לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 01:56
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
שמע,
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "למה מפחיד? הססנה מתאים לנחיתה..."

לא יודע מה בדיוק עונה להגדרה שלך של "bushplane", אבל אני בהחלט מבין את דן137 - והנה רק כמה דברים שעלו לי בראש, אני בטוח שהוא יידע להוסיף בתור מי שבאמת נחת שם:

- איך תהיה בטוח שהחול יחזיק את משקל המטוס ושהמטוס לא ישקע בו?
- אילו "הפתעות" יכולות לחכות בתוך החול ולפגוע בצמיגים?
- מה לגבי רוחות צולבות הנושבות מן הים?
- באור יום אתה בוחר לעצמך סטריפ מספיק ארוך ומספיק רחב, מוודא כל מה שצריך ונוחת. איך תעשה את זה בחושך? איך תבחין מה הוא "חול" ומה הוא "ים"? ושאין מכשולים? ושאין אנשים? וכו' וכו'
- ועוד נקודה למחשבה לגבי לילה - הסיכוי להיכנס לוורטיגו במצב הזה עולה פלאים. אומרים שגישה בלילה חשוך לנושאת מטוסים היא מאוד קשה ויחסית "קל" להכנס לוורטיגו כשאתה מכוון את עצמך לשני פסי אורות באמצע החושך (גם מי שנחת בלילה חשוך במנחת שכוח-אל בארץ, כמו קציעות, מכיר את ההרגשה פחות-או-יותר).
עכשיו תדמיין איך זה מרגיש כשאפילו שני פסי אורות אין לך... ואתה פשוט מנמיך לתוך החושך בלי שום נקודת-מכוון...

- Albert Einstein

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר