לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2007, 17:18
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "יש לי 2 שאלות: [QUOTE]..."

1. IL זה ראשי תיבות של שפת ביניים (Intermediate Language). זוהי השפה שאליה כל אפליקציה דוט.נטית "מתקמפלת" (המילה מתקמפלת הוא לא נכון, שכן קומפילציה היא תהליך שהתוצר שלו הוא קובץ בינארי בשפת מכונה שמתאים למערכת ההפעלה ולמעבד עליו הוא רץ). הDLL הדוט.נטי שבעצם מכיל את השפה הזאת (שדומה בתחביר שלה לASSEMBLY) אח"כ עובר ע"י הJIT קומפילציה שמתאימה אותו לסביבה שבה הוא רץ. זו הסיבה שאפליקציות בדוט.נט ניתן להריץ גם על מקינטוש ועל יוניקס.

2. כאן אנחנו נכנסים למושג שנקרא CLS. מדובר על הגדרות השפה. הCLS (Common Language Specifications) מגדיר את התחביר של הדוט.נט. התחביר הזה מגדיר כמה דברים שמגבילים את המפתח (לדוגמא, הוא לא מבדיל בין אותיות רישיות לקטנות, בדומה לVB). לכן, מי שמפתח בC# למעשה מקמפל קוד שאינו תואם את הגדרות השפה הבסיסיות לגמרי. כך לדוגמא, אם נייצר תהליך אוטומטי (בדומה לרפלקטור של לוץ' רודר) שיתרגם קוד IL לCS ולVB, תהיה לו בעיה. במקרה הזה הגדירו את הAttribute ששמו CLSCompliant שמחייב את האפליקציה שמתקמפלת להיות תואמת לתקן. הוא מוגדר בAssemblyInfo.cs. במקרה שתשתמש בו גם בVB וגם בC#, תקבל קוד זהה בין שתיהן. בלעדיו (וזו ברירת המחדל) אתה עשוי למצוא אח"כ הבדלים בIL.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2007, 11:00
  Omer_2007 Omer_2007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "VB וC# ממש לא דומות.. התחביר..."

1) איזה שפה יותר עדיף לי כמתחיל?
2) מה עדיף לי לחכות לספרים של 2008 (או מדריכם שאני ימצא) או לקנות של 2005 (או שכבר יצאו ספרים ומדריכים של 2008).
3) כמו שהבנתי זה שנגיד ב 2008 מתכנתים את framework 3.5 ב 2005 מתכתים את framework 2,3 זה נכון או לא?(משהו יכול להסביר לי יותר את כל ההבדלים של הגירסאות וגם איך בדיוק הולך החיבור בין השפות).
4) תראו אני הכי אוהב תיכנות של אתרים (גם רגיל) אז כמו שהבנתי זה שמתכנתים נגיד עם C# בתוך asp.net או עם VB זה ככה או לא(זה כאילו שאני לומד גם תיכנות של אתרים וגם של תוכנות ביחד) לא הבנתי את זה כל כך תסבירו לי יותר גם C++.net מתחבר עם ASP.NET או שלא ועם בכלל C++.NET מתחבר עם משהו...(בגלל זה שאלתי גם על מסדי נתונים בשביל אתרים)...

נ.ב שלחתי לך הודעה פרטית עם האימיל שלי ולא שלחתה לי כלום....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר