לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2007, 16:00
  B-L-the-king B-L-the-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.07
עזרה לאלה שמבינים בתחום

שלום אני חדש בפורום הזה אבל לא חדש בתחום אומנויות לחימה
אני מתאמן יותר משנתיים וחצי באיגרוף תאילנדי ... 3 פעמים בשבוע אימון של שעה וגם 4 פעמים בשבוע בחדר כושר ,השתתפתי בתחרויות והיו גם כמה מקרים שהיה לי קרב ברחוב
המאמן תמיד אומר לי שיש לי טכניקה מעולה ו שאני לוחם טוב . אך יש לי תמיד בעיה לפני קרב
אם זה לפני תחרות או אם זה לפני קרב ברחוב
אני מתחיל לאבד את עצמי ומתחיל לשכוח דברים שלמדתי במשך השנים ואת כל הטכניקות של קרב אני מתחיל לרעוד אפילו אני לא יודע אם זה מהתרגשות או מפחד אבל זה ממש מציק לי ואני חייב איך שהו להתמודד עם זה .
כש מתחיל הקרב אם זה בחוץ או אם זה בתחרות אני עדיין לא נזכר בכל מה שאני יודע ורק אני מראה חצי מהיכולת שלי ... ובאימונים אני מאה אחוז מביא את כל מה שיש לי וטכניקת קרב מעולה ... כש מתחיל עניין בחוץ או בתחרות אז יש לי מין בלאק אווט וזה לא לכמה שניות זה בערך לכל הקרב הרגליים נתפסות לי ואני לא יכול לסיים קרב בהרגשה טובה שהבאתי את כל כולי ואת כל מה שאני יודע . יש מצב שמישהו יתן לי עצות מה לעשות ? חוץ מלעשות יותר קרבות עם אנשים שאני לא מכיר ולא מכיר טטכניקות קרב שלהם

תודה רבה לעוזרים
חזרה לפורום
ישן 09-12-2007, 16:46
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי B-L-the-king שמתחילה ב "עזרה לאלה שמבינים בתחום"

אני לא הולך לתת לך עצה מקצועית בגלל שאין לי, אבל כן אגיד לך מה אני עושה:
לא חושב על כלום. אני לא מנסה להזכר בטכניקה שאני יודע, או מה לעשות ואיך, אני פשוט שם לעצמי למטרה דבר אחד - להתגבר על הפחד, להכנס פנימה, ולתת את מה שיש לי.
כמובן שלא בצורה עיוורת.. אני לא מפסיק להסתכל על היריב ומנסה להגיב נכון על כל תזוזה שלו - ולא מתוך מחשבה, מתוך אינסטינקטים בלבד.

בפעם האחרונה כשהרגליים שלי נתפסו במקום.. זה דווקא היה בקרב במכון. חטפתי חתיכת בובמה לפנים וכמעט נפלתי מהרגליים, הקרב הופסק..
נשלחתי לשטוף פנים ולחזור כשאני ירגיש יותר טוב. במקום לשטוף פנים לאט, לבחון את המכה שחטפתי, לקחת זמן מנוחה.. רצתי לברז, שמתי מעט מים על הפנים, וחזרתי בריצה לדוגו' כשאני קד קידה לבחור שפגע בי וזה סימן לחזור לקרב. פחדתי כל כך, ואני אגיד את האמת הרגשתי שעוד מעט בורח לי הנוזל מהבולבול.. את כל הריצה הזאת שעשיתי כדי למהר לחזור לקרב, עשיתי מסיבה אחת - כדי שאני לא אתחיל לחשוב ולנתח את המצב, כי אז רוב הסיכויים שהייתי מעדיף "לנוח" עד סוף האימון. תקתקתי הכל כל כך מהר, בלי שתעבור לי אף מחשבה בראש, והרגשתי את הפחד מלווה אותי אבל לא משפיע עליי, כי לא פעלתי מתוך מחשבות אלא תקתקתי מעשים לפי התחושות והאינסטיקטים שלי.

עכשיו זה לא סיפור גבורה, ולא ניצחתי את אותו אחד בנוקאווט או משהו
פשוט התגברתי על הפחד, ונתתי את כל מה שיש לי, אפילו שמדובר בקרב מכון ולא קרב רחוב [שבד"כ שם אני מגחגך ולא פוחד].

עריכה: אני רוצה להוסיף - ראיתי בעבר אוז, סדרה מסוימת, ויש בה בחור שבלי קשר לסדרה תמיד אומר משפטים נכונים וחכמים על החיים שלנו..
אז הנה אחד מהם: לאחר שאתה נגמל מהסם, המלחמה שלך ברצון לחזור ולהשתמש הופכת להתמכרות בפני עצמה.. אתה מתמכר להתנגדות בהרגשה.

זה בדיוק אחד לאחד מה שאני מרגיש כשאני מתגבר על פחד, באופן כללי. בנקודה מסוימת, באיזשהו שלב, מתגברים בפעם הראשונה על הפחד. עכשיו התגברות על פחד היא לא חד פעמית, אלא חוזרת על עצמה בלי סוף. אני מכור לתחושת ההתנגדות בפחד, כלומר להתגבר עליו.

נערך לאחרונה ע"י DonJenove בתאריך 09-12-2007 בשעה 16:58.
חזרה לפורום
ישן 09-12-2007, 19:08
צלמית המשתמש של רוכליצון
  רוכליצון רוכליצון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
שלח הודעה דרך ICQ אל רוכליצון
שנתיים וחצי?...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי B-L-the-king שמתחילה ב "עזרה לאלה שמבינים בתחום"

חוץ מהשנתיים וחצי באגרוף תאילנדי למדת עוד משהו?
אם לא אז:
יש לך בעיות כי אתה עדיין חדש בתחום (למרות שאתה טוען שלא)...

"תלמד 1000 יום ותהיה חובבן, תלמד 10000 יום ואולי תהיה מאסטר..."

שנתיים וחצי זה כלום..

ועם למדת עוד כמה תחומים (במספר שנים מרובות), אז כנראה יש לך מחסום פנימי וקשה לך לשלוט על הרגש שלך בקרב...זו בעייה שהיא נטו נפשית ושכלית, וצריך לפתור אותה בהתאם...כי זה בראש בלבד...
בקיצור, אימונים אימונים ועוד קצת אימונים...

להית

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר