לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 16:48
  MMax MMax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.07
שלום לכולם :) - חדש + בעיה...מצב קשה...מאוד

שלום לכולם... אני כאן כי חבר שסיפרתי לו על המצב שלי הפנה אותי אליכם ואמר שאתם תדעו יותר טוב ממנו מה כדאי לעשות...
גם קודם הסתכלתי על הודעות ישנות יותר וראיתי שיש פה אחלה אנשים... וחשבתי שאם לא תוכלו לעזור לי אולי אני לפחות אתעודד...

האמת שהבעיה שלי היא סיפור די ארוך... מקווה שיש לכם כוח לקרוא:
אני עוד מעט בן 17. מאוהב כבר כמעט 4 שנים (עד כמה שזה אולי עצוב) במישהי בלי שהיא תדע את זה. לא מזמן סיפרתי את זה בפעם הראשונה למישהו (את העובדה שאני מאוהב) והוא שכנע אותי לספר לה... ואני לא יודע איך זה קרה, אבל סיפרתי. היא הייתה נורא מופתעת והבעיה העיקרית באותו זמן הייתה שהיא לא ידעה מה קורה איתה ועם חבר שלה (לא היו בטוחים בדיוק שנפרדו). עבר קצת זמן, היא מסתבר התפנתה, ואני בינתיים מסתובב איתה ועם ידידים שלה יותר ויותר. לפני כמה ימים גיליתי (דרכה) שהיא וידיד שלי (שהכרתי דרכה) נהיו חברים (גיליתי את זה יום אחרי). הם די מאושרים יחד ואני לא מתכוון להפריע להם בשום דרך שהיא... הבעיה היא שאני כבר מאוהב בה קשות ועכשיו אני מרגיש רע ולא מצליח להבין למה... למרות שאני שמח בשבילה... ולא יודע יותר מה לעשות עם עצמי...

אני יודע שאין לי הרבה מה לומר ומה לעשות מכאן... אבל מה דעתכם על כל זה ומה אתם חושבים שכדאי לי לעשות?

תודה מראש על כל תגובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2007, 17:07
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MMax שמתחילה ב "שלום לכולם :) - חדש + בעיה...מצב קשה...מאוד"

ציטוט:
"היא הייתה נורא מופתעת והבעיה העיקרית באותו זמן הייתה שהיא לא ידעה מה קורה איתה ועם חבר שלה (לא היו בטוחים בדיוק שנפרדו)"

אבל מה היא אמרה? היא גם חשה כלפיך משהו רק שהבעיות עם החבר שלה הפרידו בינכם?
בעיקרון, אני חושבת שזאת ההחלטה שלה והיא כבר קיבלה אותה, הרי כבר אמרת לה מה אתה מרגיש כלפיה, זה לא שיש כאן משהו לחדש.

זה לא מצב אידאלי, אבל זאת המציאות. אתה בעצמך כתבת שהיא מאושרת במערכת היחסים הנוכחית ושאתה לא מתכוון להכנס בינהם.

אם כך, תרפה. תרשה לעצמך להתאהב במישהי אחרת, כי מגיע לך. משפט שדואגים להזכיר לי אותו תמיד: "אל תתקבעי רק על בחור אחד, תני לעצמך לזרום". אולי זה קשה, אבל חבל שתחסום את עצמך בפני אפשרויות כשהגורם לחסימה לא מעוניין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר