לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2007, 22:51
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
כשתגיע לצבא אתה תראה שלא משנה איזו יחידה זאת, תמיד יהיה בה הכול מהכול
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי tomcarr שמתחילה ב "תשובה"

יהיו בה חארות, יהיו בה חבר'ה טובים, יהיו טמבלים שאין לך מושג איך הם הגיעו לשם, ויהיו שוקיסטים.

הנה דוגמא אחת ודי אקטואלית (מבחינתי) :
במקום העבודה שלי כל המאבטחים הם יוצאי יחידות קרביות, בוגרי קורסים פיקודיים. יש לנו הכול מהכול- שלדגיסט לשעבר, תותחנים, שריונרים, צנחנים מהגדודים, צנחנים מהיחטיות, נחלאויים מהפלס"ר ומהעורב, חה"ן גבעתי, מגלן- מהכול. עד לא מזמן היה גם בחור ששירת בשייטת.
אותו בחור (שכבר לא עובד איתנו) נודע לשמצה עקב יחסי האנוש הגרועים שלו ועקב חוסר המקצועיות שלו. לאנשים לא היה מושג איך בן אדם כזה הגיע לשייטת ושירת בה כלוחם (והוא באמת היה שם).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2007, 03:53
  פתי בר. פתי בר. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "סקר- לאן אתם רוצים להתגייס?"

אני הייתי רוצה להתגייס לשיריון ולהיות מפקד טנק. אך לחלקנו אין את המותרות לשבת ולתהות איפה הייתי חולם לשרת (אירוני מאוד. חולמים לשרת בסיירת? להיות טייסי קרב? עוצמים את העיניים ומדמיינים את הסיכה של אגוז? חברים יקרים אני מעדיף לעצום את העיניים ולחלום על שלום ולהעביר שלוש שנים בים...). מה שעושה את הקריאה של שורות הנערים פה המוטרדים כל כך ממה יותר כדאי ואיפה יותר שווה- דובדבן או מגלן? סיירת חי"ר או חיל הים? תשאלו את עצמכם אם אתם באמת רוצים בשירות קרבי או שאת ההילה אחר השם והכבוד אתם מחפשים. אף אחד לא מתלבט בין חבלן לתותחן, או בין טנק לגדוד בחיל רגלים? אף אחד לא חולם לפקד, להיות מפקד כיתה? לא חברים, אתם רודפים אחרי שמות, ששים להתגייס כעיוורים הישר ליחידות חוד החנית ומטרידים עצמכם בהתלבטות בין קומנדו לסיירת בטרם עברתם מסע ראשון בצבא. ואני, שכל מה שביקשת לו יכולתי באמת לבחור את שיבוצי בצבא ולשרת בחיל לוחם הוא להיות חייל פשוט בגדוד, כאשר שיריון הוא המקום אותו הייתי אני מבקש. האם מישהו מכם מוכן להבין את התסכול, לא שלי, כי אני השלמתי עם השיבוץ שלי ומצבי. האם מישהו מכם מבין את התסכול שלי מכם?
ישן 13-12-2007, 16:17
  מורעל1990 מורעל1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.07
אני מבין את התסכול והכעס שלך אלינו,
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי פתי בר. שמתחילה ב "[right]אני הייתי רוצה להתגייס..."

אבל לא מסכים עם זה. אתה יודע מה ? יכול להיות שיש אנשים שרודפים אחרי ההילה שביחידות האלה ולא אחרי האידאלים שאמורים להיות כרוכים במטרה . אבל אני יכול להעיד על עצמי למשל, שהסיבה שאני רוצה לשרת ביחידה שלדעתי הכי מתאימה לי והכי מושכת אותי (ש13) היא באמת מתוך אמונה ששמה אני יכול למצות את הפטנציאל המקסימאלי שלי. ולא כי אני רוצה להיות רמבו, או שייכבדו אותי ויגידו וואלה איזה שפיץ הוא שייט(חח בתקווה שאני באמת בעזרת ה' יגיע לשם בסוף) הכבוד והשואו באמת לא עושים לי את זה , הדברים האלה פשוט לא מעניינים אותי. אלא גם בגלל שוואלה המדינה הזאת השקיעה בי 18 שנה, עכשיו תורי להחזיר לה תטובה הזאת ובגדול. ואין לך מושג כמה אני מכבד ת'גדודניקים. ואם אני אפול אולי אני יתבאס טיפה כי לא הגעתי לאן ששאפתי ,אבל הפיצוי הכי טוב לזה הוא שאני הולך להיות לוחם בגדודים.
הם הלוחמים שהכי טוחנים אותם בשמירות , אבטשים, תורניות מטבח וכו' . הם אשכרה כל הזמן בשטח פועלים וטוחנים .ואולי אין להם שום מבצעים מטורפים מסווגים בסוריה,ולא מראים אותם בסרטוני רעל ובחדשות עם פנים מטושטשות צונחים ממסוקים,החירניקים הם אשכרה עושים תעבודה שלהם נטו. ואני יודע שאני צעיר פעור ושאין לי פזם ושאנלא יודע על מה אני מדבר וכו וכו' , אבל זה מה שאני חושב.

מי שמכיר אותי יודע( חח איתי יא גבר ) שאני מורעל אחו שילינג על השייטת , היחידה הזאת באמת מושכת אותי . אבל אם אני "אפול" משם , אין דבר שיישמח אותי יותר בעולם מלשרת בגדודים.

וזו דעתי.
.

נערך לאחרונה ע"י מורעל1990 בתאריך 13-12-2007 בשעה 16:21.
ישן 14-12-2007, 19:21
צלמית המשתמש של Kittygirl112
  משתמשת נקבה Kittygirl112 Kittygirl112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "סקר- לאן אתם רוצים להתגייס?"

ואו אממ..אני עדיין כ"כ מבולבלת וכל הדבר הזה "צבא" מפחיד קצת!..

קודם כל יש לי העדפה לתחום המחשבים,אז לממרם או גאמא בחמן..(:
3 אחים של אמא (דודים שלי) שלי שירתו ביחידות ממש טובות (לא נראה לי מותר לכתוב..)
בחמן (אמא לא כי לא היה לה סיווג ביטחנו גבוה מספיק בתור עולה חדשה..)
וזה נראה לי חלק מהמסורת חחחח [=

ואם לא
אני ממש רוצה טיס!!..שני ההורים שלי עובדים בתעופה..התחום הזה כ"כ מושך אותי ובאמת
הייתי מתה לשרת גם בתור משהו בסגנון..חלום [=
(פקחית טיסה/מאמנת סימולטור טיסה שיש לי אוטוטו מיונים..ויאללה מי יודע חח אולי נקבל זימונים לקורס טיס..שלחתי בקשה..ועכשיו נחכה )

[=

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nanafiles.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/25/74/06/67425/lists/24512872.png]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר