לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2007, 17:25
  Confrinus Confrinus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.07
שאלה [שאלות] מתחיל בנושא הצילום ומעוניין לשאול מספר שאלות.

שלום קוראים לי יאיר אני מתחיל בתחום הצילום לא מזמן לקחתי את המצלמה הביתית הפשוט Nikon Coolpix 3700 והתחלתי לצאת לצלם ( פרחים , נופים , בעלי חיים ועוד..)
אחר כך גלשתי בעוד כל מיני פורומי אחרים בפורומי צילום והסתכלתי הרבה על תמונות של צלמים , מאוד אהבתי את מה שראיתי ורציתי להכנס לתחום גם כן.
מספר שאלות :
1. איך אני אוכל להתחיל ללמוד את כל מושגי המצלמה והצילום אז חשבתי קצת והגעתי למסקנה שאפשרי ללכת לקורס או שאולי אני צעיר מידי אז רציתי באמת להתיעץ איתכם
עדיף לקנות מצלמה להכיר את המצלמה עצמה ופשוט לנסות ולנסות ולקרוא מדריכים ומאמרים באינטרנט.
או שללכת לקורס?
2. בנוגע לקניית מצלמה , עדיף להשאר כרגע עם הNIKON COOLPIX או לקנות מצלמה חדשה בתור התחלה או שבנתים להשאר איתה?

ואשמח באמת אם תתנו לי טיפים איך ביכלל אפשר להתחיל אני מתחיל מ 0 איך אפשר ללמוד ולהכיר את נושא הצילום .
תודה וחג חנוכה שמח =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2007, 21:30
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Confrinus שמתחילה ב "[שאלות] מתחיל בנושא הצילום ומעוניין לשאול מספר שאלות."

היי,
עם המצלמה שברשותך לא תוכל להתקדם ולשלוט על ערכי הצילום, אך אין גם סיבה לקנות חדשה אם אתה לא מרגיש מוגבל איתה.
קודם כל תתחיל לגלוש באתרים כמו קליקי, הארכיון של פרש (יש לנו מדריכים מעולים), האתר של רועי גליץ ותלמד על עקרונות הצילום. כשתרצה ליישם את העקרונות ולהתקדם הלאה, תצטרך מצלמה בעלת אופציות לשליטה ידנית/חצי ידנית אם זה כל המצלמות הp&s ואם זה להיכנס בתחום הצילום ברצינות אז מצלמות DSLR.
חג שמח.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

נערך לאחרונה ע"י petia בתאריך 05-12-2007 בשעה 21:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר