לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2007, 21:30
צלמית המשתמש של mor23
  משתמש זכר mor23 mor23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.07
מבולבל ג'קי בן זקן: "הם מושחתים". ההתאחדות תגיש נגדו תביעה

הבעלים של אשדוד הורחק לחצי שנה מכל פעילות ונקנס ב-30 אלף שקל ע"י בית הדין של ההתאחדות, בגין העלבת השופט משיח: "הכל למדתי מאבי לוזון". הדיין דוד לב: "עשו חסד עם אשדוד, יש לה הפחתת נק' ע"ת.

30 אלף שקל קנס והרחקה לחצי שנה בפועל מכל פעילות, זה העונש שגזר היום (שלישי) דיין ההתאחדות דוד לב על הבעלים של מ.ס. אשדוד, ג'קי בן זקן, שעמד לדין בגין העלבתו של מנשה משיח בהפסד 3:1 למכבי פ"ת לפני שבוע וחצי. בן זקן אמר לשופט 'אתה אפס, אתה אפס', דבר שצוין בדו"ח השיפוט ע"י רמי בן יצחק.

בן זקן הוזמן לדיון כבר בשבוע שעבר, אך לא הופיע. היום כאמור, שלא בפניו, נגזר עליו עונש חמור במיוחד, לאור ראיות שהציגה התביעה כי בן זקן משמש כבעל תפקיד בקבוצה, בניגוד לטענתה של אשדוד. על בן זקן ייאסר מעתה להימצא בתחומי המגרש והוא יוכל לשבת רק ביציע.

בשיחה עם אתר ספורט 5, תקף בן זקן את ההתאחדות על החלטתה: "מאיפה בדיוק הרחיקו אותי? אני הרי לא יושב על ספסל הקבוצה, אז לא אראה את אשדוד יותר העונה? אין מה לעשות, מישהו צריך לשלם את שכרו של שלום אבן עזרא, התובע המהולל ביותר בתולדות הכדורגל הישראלי. בגלל זה שכירי החרב של ההתאחדות מעלים אותי מדי פעם על הדוכן, מחפשים אותי לא מאתמול, כל החלטה כזאת רק גורמת להם נזק ומראה כמה הם מושחתים. אבי לוזון הוא מורי ורבי - אם אני כזה מקולקל בצורה שאני פונה לשופטים - את הכל למדתי ממנו".

להמשך הכתבה לחץ כאן

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר