לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2007, 19:35
  alina89 alina89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.07
שאלה התייעצות...

יש לי חבר שנה וחצי. הוא דתי ואני חילוניה. לפני כמה זמן הוא התחיל לשאול אותי אם אי פעם חשבת על לחזור בתשובה האמת דיי נבהלתי ולא ידעתי מה להגיד. קבענו להפגש ובסופו של דבר החלטנו שזהו ונגמר... (אני באופן אישי עוד לא ראיתי בחיים זוג שנפרד אחד מהשני בחיבוק ונשיקה).
לא יכולנו ככה ואני בכיתי כל הזמן. הבנתי שאני לא יכולה בלעדיו וקבענו להפגש שוב כדי לדעת מה עושים. החלטתי שבינתיים נשאר ככה ואם נרצה משהו יותר רציני כמו חתונה אז אני יחזור בתשובה. הוא אמר לי שהוא צריך לחשוב על זה ואולי אפילו להתייעץ עם ההורים שלו ושעדיף שנקח פסק זמן.
אני יודעת שבגלל שהוא דתי (כיפה שחורה) להורים יש השפעה גדולה על החיים שלו, אבל לדעתכם קשר כזה יצליח? אנחנו לא מסוגלים אחד בלי השני ואת האמת שכבר נמאס לנו להתחבא ללכת במרחק של ק"מ אחד מהשני כשאנחנו מדברים בטלפון כדי שאף אחד לא ישים לב שאנחנו הולכים לאותו מקום (כשזה ליד מקום שיש חשד שיראו אותנו...)

מה הייתם עושים במקומי? יש סיכוי לקשר הזה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2007, 22:36
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alina89 שמתחילה ב "התייעצות..."

את צריכה לחשוב טוב טוב... כמו שאמרו, חזרה בתשובה צריכה לנבוע מתוך אמונה. אם כרגע את
יודעת שהחזרה בתשובה איננה נעשית בלב שלם אולי כדאי לחשוב על זה פעמיים. הבעיה היא, שאם
תחזרי בתשובה ובמהלך הקשר שלך איתו תתחרטי על זה, זה לא יאמלל רק אותך אלא ישפיע בצורה
מאוד לא טובה על הקשר שלכם וסביר להניח שיאמלל אותו לא פחות.

אם את באמת מאמינה במה שאת עושה אז כדאי לך להיות איתו, אני מכיר הרבה זוגות בהם אחד
מהשניים חזר בתשובה בשביל האחר ומאוד טוב להם. מצד שני יש סיפורים לכיוון ההפוך, מהסיבה
הפשוטה שהחוזר בתשובה סבל.

כמו שאמרתי, תחשבי טוב טוב על מה שאת עומדת לעשות - מכל הבחינות - ורק אז אם את באמת
שלמה עם עצמך, לכי על זה.

המון בהצלחה!

ישן 11-12-2007, 10:29
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alina89 שמתחילה ב "התייעצות..."

אולי זה טיפה אוף טופיק. הורגים אותי האנשים האלה, הוא דתי, והוא חבר של חילוניה שנה וחצי. אני מעריך שלא שיחקתם דוקים שנה וחצי ביחד. אז מאיפה פתאום זה בא לו? מה הדחיפות הזאת שתחזרי בתשובה?

בתור אדם דתי, אני חושב שחזרה בתשובה לא צריכה לנבוע ממניעים כאלה. אם את מאמינה בזה וחושבת שזה נכון אז אין בעיה, אבל זה לא נראה כאילו זה המצב. חבל לעשות שינויים כאלה בלי להאמין בהם.

וסתם שאלה, ואם הם לא יקבלו? אם המשפחה לא תקבל? תתנתקו? זה נראה לי לא נכון, משפחה צריכה לדעת להכיל דברים כאלו. ואפילו אם היא "חרדית"(מגוכך להכליל ככה תגובה של משפחה, ההשתייכות החברתית שלהם לא מחייבת את הסגירות של ההורים ושל חברי המשפחה). המשפחה שלי מאוד חשובה לי, אבל אם היא לא תקבל משהו מהסגנון הזה ותדרוש ממני להיפרד ממישהי אני בכלל לא בטוח שהייתי רץ לעשות את זה..

הרבה אושר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר