לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2007, 22:05
  mike79 mike79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "מכיר. אבל הרציניים באמת..."

[QUOTE=NehemiaG]מכיר. אבל הרציניים באמת (בעיני) אוספים חוויות.
אני עובד על אוסף שבו יכללו אך ורק מערכות שעליהן עבדתי ומקומות בהם שירתתי או עבדתי.[/
QUOTE]

יש אספנים שמתמקדים באוסף פאטצ'ים מסויים

לדוגמא פאטצ'ים רק של F-15 או של מטוס אחר וכו'

לגבי החוויות של האיסוף אתה צודק

מספר חוויות של איסוף שלי קרו

בסוף השירות הסדיר שלי יצא לצאת לפריסה של אימון משותף עם חא"א , ופגשתי שם איש צוות קרקע אמריקאי שגם אוסף , פאטצ'ים שעד היום אני בקשר איתו ( הוא פרש לא מזמן מהצבא ) .

יצא לי גם להחליף פאטצ'ים במפגנים אווירים שההייתי בהם באירופה , וזה נחמד להחליף פאטצ'ים אם צוותים .

באחת הפעמים ,במפגן האווירי בברנו בצ'כיה טייס מסוקים גרמני הוריד מהסרבל שלו פאטץ' ונתן לי אותו תמורת פאטץ' אחר שהוא קיבל ממני .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2007, 22:16
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mike79 שמתחילה ב "[QUOTE=NehemiaG]מכיר. אבל..."

אני התרשמתי באופן מסויים מצ"א אמריקאי מבסיס אחד, ובאופן שונה לחלוטין מצ"א של בסיס אחר, וכן הלאה. עושה רושם שיש מקומות שבהם הרעיון של ההחלפה טבוע בהם עמוק, ובאחרים.. הם שומרים על שלהם כאילו זה עולה להם כסף..

אותי אישית זה לא מעניין, כמו שאמרתי, אפילו פאץ' שקיבלתי עכשיו לאחר הכשרה מסויימת אני מעביר למפקד שלי, כי כתוב עליו דגם מנוע קצת שונה מהדגם עליו אני עובד.. אותו דבר עשיתי עם פאצ'ים שהיה קשה מאוד להשיג אותם (אוהו כמה הצקות...).

לגבי חוויות - שמורה אצלי עלה מוזהב של דרגת מייג'ור של איש צ"א אמריקאי שהייתי איתו בקשר טוב, כמכזרת לחווייה עם אדם מרתק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר