לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2007, 11:16
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dracen שמתחילה ב "מה הבעיה לעשות אדים 1.מתי..."

1. אתה צודק ו... מה הקשר?
הבחור הוציא אדים שהוא שחרר מהגוף ע"י חימום/אנרגיה שהוא יצר, לכן השאלה אם הטכניקה נלמדת בפומבי, אני עבדתי עם קוסמים והוא לא רימה.
2. לערוך בפוטושופ, יכול להיות אבל ממש לא נראה לי, הוא עשה את ההדגמה אל קהל צופים של אומני לחימה ואני לא מאמין שהם היו כ"כ מתלהבים מהקאטה שלו, הם התלהבו שהוא מפיק אדים/אנרגיה, שמעתי על טכניקות לחימום הגוף של נזירים טיבטים שישנים יום בשנה בהרים המושלגים של טיבט, אני רוצה לדעת בנושאים כדי שאני אשלוט בגוף שלי ובין השאר לגרום לו להגן ביעילות, הבנתי שלשפר את המערכת החיסונית של הגוף ע"י תנאים קיצוניים היא לא העדיפות אלא החשיבה, לדוגמה:
אנשים שואלים אותי את אותם שאלות או מדברים איתי באותו סגנון, אני יודע שאני אשאל שאלה, אענה תשובה ואותם אנשים יענו לי בצורות מסוימות, ואני יודע איך הם יגיבו לתגובה או לחוסר התגובה שתבוא אח"כ, עכשיו הקושי הוא לשבור את המחשבה שלהם בלדבר איתם בשפה שלך תוך שימוש בשפה שלהם
(אני לא טוב בנושא, אני לא מספיק אמיץ <ביישן>).
גוף האדם מותקף 24 שעות ביממה, בגלל היות הגוף מותקף הוא מנסה לתקן ולא הרגשתי הרגשה נפלאה יותר מאשר כשהגוף הצליח להתגבר ולהתחשל, כשאני קם בבוקר ומקבל תמורה לאימונים,
כמו שכשנועלים לאדם את היד לאט והוא זז לכיוון הנעילה או אפילו עושה גלגול, הוא מנסה לתקן את הזווית שבה היד נמצאת לזווית הרצויה, ושאלת את עצמך פעם למה הגוף מנסה לתקן????
כי הערך העליון ביותר הוא לחיות, והשורד לאחר שיגסוס יבריא, דגולת הגוף.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 08-12-2007 בשעה 11:26.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר