לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2007, 00:22
  Y.L.D Y.L.D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.07
עזרה במחשבות..

אז ככה.. הכל התחיל לפני בערך כשנתיים כשהתאהבתי בבחורה הכי מדהימה בעולם (אל תעלבו בנות ).
לפני שנה בערך אמרתי לה שאני אוהב אבל זה עבר "על הפרק" והיא התעלמה מזה.
עכשיו לפני חודש בערך היא שאלה אותי אם אני אוהב אותה ואמרתי לה שכן, מה יכול להיות? זאת האמת.
הקיצר הלכנו אליה הביתה, ראינו סרט, היה אחלה, לא הייתה נשיקה.
יום למחרת דיברנו והיא אמרה שהיא לא רוצה שנהייה ביחד כי היא לא חושבת שהיא אוהבת אותי ושהיא חושבת שזה יהרוס את הידידות המאוד טובה בינינו. ניסיתי לשכנע אותה ולהגיד לה שזה כבר לא יהיה אותו דבר ועוד כל מיני דברים אבל זה לא עזר.
התחלתי להשלים עם זה לאט לאט שאנחנו כבר לא נהייה ביחד וניסיתי [דיי בהצלחה] לשכנע את עצמי לצאת עם בחורות אחרות ואף אחת לא הייתה כמוה אבל זו לא הבעיה העקרית פה.. הבעיה היא שאתמול באמצע שיחת טלפון כששאלתי אותה אם היא רוצה לבוא למסיבה היא אמרה לי שהיא חושבת שהיא מתאהבת בי לאט לאט וזה היה ממש לא קשור לשיחה. אני כמו שאני, אדיש באופן לא נורמלי, לא התייחסתי לזה בכלל, אמרתי לה אחלה (לא בציניות) וחזרתי למסיבה ושכחתי שהיא אמרה לי את זה (כנראה בגלל שזה כבר היה די ברור שלא נהייה ביחד).
עכשיו אני מתחיל לחשוב על זה ואני לא יודע מה לחשוב כבר והנה ההסבר:
קודם כל בגלל כל מה שסיפרתי למעלה.
דבר שני כל הסיפור הזה של ה"פופולארי" בביצפר וכל השטויות האלה, היא דיי מאמינה בשטויות באלה ות'אמת היא דיי "פופולארית" בשיכבה ובכלל ואני מין אנונימי כזה שרק החברים שלי מכירים אותי, הם וכמה עוד הרבה אנשים ממסיבות אבל מה אני אעשה שהם לא מהשיכבה?
תאמינו לי שאם הייתי רוצה הייתי מין "מלך השיכבה" או משהו דומה אבל זה כל כך לא מעניין אותי ואם להגיד ת'אמת, אני דיי שונא ת'אנשים האלה עם כל ה"פופולאריות" שלהם, הם אלה שהורסים ת'שיכבה והופכים את החיים בתיכון של כל אלה שלא ניראים הכי טוב או אלה ה"חננות" לגיהנום.
ביטחון עצמי לא חסר ואין עודף ממנו, אני נראה דיי טוב ואני גם מדגמן ד"א
אנחנו מכירים דיי טוב אבל לא מסתובבים הרבה ביחד כי החברים כמו שאמרתי למעלה הם לא אותם חברים.
מה אתם הייתם חושבים? חושבים שהיא באמת מתאהבת בי לאט לאט או שזה רק בגלל שהנושא הזה עלה אז היא חושבת על זה?
(אני בן 16 אם שכחתי להזכיר )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2007, 14:19
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Y.L.D שמתחילה ב "עזרה במחשבות.."

"אני אישית הייתי תופסת אותה לשיחה דוגרי אחד על אחת.
אומרת לה מה הבעיה שלך,
את אומרת שאת לא רוצה אותי, עד שאני מתחיל לצאת עם אחרות ולשכוח ממך את באה ביציאה שמחזירה אותי אחורה בכמה חודשים,(שבועות או שנים אין לי מושג כמה זמן זה)
אם את רוצה תקחי לך יום, יומיים, שבוע, חודש תחשבי על מה את רוצה מהקשר שלנו,
אם יש לך בלאגן במחשבות ובחיים אל תבואי ותפילי את זה עליי, אל תכניסי אותי לבלאגן שאני יצאתי ממנו כבר מזמן,
אני מתחיל להתגבר עלייך, ברור שאני עדיין אוהב אותך, רגשות בחיים לא נעלמים אבל ניתן להדחיק אותם,
וזה מה שעשיתי,
אבל זה בלתי אפשרי שאת באה עם משפט כזה, משאירה אותי בלי מילים כי אין לי מושג מה את רוצה,
אל תשחקי איתי,
תגידי לי דוגרי:
את רוצה?! או לא רוצה?!"

אבל זה רק מה שאני הייתי אומרת

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר