לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2007, 04:55
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zavdiel שמתחילה ב "קפטן מילאן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zavdiel
שלום לכולם
במשחק אתמול של מילאן נגד סלטיק עלה מסימו אמברוסיני בתור הקפטן. אומנם הקפטן נבחר על פי המאמן והיכולות המנטליות (משהו בסגנון).
מה שמוזר לי זה למה פירלו או גטוסו לא מקבלים את סרט הקפטן (אמברוסיני הינו בד"כ שחקן מחליף במילאן).
יש למישהו השערה או ידיעה בנושא מדוע אמברוסיני עם סרט הקפטן?

אני דווקא בקיא מאד בענייני מילאן

דבר ראשון אני רוצה להגיד שאני מאד שמח שעלתה כאן שאלה בנושא מילאן, ולא רק בארסה. אין לי שום דבר נגד בארסה, זאת קבוצה טובה שמשחקת כדורגל יפה מאד, יש לי בעיה עם ההתעסקות התקשורתית בארץ אך ורק בהם ועם כמות "האוהדים" שצצה להם פתאום מאז שרונאלדיניו ומסי שם (אין לי גם שום דבר נגד מסי ורונאלדיניו- רק נגד אוהדים בגרוש).

ולנושא-
היררכיית הקפטנים במילאן היא הבאה:

1. מאלדיני
2. אמברוסיני
3. גאטוסו
4. פירלו

לגבי מאלדיני אין שום ויכוח. הבן-אדם קפטן כבר משהו כמו 10 שנים, זכה עם מילאן ב-7 אליפויות איטליה ו-5 גביעי אירופה, מתוכם 2 ו-2 כקפטן. מדובר בשחקן שהוכיח מקצוענות, מנהיגות וקור רוח יוצאי דופן במשך שנים, התאושש בגיל מאד מאוחר מפציעה קשה וממשיך בזכות הדבקות שלו להיות שחקן הגנה מהשורה הראשונה בגיל 39.

לגבי אמברוסיני וגאטוסו ישנה מחלוקת בקרב אוהדי מילאן מי צריך לרשת את מאלדיני. גאטוסו הוא יותר מנהיג "בוער", אמברוסיני יותר זקוק לסרט כדי לקבל את המנהיגות. מצד שני, גאטוסו הוכיח כמה פעמים שיש לו פיוז קצת קצר מדי, ואמברוסיני גדל בקבוצת הנוער של מילאן ופרט לעונת השאלה אחת שיחק שם כל הקריירה שלו (גאטוסו נרכש ע"י מילאן מסלרניטנה, ושיחק גם בסקוטלנד). אם אתה אומר שאמברוסיני הוא שחקן מחליף בד"כ כנראה שאתה לא מעודכן במה שהולך בקבוצה. לא רק שהוא שחקן הרכב (ושיחק גם בגמר הצ'מפיונס), הוא היום בכושר יותר טוב מגאטוסו ועושה עבודה יותר טובה ממנו גם בפן ההתקפי, בו תמיד היה עדיף, ואף בפן ההגנתי בו גאטוסו כל-כך ידוע. אמברוסיני כבר כבש העונה פעמיים (כולל שער יפה מאד מול לאציו) וסחט שני פנדלים, בנוסף לשני בישולים.

פירלו הוא מנהיג מבחינת כדורגל, וראינו איך הוא סחב את איטליה לזכיה במונדיאל, כולל הבישול המדהים לגרוסו דקה לשריקה בחצי הגמר, אבל מבחינת עמידה מול שופטים ומצבים דומים לא הוכיח את עצמו כמו הנ"ל.

אני רוצה להעיר משהו- אם נניח אמברוסיני פותח ומאלדיני עולה בהמשך, הסרט נשאר אצל אמברו

נערך לאחרונה ע"י Cfox בתאריך 06-12-2007 בשעה 05:19.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר