לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2007, 22:14
  ghettonben ghettonben אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "בעיקרון זה תלוי מה אתה..."

איפה קונים כרטיס של 8GB? מצאתי הכי גדול 2 GB

ולפותח האשכול, שומע, תלוי מה אתה מחפש
לי יש N95 וזה החסרונות:
א. המצלמה - איכותית בצורה בלתי רגילה בשביל פלאפון, אבל ציפיתי ליותר, יש קצת בעיות עם הגוון וכו ומצלמה רגילה יותר איכותית (מצלמת פילם, דיגטלית לא יודע אבל משער שכן אולי בגלל שהאדשה קטנה ואדשה איכותית זה בסיסי לצילום איכותי)
ב. הגודל. הוא לא ענק כמו הN73 והוא קומפקטי והמסך תופס את עיקר המקום אבל עדיין זה לא נוח כל כך בכיס
ג. יש כאלה שאומרים הסוללה אבל מהשימוש שלי אני מאוד מרוצה - הסוללה מחזיקה הרבה זמן ונטענת בזמן קצר מאוד
ד. יש מלא תוכנות שאפשר להוריד למכשיר מהאינטרנט, אני לא מוריד כי אני מפחד מטרויינים/ווירוסים (אפילו שבודדים מתלוננים על הנושא).
ה. הוא יותר יקר מIPHONE
ו. אי אפשר להגיד עליו שהוא מתוסבח (כמו הפלאפונים הישנים של מוטורולה) אבל צריך לשבת עליו קצת בשביל ללמוד את כל מה שיש בו (זה הרבה דברים, חלקם לא תשתמשי אבל הכל לומדים בקלות ובמהירות).
ז. לפעמים לא נוח להחזיק אותו ביד אחרי הרבה זמן
ח. המצלמה איטית (עד שנכנסים ועד שמצלמים). אולי אפשר לשנות את זה עוד לא בדקתי
ט. אני לא הולך איתו לכל מקום וגם אם כן אני לא מוציא אותו בכל מקום - לא רוצה להוציא לאנשים את העיניים/ירצו לגנוב.. אבל יש את הבעיה הזאת עם 99% מהמכשירים שמוכרים באורנג/סלקום

בסה"כ אין מה להגיד אני מרוצה עד הגג מהמכשיר, אפשר להריץ כמה תוכנות ביחד, שיחות ווידאו ממש אהבתי והספיקר טוב+, איכות רמקולים מתי שאי אפשר לשלוט על העוצמה אפילו חזקה מדי ואיכותית. כל מה שרשמתי למעלה זה שהתאמצתי ללמצוא חסרונות במכשיר, אבל עדיין אלה דברים קטנים.

עכשיו בקשר לIPHONE:
יצא לי לראות את המכשיר הזה, תאמת לא התלהבתי. פחות נוח לשים אותו בכיס (הוא יותר דק אבל יותר ארוך) פחות שיכלולים, אבל הוא נחמד - מסך מגע וכו.. בו נגיד מכשיר סבבה בעיקר בשביל להשוויץ אבל דוגרי אין מקום לתחרות.

אפשר אפילו לחבר את הN95 לטלויזיה לצפייה בסירטונים ולחבר מקלדת בשביל לשחק במשחקים במסך גדול.

אני עברתי בכמה סניפים של אורנג ובכמה של סלקום עד שווידיתי שהמכשיר תוצרת פינלנד (לא יודע מה זה משנה אבל חסכתי לזה כל כך הרבה זמן, הולכים על בטוח)

עכשיו מה עוד את רוצה? לדעתי יש במכשיר הזה הכל וחיסרון הבולט שלו (שהוא לא רציני) זה שלא נוח לשים אותו בכיס.

וגם אל תשכחי שמדובר על נוקיה, לא מוטורולה או איזה חברה לא מוכרת אחרת.
אני בהתחלה רצייתי את סוני K800I, מה זה התלהבתי מהמכשיר אבל שהתחלתי להשתמש בו: איטי,סיפקר יותר גרוע מהדיבור הרגיל,מצלמת ווידאו גרועה, כל השאר גרוע מגעיל ולא נוח. אז מה אני צריך פלאפון עם מצלמה איכותית (יחסית לדגמים אז) אבל זה הדבר היחיד שהוא טוב בו?

קודם כל לוקחים פלאפון בשביל לדבר, אני כולל בזה שיחות ווידאו וספיקר. אחר כך שכל השאר יזרום מהר ויהיה נוח, אחר כך מצלמה 5 MP וכל שאר השטויות. קודם כל הדברים הבסיסים.

ורק שתביני איזה איכותי זה נוקיה אפילו על הקרינה חשבו - 0.50. יותר נמוך מכל מכשיר שהיה לי עד עכשיו ואני חושב שזה גם נחשב מאוד נמוך. קיצר מכשיר מדהים! זה כמו להשוות מרצדס לאיזה הונדה משופרת

ודבר אחרון שנזכרתי בו: בהתחלה השגתי תפלאפון במחיר ממש ממש טוב. תיכננתי למכור אותו לפני שאני בכלל פותח את האריזה. אבל לא מצליח להיפרד ממנו חח איזה מכשיר

קיצר תגיד למה אתה רוצה פלאפון, אני בכל מקרה יענה לך N95

נערך לאחרונה ע"י ghettonben בתאריך 15-12-2007 בשעה 22:22. סיבה: ..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר