לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2007, 07:33
צלמית המשתמש של Kittygirl112
  משתמשת נקבה Kittygirl112 Kittygirl112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 5דרקון5 שמתחילה ב "מלשבי"ם: מה אתם רוצים מהצבא?"

1)אני חושבת שהכי חשוב לי לעשות משהו שיאתגר אותי,להעביר את השירות הכי טוב שאפשר,
ללמוד ולחוות את החוויה הזאת בצורה הטובה ביותר.
כמובן שאני אשמח אם זה יהיה בתחום המחשבים,או בכמה תפקידים שיש לי במנילה בח"הא חח

2)לא הייתי רוצה להגיע לתפקיד שאני לא אוכל לנצל בו את המקסימום שאני יכולה לתת...זה פשוט יבאס לי ת'חיים [=
אני לא מכלילה ואומרת ש'לא הייתי רוצה להיות פקידה'...יש בזה משהו כי וואלה אולי אני ארגיש פספוס..
אבל כל חייל/ת (טוב עכשיו כן הכללה..זה לא נכון לגבי כל המקרים,אבל רובם) תורמים כל עוד הם מתגייסים ולא משתמטים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nanafiles.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/25/74/06/67425/lists/24512872.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2007, 11:23
  War_Machine War_Machine אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.07
צבאי מה שאני רוצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 5דרקון5 שמתחילה ב "מלשבי"ם: מה אתם רוצים מהצבא?"

בצבא זה לשרת בקרבי בגדול...כי זה תואם את האידיאלים הציוניים שלי...
מה יותר טוב מלהגן על הארץ שכל כך היה קשה לנו להשיג, שסבינו וסבתינו והוריהם מתו בשואה כי לא הייתה להם הארץ הזאת...
מה יותר טוב מלהסתכל על העם הזה ולהגיד לעצמך בראש "יש פה גם דברים טובים.."
להסתכל על החברים הטובים, המשפחה, החברה שלך ולהגיד שכאן החיים שלך, אותם אתה אוהב...
לא תגן עליהם? זה אני... =] ... אני יודע שיש עוד כמוני ואני שמח...
לאן אני רוצה להגיע?... השאיפה מיום סיירות היא מטכ"ל\שלדג.... בכל אופן הסבירות שלי להגיע לשם נמוכה ואני לא אומר שאני לא בטוח בעצמי, אלא רק אומר שאם בסוף אני אשרת באגוז\מגלן\דובדבן\עורב צנחנים\יחט"יות למיניהן חח והרשימה עוד גדולה, אני אהיה בסבבה עם זה....
המטרה היא אותה מטרה, בהגנה על המדינה ובצבא יש הרבה כלים שבלי אחד מהם היה משתבש משהו ככה שגם שריון, תותחנים וכל מה שנחשב בעיני חלק "סתם"- תורם....
בכל מקרה השאיפה שלי היא חי"ר ואני לא רואה סיבה שאני לא אהיה כי הפרופיל שלי 97 ואני מתחיל סדרת מיונים מיום הסיירות ונראה לאן נגיע...
מה אני לא רוצה מהצבא?... אממ... אני לא רוצה להגיע למצב שהצבא יאכזב אותי...לא מבחינת תנאים או קושי או משהו כזה.. אלא מבחינת אמון..לא רוצה להיות אחד מהחיילים האלה שאומרים שהמדינה זרקה אותם לשטח בלי אוכל ומים ימים עד שהביאו להם עזרה..לא רוצה להגיע למצב הזה גם כי אני אהיה בסיכון קיומי וגם כי אני ארגיש שהמדינה בגדה בי...
הפיקוד עכשיו הוא שונה, הרמטכ"ל, שר הביטחון...צה"ל במגמת עליה..
אני מקווה שעד שאני אתגייס בעוד בערך שנה לפי התאריך גיוס(שבטח ישתנה), לא יהיו מקרים כאלה והכל יהיה מאורגן ומתוכנן יותר...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר