקרת אל תקרע את עצמך יותר מידי הבריאות קודמת לכל ושיהיה בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2007, 11:02
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "כושר יחטיות תוך 3 חודש?"

שמע בתור מישהו שעבר את הגיבוש הזה אני יכול להגיד לך שכושר זה דבר שכדאי שיהיה לך אבל באמת שהכל בראש. יש אנשים בפלוגת גדס"ר שפשוט רואים עליהם שאין להם רמה טובה של כושר (אפילו אפשר להגיד שהרמה שלהם די גרועה) ועדיין הם התקבלו.

3 חודשים זה מספיק זמן לפתח כושר טוב. כדאי לבוא עם כושר לא רק בשביל הגיבוש אלא בעיקר בשביל הטירונות.

אני התאמנתי ככה:
3 פעמים בשבוע ריצת 4 ק"מ.
פעם אחת בשבוע ספרינטים בעלייה
2-3 אימוני כוח בשבוע בבית. שזה אומר שכיבות סמיכה, מתח, בטן ותרגילים עם משקולות חופשיות.

כמובן שהתחלתי לאט לאט ולא ישר יצאתי לריצת 4. התאמנתי בתקופה של בערך 3 חודשים. עכשיו הכושר שלי הוא סבבה. אני באמת מאמין שלא לוקחים אנשים בגיבוש עפ"י כושר אלא עפ"י ראבק ועפ"י היכולות שלך ככה שתתאמן ותשקיע אבל תזכור שהכי חשוב זה שתיתן הכל בגיבוש ותראה כמה אתה טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר