לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 14:39
  קרן אור וצבע קרן אור וצבע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AmosBZ שמתחילה ב "תקשיבי בובה!!! כולם אומרים..."

להגיד זה לא יפה לא לטעמי זאת לא עזרה!!! להגיד זה לא נכון ולפרט למה זאת עזרה!!!!!!

אני לא מעוניינת לקבל ביקורת אם זה יפה או לא כי זה עניין של טעם אז אם אתה רוצה לעזור תהייה ענייני
ותתייחחס בביקורת שלך להערות פרקטיות. מה לא מקצועי? מה לא טוב? קומפוזיציה? אפקטים? מהכרות שלך על הדפסות על חולצות מה אתה יודע שלא יצא כמו שרואים במחשב. אם זה משרת את הקונספט. אם אתה חושב שלספייס מתאים כתב אחר התאמה בן עברית לאנגלית. וכו.... זה לתת ביקורת !!!!!!!
להגיד זה לא יפה זאת לא ביקורת אז אם אתה לא מסוגל לנתח עבודות שהושקעו בהם מחשבה ולנסות להיות פתוח גם לגביי דברים שהם לא לטעמך אז הבעיה היא לא אצלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2007, 15:36
צלמית המשתמש של AmosBZ
  AmosBZ AmosBZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קרן אור וצבע שמתחילה ב "ועוד משהו ! אני לא יודעת עד..."

טוב אז קודם כל אני מתנצל אם נפגעת. אבל אם זאת אמרתי שאני בתור בעל מועדון לא הייתי משתמש..... אם היית שואלת למה אני גם הייתי מפרט לך. חבל לתקוף לא בשביל זה אנחנו פה.

או קיי רצית שאני יפרט.

1.זה ממש מצועצע.

2. בגלל העובדה שהיום הכל זה ניטים, נצנצים, קרעים וכו. אם לבעל המועדון שנתן לך את העבודה יש כסף להשתמש בתוספות האלו, אז תנסי לעצב לו חולצה אם זה ורק להשתמש בלוגו ממש ממש מושקע.

3. לאור העובדה שאני לא חושב שבעל המועדון הזה ירצה להשקיע כל כך הרבה על חולצות למועדון שלו אז רדי מהניטים והנצנצים ותנסי לעצב לו לוגו על רמה, שימי את הלוגו הזה מאחורה בענק, מקדימה שימי אותו בצד ימין למעלה ולפיניש על בסוף השרוול הקצר של כתף ימין.

4. אם בכל זאת את רוצה לגרום לחולצה להראות קצת יותר bouncy, וצעירה. אז את יכולה לעשות ציור מגניב לשים אותו בצד הקידמי של החולצה ועל הציור את הלוגו, רק שהציור לא יתפוס את כל החולצה, עובדי המקום הם אינם ליצנים ובסופו של יום הם צריכים להראות מקצועיות מסויימת.

5. אני חוזר ללוגו שלך, הלוגו נראה כמו משהו שעשו אותו בוורד ולא על ידי מעצבת מקצועית בפוטושופ או אילוסטרייטור. תנסי ליצור משהו חדשני מקצועי ואם את רוצה עפילו מצועצע רק שלא יגרום לעובדים של בעל המקו להראות כמו עובדי הפקה זולים.

6. בגלל שלמקום קוראים ספייס באר אז את יכולה אולי באמת לעשות כוכבים קטנים מנצנצים, אבל גם פה השתמשי בראש לא סתם לזרוק אותם על החולצה.

זהו אני מקווה שזה עזר לך.

בהצלחה בפרוייקט.

ישן 13-12-2007, 20:09
  קרן אור וצבע קרן אור וצבע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי AmosBZ שמתחילה ב "טוב אז קודם כל אני מתנצל אם..."

קודם כל התנצלותך מתקבלת וניתן לאמר שכרגע אפשר להתייחס לביקורת שלך כי אתה יותר ענייני.
צדקת בעל המועדון אינו מתכוון להשקיע בניטים ובנצנצים לכן חייבים לעשות משהו שהוא קרוב לזה
היו יותר כוכבים וניפיתי אותן כי לדעתי זה גם לא יפה להעמיס על החולצה טו מאצ' כוכבים לגבי ציור זה לא רלוונטי כי אני לא יודעת לצייר. למעשה לא בניתי לוגו ומה שיש בגב החולצה זה "ציור, תמונה" של דיסק שמסביבו רצים תווים ניראה לי שיהייה קשה לעשות זאת כלוגו כי כשאתה מקטין את זה ללוגו קטן זה מאבד את הנתונים. לכן חשבתי להשתמש בשם ספייס באר ומתחתיו אם תשים לב יש מין קו מסולסל כזה בצבע אדום ועם זה אין בעיה בקטן וזה יהייה למעשה הלוגו. אם אתה חושב שאת הציור עם התווים בכל זאת אפשר בקטן בלי לאבד נתונים אשמח אם תעשה את בשחור לבן לראות איך זה יתקבל.
ישן 16-12-2007, 05:05
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קרן אור וצבע שמתחילה ב "עיצוב חולצה למלצרים"

חבל שאתם לא קוראים הודעות קודמות בנושא חולצות.

אי אפשר להדפיס דבר כזה. לא משנה כמה אתם עיצבתם את זה יפה, אי אפשר להדפיס חולצה כזאת. בטח שלא במידות שונות.

* התמונות ברזולוציה נמוכה. זה יראה כמו חולצה שמישהו הוריד מהאינטרנט.

* זה די עמוס. אין הרבה קומפוזיציה. חולצה צריכה הדפס אחד, ואולי קישוט מסביב. נראה לי שהלוגו בקטן וכוכבים יהיו מספיק. לא צריכים טילים, חלליות, אסטרואידים ובירה של בחורות (מי שותה קורונה?!)

* את היית לובשת את זה?

* לדעתי מעצב גראפי צריך לשאול את המדפיס אם "באמת אפשר להדפיס את זה" ו"זה יראה טוב?" לפני שהוא מוציא כזה מוצר לפרינט.

מקווה שזה עזר קצת.

צ'ירס.

ישן 16-12-2007, 10:03
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי metro2 שמתחילה ב "חבל שאתם לא קוראים הודעות..."

אפשר להדפיס הכל, השאלה היא באילו עלויות.
מבחינת החומר הקיים - לא פרקטי. אף אחד לא יסכים להוציא סכום גדול של כסף עבור הדפסה מהסוג הזה, משום
שמדובר בהכנת כמה גלופות במקרה הטוב ובעבודה פרטנית על כל חולצה בנפרד במקרה הרע.
זה מתאים יותר לקורס עיצוב טי-שירט בחוגים לעיצוב אופנה או טקסטיל מאשר עיצוב חולצה למסעדה\בר\וואטאבר.

אני מסכים עם שאר ההערות.

דבר נוסף, לקרן אור וצבע, אני דווקא כן יודע מה הולך בתחום האופנה והטקסטיל, ואני אומר לך שמה שהולך ברחוב,
לא הולך בהכרח במקומות עבודה, ואולי להפך. מדים מייצגים משהו שונה מאופנה אינדבידואלית שאת רואה ברחובות
תל-אביב (ובכל רחוב אחר). מדים של מלצרים וברמנים צריכים להיות נקיים ולשדר מקצועיות. מדים לא יכולים להיות
מקושקשים מסיבה מאד פשוטה - במקום בו מוכרים משקאות ומזון המדים צריכים להיות נקיים, קשקושים עלולים
להתפרש כלא היגיניים ולהזכיר לכלוך.

ישן 27-12-2007, 21:53
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אפשר להדפיס הכל, השאלה היא..."

תודה על החידוש בקשר לגלופה, לא הייתי חושב על זה.
בתור מישהו שמעולם לא התעסק בתעשיית הטקסטיל (פרט להדפסת חולצות "מונטי פייטון והגביע הקדוש", שיראו כמה הוא מגניב ומיוחד), אני לא יודע מה דרוש כדי להדפיס חולצה כזאת. אולי באמת צריכים לעבוד על כל חולצה בנפרד. אני גם עבדתי בהרבה תאגידים-שדורשים-חולצה-משלהם, והם תמיד מדפיסים אקסטרה, מכל המידות. לגהץ הדפס באופן פרטני על כל חולצה זה דבר יקר, מסורבל ומיותר.
אפשר ליצור דפוס אלגנטי גם בלי לפזר על החולצה אובייקטים וקורונות.
(וברצינות? מי שותה קורונה? זה לא בירה, זה בטעם של סיידר לכל היותר)

צ'ירס

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר