לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2007, 12:52
  dardevil dardevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "דוגמה"

דור, מצטער כנראה שלא הסברתי את עצמי טוב.
אני מבקש סליחה על בזבוז הזמן שלך.

אני דיברתי על מין הודעת שגיאה כזאת, שתקפוץ מתוך הלינק לאמצע המסך.
סתם לצורך הדוגמא, נניח שבנאדם לחץ להוריד איזה תוכנה, אבל הוא חייב להרשם לפני.
אז הוא ילחץ על הלינק להורדה, אבל לא תתחיל לו הורדה אלא יקפוץ לו חלון באמצע המסך שיבקש ממנו להתחבר.
כרגע אותו חלון פשוט יפתח באמצע.
אני רציתי לשפר טיפה את הקוד שלי וללמוד קצת דברים חדשים לכן רציתי לדעת איך אני יכול לעשות שבמקום שאותו
חלון יופיע באמצע.
הוא יפתח מתוך הלינק עצמו.
כשהגולש לוחץ על הלינק החלון יצא מתוך הקישור עצמו, ותוך כדי זה שהוא גודל לגודל המתאים לו, הוא עושה את דרכו לאמצע.
אני עכשיו מחפש לך דוגמא, וכשאני אמצא אני אשים לך אותה פה.
אני מקווה שהבנת למה אני מתכוון.
ושוב, אני מצטער על הבילבול בהסבר שלי.
תודה על הכל!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2007, 13:22
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
לפני איזה חודש\חודשיים בדיוק ישבתי על משהו דומה לזה...אני חושב
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dardevil שמתחילה ב "דור, מצטער כנראה שלא הסברתי..."

הנה מה שעשיתי, זה עדיין בשלבי בנייה כי אני רוצה לשפר את האפקט של הפתיחה:
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...7/88056505.html

אני רק מבקש לשמור זכויות בסקריפט עצמו ל-Marom Dor אם תירצה להשתמש בו...

וחלק ממה שיש שם, כלומר הקטע הבא:
קוד:
if (division >= 0.01 && division < 0.02 ) this.doubleAdd = 2*(++this.add); else if (division >= 0.02 && division < 0.04 ) this.doubleAdd = 2*(++this.add); else if (division >= 0.04 && division < 0.06 ) this.doubleAdd = (++this.add); else if (division >= 0.8 && division < 0.9 ) this.doubleAdd = 2*(++this.add); else if (division >= 0.9) this.doubleAdd = 2*(++this.add);

זה החלק (או אחד מהם, כבר שכחתי מה רציתי לעשות שם כי לא התעסקתי עם הקוד הזה במשך הרבה זמן) שבו ניסיתי לשפר את האפקט... ואני חושב שהוא גם קצת מיותר כי צריך להחליף אותו במשהו דינאמי יותר..

עריכה:
שכחתי להוסיף 2 קבצים:
קובץ baseFunc.js:
קוד:
/* Fetchs element by id */ function fid(objId) { return (document.getElementById(objId) || document.all[objId] || document.layers[objId] || false); } /* Finds element's position relatively to the inner window. returns a [x,y] array. */ function findPos(obj) { if (obj.offsetParent) { curleft = obj.offsetLeft; curtop = obj.offsetTop; while (obj = obj.offsetParent) { curleft += obj.offsetLeft; curtop += obj.offsetTop; } return [curleft,curtop]; } else return [(obj.x || 0), (obj.y || 0)]; }

ו- baseStyle.css:
קוד:
html, body { text-align:left; direction:ltr; margin: auto; overflow: auto; /* Fix IE's unnecessary scrollbar */ overflow-x: hidden; /* Fix IE's x-axis appearing (and, of course, unnecessary) scrollbar */ } * { background-color:transparent; color:black; margin:0; padding:0; font: normal normal normal 13px/normal arial; position: static; visibility: visible; }

חלק מההגדרות ב- baseStyle.css אינן טובות, ויכולות להשפיע על אלמנטים אחרים בעמוד. בסקריפטים אחרים שלי תיקנתי את הבעיות...
הבעיות, כפי שאני מצליח להבחין בהם עכשיו זה:

קוד:
background-color:transparent; color:black; font: normal normal normal 13px/normal arial;

תוריד אותם מההגדרה של *.

אני לא מוריד אותם בעצמי עכשיו, כי יכול להיות שההגדרות האלו למעשה עוזרות לסקריפט.

נערך לאחרונה ע"י DCD בתאריך 07-12-2007 בשעה 13:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר