לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2007, 22:34
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה הטריקים שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hareltnt שמתחילה ב "עזרה דחוףףףףףףף"

ברגע שכבר מתפתח ריב, כדי לסיים אותו כמה שיותר מהר, מה שאני עושה זה לשתוק, לשתוק ועוד פעם לשתוק - כל פעם בגירסה אחרת.
הגירסה הראשונה: ממש להחזיק את עצמי ולסתום את הפה שלי ולא לענות. לבלוע את הצפרדע ולא משנה מה הם אומרים. לא יעזור לי להציג את הצד שלי או להצדיק את עצמי. הם פשוט לא ישמעו אלא את עצמם.
הגירסה השנייה: לחזור על אותם משפטים שהם אומרים, כולל אלה שהם מאשימים אותי בכל מיני דברים, ואני בכלל חפה מפשע. "אז אתם חושבים שעשיתי כך וכך, שהתכוונתי כך וכך". "כן, אתם צודקים" "אני מבקשת סליחה" הם השכיחים ביותר. בספר "לבסוף מוצאים אהבה" של הנדריקס (נידמה לי שזה שם הסופר) רשום שהדרך המהירה ביותר והקלה ביותר לסיים ריב בין בני זוג וריב בכלל בין שני אנשים זה לעשות בדיוק מה שכל פסיכולוג עושה: חוזר על דברי המטופל ואז המטופל מקבל את הרושם הרגשי שהמטפל באמת מבין אותו. טריק ידוע ועובד באחוז גבוה מהמקרים (עד שהמטופל שם לב ).

הדבר הזה אמור להרגיע את הריב, כי צעקות וריבים לא יעזרו לפתור את הבעייה.
הבעייה הראשונה היא שכל אחד מכם מכונס בתוך עצמו ולא שומע בכלל ולא מבין את נקודת המבט של הצד השני. אם אתה רוצה להתחיל לפתור איזו שהיא בעייה איתם הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להקשיב ולהבין את הצד שלהם. ורק אח"כ להגיד את טענותיך.

לגבי דברים אחרים שהם מגבילים אותך בהם - למשל שעות שינה או שעות מחשב או שעת גג לשיבה הביתה אחרי מסיבה פרועה - יש שתי דרכים:
אחת היא משא ומתן של תן וקח. תן לי את זה, בתמורה תקבל את זה. תן לי שעות משחקים במחשב ואני אביא ציונים מצויינים.
הדרך השלישית היא הדרך היותר בוגרת והיותר קשה: לנסות ולהבין את הצד שלהם, ממה הם פוחדים, ולנסות למצוא ביחד פתרונות יותר טובים. כשמדברים הכי חשוב זה לשמור כל הזמן על גובה קול נמוך. זה עוזר לא להסעיר את הרוחות ללא צורך.

הבעייה החמורה יותר כאן היא הנרגילה ושטויות אחרות שלא ציינת - הסיכויים שהורים יקבלו את זה בשאנטי וברוגע הוא קטן מאוד, אפילו אם הם עשו בדיוק אותו דבר כשהיו בגילך. הסיכוי שתקבל מהם סוג של תמיכה או סוג של אישור היא נמוכה מאוד.
אם אתה רוצה שהם יקשיבו לך באמת בנושא של הנרגילה - אני ראיתי שפתחת גם אשכול שאתה רוצה להיגמל מזה, חשוב מאוד שתגיד להם את זה ושאתה מחפש דרכים שיכולות לעזור לך להיפטר מזה. זה הכי חשוב. אפשר לבקש את עזרתם. למרות הכעס שלהם הם יעזרו וישימו את הכעס שלהם בצד.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 13-12-2007 בשעה 22:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר